fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

Zbliża się kolejne spektakularne widowisko na parkiecie ligi koszykarskiej NBA! San Antonio Spurs podejmują na swoim terenie Memphis Grizzlies. Do skonfrontowania z sobą stają dwie drużyny nieco zaskakujących w ostatnich występach – obie drużyny zmagają się niestety z serią porażek, ale jak mawiają amerykańscy komentatorzy: „There’s always another game”.

W obliczu nadchodzącego meczu, my – eksperci od analizy sportowej i bukmacherki proponujemy dokładnie przyjrzeć się statystykom, mocnym i słabym stronom obu drużyn, a także kursom bukmacherskim na które udzielił zgody nasz niezawodny bukmacher: ETOTO.

Analiza drużyn

San Antonio Spurs

San Antonio Spurs przystępuje do meczu po serii 7 przegranych. Co jednak szczególnie zwraca uwagę, to to że drużyna potrafiła zdobywać punkty – z 46,5% skutecznością przy rzutach z gry. Czołowym zawodnikiem drużyny, błyszczącym w ataku jest Wembanyama Victor, zdobywającym średnio 19,3 punktu na mecz!

Memphis Grizzlies

Z drugiej strony mamy Memphis Grizzlies, drużynę która w ostatnim czasie zanotowała tylko jedną przegraną. Tutaj na uwagę zasługuje Bane Desmond, który wprowadza dynamikę w ataku Grizzlies, zdobywając średnio 25.5 punktu na mecz. W dodatku drużyna cechuje się większą skutecznością przy rzutach wolnych, uzyskując wynik na poziomie 76.0%.

Statystyki przedmeczowe

Choć San Antonio ma w swoim składzie więcej doświadczonych zawodników, to jednak obecna seria przegranych i forma Memphis Grizzlies powoduje, że drużyna gości cieszy się większym zaufaniem bukmacherów. Co ciekawe, obie drużyny mają identyczną liczbę zbiórek na mecz – 42,0, co pokazuje, że walka pod koszem będzie zacięta.

Niebagatelne znaczenie mogą mieć także straty posiadania piłki, których San Antonio notuje więcej, a także liczba fauli personalnych, które znacznie częściej popełnia drużyna z Memphis.

San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies : typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Memphis Grizzlies z 57% szansami na zwycięstwo zdecydowanie przeważa na wagach bukmacherskich, jednak to nie znaczy że nie ma miejsca na zaskoczenia.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn i statystyki punktowe zawodników, można przypuszczać, że wynik w przedziale 221-230 punktów jest najbardziej prawdopodobny. Kurs na taki rezultat wynosi 3.05 na ETOTO.

Prognozy i strategie zakładów

Wszystko wskazuje na to, że Memphis może kontrolować przebieg gry, co zresztą potwierdzają kursy bukmacherskie ETOTO. Zakład na zwycięstwo Memphis z handicapem -1.5 w 3. kwarcie ma kurs 2.07, co jest dość atrakcyjną ofertą.

Jak typować mecz San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies ?

Podstawowym rodzajem zakładu na ten mecz powinno być typowanie zwycięzcy z dogrywką. Kolejnym typem zakładu, który warto rozważyć, są oczywiście zakłady na wynik każdej z kwart. Wszystko zależy od ryzyka, które jesteśmy w stanie podjąć.

Podsumowanie

Podsumowując, przed nami zacięty pojedynek dwóch drużyn z NBA, które pragną odwrócić niekorzystne dla siebie serie wyników. Memphis Grizzlies są faworytami tego spotkania, ale warto pamiętać, że to San Antonio Spurs grają na swoim terenie. Zapraszamy do śledzenia przebiegu meczu i skorzystania z propozycji zakładów bukmacherskich na platformie ETOTO. Pamiętaj, że odpowiedzialna gra przynosi najwięcej satysfakcji.