fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rwanda – Zimbabwe Typy, Kursy, Zakłady 15.11.2023

Dzisiaj mamy dla Was zapowiedź emocjonującego meczu między Rwandą a Zimbabwe! Obydwie drużyny będą rywalizować o zwycięstwo na wielkiej scenie w ramach kwalifikacji do Pucharu Świata FIFA. Przygotowaliśmy dla Was kompleksową analizę obu drużyn, podstawowe statystyki oraz nasze typy bukmacherskie, które zostały opracowane na podstawie kupujących kursów dostępnych na stronie ETOTO.

Analiza drużyn

Rwanda

Drużyna Rwanda w ostatnich meczach nie prezentuje najlepszej formy. Zespół nie odniósł żadnego zwycięstwa w dotychczasowych spotkaniach. W ostatnim meczu przeciwko Senegalowi zremisował wynikiem 1:1. Pomimo słabszych wyników, Rwanda może okazać się niebezpiecznym przeciwnikiem dla drużyny z Zimbabwe.

Zimbabwe

Zimbabwe również znajduje się w trudnej sytuacji w grupie eliminacyjnej do Pucharu Świata. W swoim ostatnim spotkaniu przeciwko Gwinei drużyna poniosła porażkę 1:2. Forma zespołu jest słaba, ale podopieczni mają potencjał, aby nawiązać walkę z Rwandą i pokonać ich.

Statystyki przedmeczowe

Oto kilka ciekawych statystyk dotyczących spotkań między Rwandą a Zimbabwe:

 • Liczba meczów – 0:0
 • 1. połowa Gole zdobyte – Rwanda: 0.1, Zimbabwe: 0.4
 • 1. połowa Gole dopuszczone – Rwanda: 0.8, Zimbabwe: 0.4
 • 1. połowa Różnica goli – Rwanda: -0.7, Zimbabwe: 0.0
 • 2. połowa Gole strzelone – Rwanda: 0.3, Zimbabwe: 0.1
 • 2. połowa Gole dopuszczone – Rwanda: 0.6, Zimbabwe: 0.7

Te statystyki wskazują na to, że obie drużyny mają problemy z umiejscowieniem piłki w siatce rywala. Jednak Rwanda odnotowuje większe straty bramkowe niż Zimbabwe. W drugiej połowie spotkań z obu stron bramki padają rzadziej niż w pierwszej części spotkania.

Rwanda – Zimbabwe: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie zebranych statystyk oraz analizy formy obu drużyn, przewidujemy zacięte starcie między Rwandą a Zimbabwe. Oba zespoły są zdesperowane, aby zdobyć cenne punkty w celu awansu do kolejnej rundy kwalifikacji. Oczekujemy, że mecz będzie pełen kolejnych akcji i emocji dla fanów piłki nożnej.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

ETOTO proponuje następujące kursy dla najbardziej prawdopodobnych wyników:

 • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Kurs: 2.02
 • Klub 2 +0.50 (AH) – Kurs: 3.87
 • Powyżej 2.5 Gola – Kurs: 3.05

Warto zwrócić uwagę na te kursy i rozważyć obstawienie jednego z tych scenariuszy. Jeśli zdecydujesz się na zakład na „Powyżej 2.5 Gola”, statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, ETOTO oferuje kilka możliwości, które warto rozważyć:

 • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Kursy na Rwanda: 1X – 1.26, X2 – 1.76.
 • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych zawodników, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Możesz obstawiać, który z graczy zdobędzie gola w tym spotkaniu.
 • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Kursy na Rwanda +0.5: 1.26, Zimbabwe -0.5: 3.55.

Niezapomnianym elementem zakładów przedmeczowych jest również uwzględnienie kursów na stronie ETOTO, które mogą wpłynąć na ostateczny wybór strategii zakładów.

Podsumowanie

Rwanda i Zimbabwe zmierzą się w emocjonującym starciu kwalifikacyjnym do Pucharu Świata FIFA. Oba zespoły będą dążyć do zwycięstwa i zdobycia cennych punktów. Na podstawie analizy formy drużyn oraz statystyk meczowych, ETOTO proponuje kilka typów bukmacherskich, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Warto zwrócić szczególną uwagę na kursy dostępne na stronie i dostosować swoje strategie zakładów. Czas na emocje i radość z piłki nożnej!