fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Real Madryt – Rayo Vallecano Typy, Kursy, Zakłady 05.11.2023

W kolejce 12 rozgrywek LaLiga, jedno z najciekawszych starć czeka nas w Madrycie, gdzie Real Madryt podejmie Rayo Vallecano. Obie drużyny mają swoje ambicje i walczą o jak najlepszą pozycję w tabeli. Czy potencjalni mistrzowie są w stanie pokonać zmotywowanych zawodników z Vallecano? Sprawdźmy!

Analiza drużyn

Real Madryt

Obecni liderzy tabeli LaLiga, Real Madryt, prezentują się w świetnej formie. Z dziewięcioma zwycięstwami, jednym remisem i tylko jedną porażką, są jednym z najbardziej utytułowanych i utalentowanych zespołów w Hiszpanii. Mecz przeciwko Barcelonie, który wygrali 2:1, udowodnił, że mają niezwykłą zdolność do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Jude Bellingham, który już zdobył 10 goli w 10 meczach. Ponadto, Toni Kroos jest kluczowym graczem w drużynie, z trzema asystami na koncie. Real Madryt ma również solidne wskaźniki obronne, ponieważ pozwolili przeciwnikom strzelić tylko 8 goli w 11 meczach.

Rayo Vallecano

Rayo Vallecano może nie być w czołówce tabeli, ale to nie oznacza, że ​​powinniśmy ich lekceważyć. Drużyna zajmuje siódmą pozycję w lidze, z czterema zwycięstwami, dwoma remisami i pięcioma porażkami. Ich największym strzelcem jest Alvaro Garcia, który zdobył już 3 gole w 11 meczach. Warto zwrócić uwagę na Raula De Tomasza, który ma 3 asysty na koncie. Vallecano ma jednak problemy w obronie, ponieważ przeciwnicy strzelili 15 bramek w 11 meczach.

Statystyki

Ważnym elementem analizy przed meczem są statystyki. Oto kilka wybranych danych statystycznych dotyczących obu drużyn:

– Real Madryt zdobył 23 gole w sezonie, podczas gdy Rayo Vallecano ma na swoim koncie 14 bramek.
– Real Madryt pozwolił na strzelenie 8 goli, w porównaniu do 15 bramek straconych przez Vallecano.
– Real Madryt oddał 7.4 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Vallecano ma średnio 5.2 celnych strzałów na mecz.
– Real Madryt zablokował 3.6 strzałów na mecz, podczas gdy Vallecano zablokował 1.4 strzałów na mecz.
– Real Madryt ma przewagę w posiadaniu piłki, z wynikiem 57.4%, podczas gdy Vallecano ma 48.2% posiadania.
– Real Madryt otrzymał 1.7 żółte kartki, podczas gdy Vallecano ma na swoim koncie 2.9 żółtych kartek.

Typy bukmacherskie na mecz Real Madryt – Rayo Vallecano

Przechodząc teraz do zakładów bukmacherskich, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy ETOTO. Przedstawiamy kilka sugerowanych typów zakładów na ten mecz:

Prognozowany przebieg meczu

Oczekuje się, że Real Madryt utrzyma swoją dominację i kontrolę nad meczem. Rayo Vallecano z pewnością nie będzie bezradny, ale nie powinien być w stanie przechylić szali na swoją korzyść.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Wygrana Real Madryt (Remis zwracany) – Jest to opcja, która jest uważana za najbardziej prawdopodobną przez wielu typerów.
– Rayo Vallecano +0.50 (AH) – Jest to kolejny typ, który zyskuje na popularności, biorąc pod uwagę formę Club Brugge.
– Powyżej 2.5 gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Jak typować mecz Real Madryt – Rayo Vallecano?

Oto kilka sugerowanych strategii zakładów, które można wziąć pod uwagę:
– Podwójna szansa – Jeśli nie jesteś pewny wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
– Zakłady na strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
– Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Realem Madryt a Rayo Vallecano zapowiada się interesująco. Obie drużyny prezentują solidne umiejętności i mają swoje mocne strony. Statystyki wskazują na pewną przewagę Realu Madryt, zarówno pod względem zdobywanych bramek, jak i poziomu obrony. Niemniej jednak, nie można lekceważyć determinacji i umiejętności zespołu Vallecano. Przedstawione typy bukmacherskie dają pewne wyobrażenie na temat możliwych scenariuszy meczu, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie. Zachęcamy do umiejętnego wykorzystania bonusów i promocji oferowanych przez ETOTO, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Nadszedł czas, aby obalić się na kanapie i emocjonować się widowiskowym widowiskiem futbolu!