fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rizespor – Samsunspor Typy, Kursy, Zakłady 08.10.2023

W najbliższą sobotę, 8 października, na stadionie Caykur Didi Stadium w Rize, Turcja, odbędzie się starcie między drużynami Rizespor i Samsunspor w ramach rozgrywek Süper Lig. Obie ekipy pragną zapewnić sobie cenne punkty, dlatego możemy spodziewać się emocjonującego widowiska na boisku. Przedstawimy analizę obu drużyn, ich statystyki oraz przybliżymy typy bukmacherskie, uwzględniając atrakcyjne kursy dostępne na platformie ETOTO.

Analiza drużyn

Rizespor

Rizespor, obecnie zajmujący 8. pozycję w tabeli, może być pewny swojej stabilnej formy w ostatnim czasie. Mimo kilku porażek, drużyna potrafiła odnaleźć się w rozgrywkach i zanotować trzy zwycięstwa oraz dwa remisy. Warto zwrócić uwagę na swojego czołowego strzelca – Kesera Benhura, który zdobył już 2 bramki w siedmiu meczach. Zawodnik ten utrzymuje dobrą formę, a jego umiejętności są niezwykle cenne dla drużyny.

Samsunspor

Samsunspor natomiast plasuje się na 20. pozycji w tabeli, co świadczy o słabej formie drużyny. Mimo braku zwycięstw, zdołali zdobyć pięć remisów, co oznacza, że potrafią utrzymać odpowiednią równowagę na boisku. Ntcham Olivier jest najskuteczniejszym zawodnikiem Samsunspor, strzelając jedną bramkę w pięciu meczach. Drżyna ma jednak trudności w skutecznej grze atakującej, co może przyczynić się do trudności w zdobywaniu goli.

Statystyki

Oto kilka istotnych statystyk, które mogą wpłynąć na wynik meczu:

– Rizespor zdobył 8 goli w dotychczasowych rozgrywkach, podczas gdy Samsunspor ma na swoim koncie 5 bramek.
– Rizespor stracił 11 goli, a Samsunspor aż 13, co może sugerować nieco słabszą formę ich defensyw.
– Rizespor oddaje średnio 3,6 celnych strzałów na bramkę rywali, a Samsunspor jedynie 2,1, co oznacza, że drużyna Rizespor jest znacznie bardziej skuteczna w ataku.
– Rizespor wykonuje średnio 3,1 rzutów rożnych, podczas gdy Samsunspor 4,0, co może wskazywać na ich zróżnicowaną taktykę podczas stałych fragmentów gry.
– W posiadaniu piłki Samsunspor wykazuje minimalną przewagę nad Rizespor, osiągając średnio 51,3% posiadania piłki w meczach, podczas gdy Rizespor 49,3%.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn oraz ich dotychczasowe występy, można przewidzieć wyrównane widowisko. Rizespor wydaje się lekko faworyzowany, ale Samsunspor będzie chciał udowodnić swoją wartość i zaskoczyć rywala. Możemy spodziewać się intensywnej gry z szansami na gole po obu stronach.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

W oparciu o kursy bukmacherskie dostępne na ETOTO, możemy przedstawić następujące najbardziej prawdopodobne wyniki:

– Rizespor – Samsunspor: 2.18
– Remis: 3.41
– Samsunspor – Rizespor: 3.25

Prognozy i Strategie Zakładów

Podwójna Szansa może być rozważana przez osoby, które nie są pewne wyniku. Dostępne opcje to: 1X (kurs 1.34), 12 (kurs 1.31) oraz X2 (kurs 1.66).

Zakłady na Strzelców mogą być interesujące, szczególnie dla osób zaznajomionych z formą poszczególnych graczy. Warto wziąć pod uwagę obstawienie najskuteczniejszego strzelca w drużynie gospodarzy – Kesera Benhura czy zawodnika Samsunspor – Ntchama Oliviera.

Handicap Azjatycki (kursy dostępne na ETOTO) to kolejna opcja przedstawiona przez bukmachera. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, możesz skorzystać z tego rodzaju zakładu. Na przykład, handicap azjatycki dla Rizespor wynosi 0 (kurs 1.57), a dla Samsunspor -0 (kurs 2.31).

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowicjuszem w zakładach bukmacherskich, warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi strategiami:

– Podwójna Szansa pozwala zabezpieczyć zakład na dwa możliwe wyniki, co zwiększa szanse na wygraną.
– Zakłady na Strzelców są ciekawym wyborem dla osób, które śledzą formę poszczególnych graczy. Można obstawić, który z nich zdobędzie bramkę w trakcie meczu.
– Handicap Azjatycki to opcja dla osób, które widzą znaczną przewagę jednej drużyny i chciałyby zwiększyć swoje szanse na wygraną zakładu.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Rizespor a Samsunspor jest niezwykle ważny dla obu drużyn, które mają nadzieję na zdobycie cennych punktów. Na podstawie analizy formy, statystyk i dostępnych kursów bukmacherskich na platformie ETOTO, możemy stwierdzić, że Rizespor jest lekkim faworytem. Jednak Samsunspor ma potencjał, aby zaskoczyć rywala. Niezależnie od rezultatu, możemy spodziewać się emocjonującego i wyrównanego spotkania.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.