fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ruch Chorzów – Radomiak Radom Typy, Kursy, Zakłady 13.11.2023

W kolejce 15 Ekstraklasy doszło do interesującego starcia pomiędzy Ruchem Chorzów a Radomiakiem Radom. Obie drużyny miały różne wyniki w poprzednich meczach, co sprawia, że ta konfrontacja wydaje się bardzo ciekawa. Przyjrzyjmy się bliżej obu zespołom i sprawdźmy, jakie typy bukmacherskie możemy zastosować na to spotkanie.

Analiza drużyn

Ruch Chorzów

Ruch Chorzów znajduje się na 17. miejscu w tabeli i ma za sobą trudny sezon. Drużyna wygrała tylko jeden mecz, zremisowała siedem razy i przegrała pięć razy. Liczba bramek strzelonych przez Ruch Chorzów wynosi 13, co jest dość niskim wynikiem jak na tę fazę sezonu. Co więcej, drużyna straciła aż 24 gole, co jest trzecim największym wynikiem w lidze. Średnio Ruch Chorzów oddaje 3.0 celne strzały na bramkę i 3.8 strzały niecelne. Ich posiadanie piłki wynosi 43.3%, co również wskazuje na brak dominacji w meczach.

Najlepszym strzelcem Ruchu Chorzów jest Szczepan Daniel, który zdobył 4 bramki w 13 meczach. Natomiast Filip Starzyński jest liderem pod względem asyst, z jednym udanym podaniem w 7 występach.

Radomiak Radom

Radomiak Radom prezentuje stabilną formę w tym sezonie. Zajmuje 9. miejsce w tabeli, z 5 zwycięstwami, 6 remisami i 3 porażkami. Drużyna ma na swoim koncie 18 strzelonych goli, co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze. Co więcej, Radomiak Radom ma również jedną z najlepszych defensyw, tracąc zaledwie 19 bramek. Średnią strzałów celnych drużyny jest 3.9, a niecelnych 6.6. Radomiak Radom utrzymuje posiadaną piłkę na poziomie 50.2%.

Henrique Pedro jest najskuteczniejszym strzelcem Radomiaka Radom ze 8 bramkami w 14 meczach. Rafał Wolski natomiast jest liderem drużyny pod względem asyst, z trzema udanymi podaniami w 14 występach.

Statystyki przedmeczowe Ruch Chorzów – Radomiak Radom

Patrząc na statystyki obu drużyn, widać, że Radomiak Radom ma przewagę nad Ruchem Chorzów. Drużyna z Radomia zdobywa więcej bramek i traci ich mniej, co dobrze wróży na nadchodzący mecz. Ponadto, Radomiak Radom ma również większą liczbę celnych strzałów i lepsze posiadanie piłki.

Ruch Chorzów – Radomiak Radom: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu drużyn, można przypuszczać, że mecz będzie wyrównany. Radomiak Radom ma przewagę pod względem strzelonych bramek i posiadania piłki, co może wpłynąć na rezultat. Ruch Chorzów natomiast będzie chciał wyrównać swoje statystyki, dlatego też spotkanie może być pełne napięcia.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zwycięstwo Ruchu Chorzów (kurs: 2.82). Jeśli jednak nie jesteśmy do końca pewni tego wyniku, warto rozważyć typ „Klub 2 +0.50 (AH)” (kurs: 1.45), biorąc pod uwagę aktualną formę Radomiaka Radom. Kolejnym typem wartym uwagi jest opcja „Powyżej 2.5 Gola” (kurs: 2.22), ponieważ statystyki obu drużyn wskazują na mecz z większą ilością bramek.

Kursy bukmacherskie na mecz Ruch Chorzów – Radomiak Radom:

  • Wygra Ruch Chorzów – 2.82
  • Remis – 3.40
  • Wygra Radomiak Radom – 2.56

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteśmy pewni ostatecznego rezultatu, warto zastanowić się nad typem „Podwójna Szansa” (kurs: 1X – 1.52), który daje nam większe szanse na wygraną. Możemy również postawić na zakład dotyczący strzelców bramek, biorąc pod uwagę kluczowych zawodników obu drużyn. Henrique Pedro z Radomiaka Radom i Szczepan Daniel z Ruchu Chorzów są dobrymi kandydatami do zdobycia bramek w tym meczu.

Inną strategią jest zakład na liczbę kartek lub rzutów rożnych, biorąc pod uwagę agresywny styl gry obu drużyn i ich skłonności do tworzenia akcji ofensywnych. Można również rozważyć zakłady na posiadanie piłki, szczególnie biorąc pod uwagę, że Radomiak Radom ma wyższy procent posiadania piłki niż Ruch Chorzów.

Podsumowanie

Mecz między Ruchem Chorzów a Radomiakiem Radom obiecuje być emocjonującym starciem, z obu drużynami walczącymi o każdy punkt. Choć Radomiak Radom ma lepszą pozycję w tabeli i wydaje się być w lepszej formie, Ruch Chorzów, grając u siebie, może sprawić niespodziankę.

Dla miłośników futbolu i zakładów sportowych, to spotkanie będzie doskonałą okazją do obserwacji intensywnej rywalizacji i wykorzystania swoich umiejętności w zakładach bukmacherskich. Niezależnie od wyniku, mecz ten dostarczy wielu emocji i będzie ciekawym wydarzeniem w ramach polskiej Ekstraklasy.