fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rennes – PSG Typy, Kursy, Zakłady 08.10.2023

Witajcie kibice! Dziś przygotowaliśmy dla was szczegółową analizę meczu pomiędzy drużynami Rennes i PSG, które zmierzą się na arenie Ligue 1. Przed nami emocjonujące starcie, które obiecuje wiele goli i zaciętą rywalizację. Przygotujcie się na świetne rozrywki i świetne okazje do obstawiania na platformie bukmacherskiej ETOTO.

Analiza drużyn

Rennes

Drużyna Rennes rozegrała dotychczas 7 meczów w bieżącym sezonie. Obecnie zajmuje 6. miejsce w tabeli, z 2 zwycięstwami, 5 porażkami i bez remisów. Ich rezultaty wskazują na wyrównane występy, ale przeciwnicy powinni zachować czujność przed dynamicznymi atakami tej drużyny. Najlepszym strzelcem Rennes jest Salah Ibrahim, który zdobył już 3 bramki.

PSG

Drużyna PSG również rozegrała dotychczas 7 meczów w tym sezonie i zajmuje 5. miejsce w tabeli. Zanotowali 3 zwycięstwa, 3 porażki i 1 remis. Ich ofensywa została wzmocniona przez zdolności strzeleckie Kyliana Mbappe, który w 6 meczach zdobył aż 7 goli. PSG ma również Kolo Muani Randal, który zaliczył 2 asysty, co czyni go zagrożeniem dla przeciwników.

Statystyki

Analizując statystyki, można zauważyć, że obie drużyny mają na koncie podobne wyniki strzeleckie. Rennes zdobyło w sumie 13 goli, podczas gdy PSG ma na swoim koncie 14 trafień. Jeśli chodzi o gole stracone, Rennes ma na swoim koncie 7, a PSG 6.

Jeśli chodzi o celność strzałów, Rennes ma średnią wynoszącą 5.9 celnych strzałów na mecz, podczas gdy PSG ma 5.6 celnych strzałów na mecz. Wyróżnia się również liczba strzałów zablokowanych. Rennes ma średnio 2.4 takich strzałów, a PSG aż 4.6.

Ważne jest również posiadanie piłki w poszczególnych drużynach. Rennes posiada 58.4% posiadanie piłki, podczas gdy PSG dominuje z wynikiem 71.7%.

W kwestii dyscypliny, Rennes otrzymało średnio 1.1 żółtej kartki na mecz, podobnie jak PSG, które otrzymało 1.4 żółtej kartki na mecz.

Typy Bukmacherskie

Przyszedł czas na nasze typy bukmacherskie na mecz Rennes – PSG. Oto kilka możliwych scenariuszy tego starcia:

Prognozowany przebieg meczu

Analizując statystki obu drużyn, można przewidzieć wyrównane starcie, w którym obie drużyny będą starać się zdobyć bramki. Najważniejszym zawodnikiem dla Rennes będzie Salah Ibrahim, który ma już 3 gole na swoim koncie. Z drugiej strony, PSG będzie polegać na dynamicznym Kylianu Mbappe, który jest liderem strzelców w swojej drużynie.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy statystyk i formy obu drużyn, najbardziej prawdopodobne wyniki tego meczu to:
– Zwycięstwo PSG z kursem 2.11 na ETOTO.
– Remis między Rennes i PSG z kursem 3.60 na ETOTO.

Prognozy i Strategie Zakładów

Sugerujemy skorzystanie z opcji zakładów na strzelców bramek. Salah Ibrahim z Rennes oraz Kylian Mbappe z PSG są obydwoma skutecznymi napastnikami i mają duże szanse na zdobycie goli w tym meczu.

Jak Grać?

Jeżeli nie jesteś pewien wyniku, skorzystaj z opcji podwójnej szansy na platformie bukmacherskiej ETOTO. Opcje 1X, 12, X2 pozwalają na obstawienie wyniku bez konieczności wybrania dokładnego zwycięzcy.

Inną opcją jest handicap azjatycki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, warto rozważyć ten rodzaj zakładu, który umożliwia korzystne kursy.

Podsumowanie

Przed nami emocjonujący mecz pomiędzy Rennes i PSG. Jak pokazały analizy statystyczne, obie drużyny mają mocne strony i są zdolne do zdobycia bramek. Dla fanów zakładów bukmacherskich jest to doskonała okazja, aby skorzystać z ofert bukmachera ETOTO, który oferuje różne promocje na ten mecz. Czekamy na rozpoczęcie rywalizacji i trzymamy kciuki za wasze zakłady!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.