fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rennes – Lyon Typy, Kursy, Zakłady 12.11.2023

Stade Rennes – Olympique Lyon (12.11.2023)

W nadchodzącej kolejce Ligue 1 spotkają się Rennes i Lyon. Będzie to starcie dwóch zespołów, które mają za sobą różne losy w obecnej kampanii ligowej. Rennes prezentuje się obecnie dobrze, podczas gdy Lyon boryka się z trudnościami. Przedstawimy analizę obu drużyn, statystyki oraz prognozy bukmacherskie, aby pomóc Ci z wyborem zakładów na ten mecz.

Analiza drużyn

Rennes

Rennes zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligue 1. Zdobyli 2 zwycięstwa, odnotowali 3 remisy i ponieśli 6 porażek. Ich najlepszym strzelcem jest Salah Ibrahim, który w 8 meczach zdobył 3 gole. W drużynie wyróżnia się również zawodnik Truffert Adrien, który zanotował 1 asystę w 10 meczach. Rennes prezentuje obiecującą formę, zwłaszcza po ostatnim zwycięstwie nad Panathinaikos 3:1. Mają również lepsze statystyki celnych strzałów od Lyonu.

Lyon

Lyon ma trudny sezon w Ligue 1 i aktualnie zajmuje 18. miejsce w tabeli. W 10 meczach odnieśli 4 porażki i zremisowali 6 razy, nie odnosząc jeszcze zwycięstwa. Ich najlepszy strzelec, Lacazette Alexandre, zdobył 3 gole w 7 meczach. W drużynie wyróżnia się również Barcola Bradley, który zanotował 1 asystę w 10 meczach. Forma Lyonu jest słaba, jednak ostatni remis 1:1 z Metz może dodać im pewności siebie na nadchodzące spotkanie.

Statystyki przedmeczowe Rennes vs Lyon

Warto zapoznać się również z istotnymi statystykami obu zespołów. Rennes do tej pory zdobyło 16 goli, podczas gdy Lyon tylko 8. Rennes także lepiej broni swojej bramki, przyjmując 15 goli, w porównaniu do 19 goli straconych przez Lyon. Jeśli chodzi o precyzję strzałów, Rennes oddaje więcej celnych strzałów niż Lyon. Rennes ma również przewagę w obszarze posiadania piłki, z wynikiem 57.3% w porównaniu do 52.0% Lyonu.

Rennes – Lyon: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy formy obu drużyn oraz statystyk można przewidzieć, że Rennes będzie miało przewagę w tym spotkaniu. Mimo słabej formy Lyonu, możliwe jest, że będą w stanie zdobyć co najmniej jedną bramkę. Przewidujemy, że mecz będzie intensywny i pełen emocji.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie kursów bukmacherskich od ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest zwycięstwo Rennes (rezerwowany remis) oraz opcja „+0.50” dla Lyonu. Pierwsza opcja ma kurs 1.74, a druga to 4.45.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Kursy dla tej opcji wynoszą odpowiednio 1.22 dla 1X, 1.25 dla 12 i 2.09 dla X2. Jeśli masz pewność co do formy poszczególnych graczy, dobrym wyborem może być zakład na strzelca bramki. Handicap Azjatycki może być również wart uwagi, szczególnie jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza.

Jak typować mecz Rennes – Lyon?

Jeśli chcesz zagrać na tym meczu na stronie ETOTO, warto korzystać z bonusów powitalnych i promocji sezonowych, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Przed obstawianiem pamiętaj o odpowiedzialnym podejściu do zakładów.

Podsumowanie

Nadchodzące starcie między Rennes i Lyon zapowiada się emocjonująco. Rennes ma przewagę zarówno w tabeli ligowej, jak i w statystykach. Jednak w sporcie każdy mecz może przynieść niespodzianki. Dlatego warto zapoznać się z ofertą bukmachera ETOTO i przemyślanie wybrać swoje zakłady na ten mecz. Niezależnie od wyborów, pamiętaj o odpowiedzialnej grze i ciesz się emocjami, jakie przyniesie ten piłkarski pojedynek.