fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Reims – Lyon Typy, Kursy, Zakłady 01.10.2023

Dzisiaj pragnę zaprosić Was na przegląd jednego z interesujących spotkań w ramach Ligue 1. Dojdzie do starcia pomiędzy drużynami Reims i Lyon, które odbędzie się już jutro na Stade Auguste-Delaune w Reims, we Francji. Obydwa zespoły mają na swoim koncie już kilka spotkań ligowych, więc przed nami zażarta walka o kolejne punkty.

Analiza drużyn

Reims

Reims obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli Ligue 1. To ekipa, która prezentuje równą i stabilną formę w ostatnich meczach. Włodarze drużyny mają na swojej stronie trzy z czterech zwycięstw, a także dwa remisy. Ich bilans bramkowy jest na wysokim poziomie – 11 goli strzelonych i 8 straconych.

Warto zwrócić uwagę na jednego z kluczowych zawodników Reims – Teuma Teddy. To on jest liderem strzelców drużyny, mając na swoim koncie 3 trafienia. Dodatkowo, w ekipie tej znaleźć możemy także zawodnika z największą liczbą asyst – Munetsi Marshall, który ma na swoim koncie 3 asysty.

Lyon

Lyon natomiast plasuje się na przeciwnym końcu tabeli, zajmując aktualnie siedemnaste miejsce. Ich forma ostatnich spotkań jest niestety dość słaba, gdyż nie zdołali jeszcze sięgnąć po zwycięstwo. Ich bilans to jedno zwycięstwo, dwa remisy i dwie porażki. W minionych meczach zespół Lyon strzelił zaledwie 3 bramki i pozwolił sobie na stratę aż 11 goli.

W drużynie Lyon widać jednak pewne pozytywne statystyki. Alexandre Lacazette jest ich najlepszym strzelcem, zdobywając jedną bramkę w czterech występach. Natomiast Kumbedi Sael ma na swoim koncie aż jedną asystę.

Statystyki

Przyjrzyjmy się teraz niektórym statystykom, które mogą rzucić światło na obie drużyny:

– Reims ma za sobą 6 rozegranych meczów, zajmując w tabeli piąte miejsce. Mają oni na swoim koncie 3 zwycięstwa, 1 porażkę i 2 remisy.

– Lyon również rozegrał 6 meczów, jednak zajmuje odległą siedemnastą pozycję. Drużyna ta nie zdołała jeszcze odnieść zwycięstwa, mając na swoim koncie dwie porażki i cztery remisy.

– Warto zwrócić uwagę na bilans bramkowy obu drużyn. Reims strzeliło 11 bramek, podczas gdy Lyon zaledwie 3. Co więcej, Reims dopuściło się do stracenia 8 bramek, a Lyon aż 11.

– Jeśli chodzi o celność strzałów, Reims miał średnio 4,5 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Lyon miał minimalnie większą wartość – 4,8.

– Warto również odnotować różnicę w wykorzystaniu rzutów rożnych. Reims miało 4,5 rzutu rożnego na mecz, a Lyon 4,3.

Typy bukmacherskie

Przyglądając się analizie drużyn i statystykom, warto zastanowić się nad potencjalnym przebiegiem tego meczu i możliwymi typami bukmacherskimi.

Prognozowany przebieg meczu

Zważając na aktualną słabą formę Lyon, można przypuszczać, że Reims będzie miało przewagę w tym spotkaniu. Mogą oni skorzystać ze swojej lepszej skuteczności strzeleckiej i próbować zdobyć kolejne gole.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Analizując dotychczasową formę obu drużyn, najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest zwycięstwo Reims. Jednak należy pamiętać, że piłka nożna to nieprzewidywalny sport, więc wszystko może się zdarzyć.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewien, jakie typy obstawić, warto rozważyć opcję podwójnej szansy. Reims miało lepsze wyniki i z pewnością mają mocniejszy zespół, więc obstawienie podwójnej szansy 1X może być spokojnym i racjonalnym wyborem.

Dodatkowo, jeśli interesują Cię inne zakłady, możliwe jest obstawienie strzelca bramki. Biorąc pod uwagę, że Teddy Teuma jest najlepszym strzelcem w drużynie Reims, warto zastanowić się nad postawieniem go jako strzelca bramki.

Jak Grać?

Na stronie bukmachera ETOTO dostępne są różne rodzaje zakładów, które mogą zwiększyć ekscytację podczas oglądania meczu. Przykłady zakładów to:

– Podwójna szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, możesz obstawić podwójną szansę (1X, 12, X2), co daje Ci większą elastyczność i większe szanse na wygraną.

– Zakłady na strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto rozważyć zakład na strzelca bramki. W przypadku tego meczu, warto zwrócić uwagę na Teddy’ego Teumę z Reims i Alexandra Lacazette’a z Lyon.

– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, można rozważyć obstawienie zakładu z handicapem azjatyckim, co może podnieść potencjalne wygrane.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Reims a Lyon zapowiada się jako interesujące starcie. Reims ma przewagę zarówno pod względem formy, jak i bilansu bramkowego. Lyon natomiast będzie chciał udowodnić, że potrafią odwrócić swój los i zanotować pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Niezależnie od tego, który zespół wyjdzie zwycięsko z tego meczu, można oczekiwać intensywnych emocji i pasjonującej rozgrywki. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak to spotkanie się potoczy i śledzić będziemy każdą akcję na Stade Auguste-Delaune w Reims!

[ETOTO](https://www.etoto.pl) jest wybitnym bukmacherem, który oferuje zakłady na wiele różnych dyscyplin sportowych. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i szukasz dobrego pola do obstawiania meczów, ETOTO jest zdecydowanie miejscem dla Ciebie.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.