fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Saint Vincent i Grenadyny – Belize Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

W dniu 21 listopada odbędzie się niezwykle interesujący mecz pomiędzy reprezentacjami Saint Vincent i Grenadyny oraz Belize. Spotkanie to będzie częścią rozgrywek Ligi Narodów CONCACAF, w ramach Ligi B, Grupy C. Obydwie drużyny mają za sobą intensywny okres przygotowawczy i wielką nadzieję na zwycięstwo. Przyjrzyjmy się bliżej obu drużynom oraz statystykom, które mogą wskazać nam, jak może potoczyć się ten pojedynek.

Analiza drużyn

Saint Vincent i Grenadyny

Reprezentacja Saint Vincent i Grenadyny w ostatnich spotkaniach prezentowała słabą formę. Ich ostatni mecz przeciwko Bermudom zakończył się porażką 3:1, co nie jest dobrym prognostykiem przed nadchodzącym starciem z Belize. Drużyna ta zdobyła w sumie 2 gole i straciła 5 w czasie swoich dwóch ostatnich meczów. Jej pozycja w tabeli jest również niezbyt korzystna – zajmują obecnie 2 miejsce, mając na koncie tylko 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek.

Belize

Podczas gdy Saint Vincent i Grenadyny borykają się z formą, drużyna Belize prezentuje się znacznie lepiej. Ich ostatni mecz zakończył się zwycięstwem 1:0 nad Gujaną Francuską, co dowodzi, że grają w stabilnym stylu. Belize zdobyło w sumie 2 gole i nie straciło żadnego w swoich dwóch ostatnich meczach. Zajmują obecnie 5 miejsce w tabeli, mając na koncie 2 zwycięstwa, 0 porażek i 3 remisy.

Statystyki przedmeczowe

Przedstawione statystyki mogą nam dostarczyć cennych informacji na temat drużyn:

Saint Vincent i Grenadyny:

 • Średnio zdobywają 1 gol na mecz.
 • Średnio tracą 0,9 gola na mecz.
 • Różnica bramek w pierwszej połowie wynosi -0,8.
 • W drugiej połowie zdobywają średnio 0,5 gola.
 • W drugiej połowie tracą średnio 0,9 gola.

Belize:

 • Średnio zdobywają 0,5 gola na mecz.
 • Średnio tracą 0,6 gola na mecz.
 • Różnica bramek w pierwszej połowie wynosi -0,4.
 • W drugiej połowie zdobywają średnio 0,5 gola.
 • W drugiej połowie tracą średnio 0,6 gola.

Saint Vincent i Grenadyny – Belize: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując statystyki oraz formę obu drużyn, można przewidzieć, że mecz pomiędzy Saint Vincent i Grenadyny a Belize będzie zacięty i pełen emocji. Obie drużyny mają swoje atuty i będą pewnie dążyć do zwycięstwa.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie analizy bukmacherskich kursów dostępnych na ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest zwycięstwo drużyny Belize. Kurs na wygraną Belize wynosi 2.30, co jest atrakcyjną ofertą dla graczy. Istnieje również możliwość obstawienia remisu, gdzie kurs dla Saint Vincent i Grenadyny to 2.04, a dla Belize 1.67.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, istnieje kilka opcji, które warto rozważyć:

 • Podwójna Szansa: Jeżeli nie jesteś pewien wyniku, warto zastanowić się nad opcją podwójnej szansy. Kurs na Saint Vincent i Grenadyny lub remis (1X) wynosi 1.53, na remis lub Belize (X2) 1.37, a na wygraną jednej z drużyn (12) 1.34.
 • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, zakłady na strzelców bramek mogą być dobrą opcją. Zważywszy na statystyki, warto rozważyć obstawienie powyżej 2.5 gola w meczu, co daje kurs 9.60 na ETOTO.
 • Handicap Azjatycki: Jeżeli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, warto rozważyć obstawienie handicapu azjatyckiego. Na przykład, handicap 1:0 dla Saint Vincent i Grenadyny ma kurs 1.34, zaś dla Belize 1:0 kurs wynosi 11.00.

Jak typować mecz Saint Vincent i Grenadyny – Belize?

Jeśli jesteś nowym graczem na ETOTO, warto skorzystać z bonusów powitalnych i innych promocji, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz na stronie bukmachera.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Saint Vincent i Grenadyny a Belize obiecuje być pasjonującym starciem. Obie drużyny mają swoje mocne strony i będą dążyć do zwycięstwa. Pomimo słabszej formy, Belize wydaje się mieć przewagę, co potwierdzają także kursy bukmacherskie na ETOTO. Niezależnie od wyniku, mecz ten zapowiada się emocjonująco, a gracze mogą skorzystać z różnorodnych ofert bukmachera, aby podkręcić atmosferę i zwiększyć swoje szanse na wygraną.