fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

San Marino – Finlandia Typy, Kursy, Zakłady 20.11.2023

W dniu dzisiejszym, 20 listopada, odbędzie się spotkanie w ramach Kwalifikacji do Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacją San Marino a Finlandią. To będzie emocjonujący mecz, w którym obie drużyny będą walczyć o cenne trzy punkty. San Marino, drużyna która stoi na ostatnim miejscu w klasyfikacji grupy, podejmie Finlandię, która ma na swoim koncie kolejne zwycięstwo. Czy gospodarze zdołają zaskoczyć faworyzowanych Finów? Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej o obu drużynach, analizie statystyk oraz typach bukmacherskich na ten mecz.

Analiza drużyn

San Marino

Drużyna San Marino nie odniosła jeszcze zwycięstwa w tych kwalifikacjach, mając na swoim koncie aż dziewięć remisów. Ich postawa w ostatnich spotkaniach nie była zadowalająca, a forma drużyny pozostawia wiele do życzenia. Najlepszym strzelcem San Marino jest Alessandro Golinucci, który ma na swoim koncie jednego gola w dziewięciu meczach. W drużynie nie wyróżnia się również żaden zawodnik pod względem asyst. Liczby mówią same za siebie – San Marino zdobyło jedynie 2 bramki, ale straciło ich aż 29. To duże wyzwanie przed nimi, zwłaszcza grając przeciwko Finlandii.

Finlandia

Finlandia natomiast prezentuje się znacznie lepiej w tych kwalifikacjach. Zajmuje drugie miejsce w grupie, z 16 zdobytymi golami i tylko 9 straconymi. Ich najskuteczniejszym zawodnikiem jest Daniel Hakans, który zdobył cztery bramki w pięciu meczach. W dodatku Ivanov Robert jest liderem w statystykach asyst dla swojej drużyny, pomagając przy dwóch golach. Finlandia ma również znaczącą przewagę w posiadaniu piłki, co potwierdza jej dominację na boisku. Ich forma również nie pozostawia wątpliwości – Finlandia jest zespołem, który trzeba brać poważnie.

Statystyki przedmeczowe

Biorąc pod uwagę statystyki, można śmiało powiedzieć, że Finlandia jest faworytem w tym spotkaniu. Mają znacznie więcej zdobytych goli oraz mniejszą liczbę goli straconych w porównaniu do San Marino. Finlandia również oddaje więcej celnych strzałów na bramkę i ma większą przewagę w posiadaniu piłki. Spośród żółtych kartek, San Marino ma więcej kar i może potrzebować większej dyscypliny, aby zagrać skuteczniej przeciwko Finlandii.

San Marino – Finlandia: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Tego dnia można spodziewać się dominacji Finlandii na boisku. Biorąc pod uwagę różnicę w jakości obu drużyn oraz formę, w jakiej obecnie się znajdują, wydaje się, że Finlandia będzie miała kontrolę nad meczem. San Marino będzie musiało stawić im czoła, aby zdobyć choćby punkt.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania jest wygrana Finlandii. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1.03 na ETOTO. Wydaje się to być raczej pewnym typem, biorąc pod uwagę przewagę Finów w tych kwalifikacjach.

Prognozy i strategie zakładów

Warto rozważyć różne strategie zakładów na ten mecz. Jedną z nich jest typ podwójnej szansy, gdzie możemy obstawiać zarówno remis, jak i wygraną Finlandii. Można również postawić na zakład na strzelca bramki, biorąc pod uwagę formę najlepszego strzelca Finlandii, Daniela Hakansa. Handicap azjatycki może być również ciekawą opcją, szczególnie jeśli uważamy, że Finlandia jest znacznie silniejsza niż San Marino.

Jak typować mecz San Marino – Finlandia?

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu, warto rozważyć opcję podwójnej szansy (1X, 12, X2). Daje to większe bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli nie możemy zdecydować się na konkretny wynik. Inną ciekawą opcją jest zakład na strzelców. Jeśli dobrze znamy formę poszczególnych zawodników, możemy obstawiać na to, kto zdobędzie bramkę. Handicap azjatycki to kolejna strategia, która może przynieść zyski, zwłaszcza jeśli jedna z drużyn jest znacznie lepsza od drugiej.

Podsumowanie

Spotkanie pomiędzy San Marino a Finlandią zapowiada się interesująco. Finlandia jest bez wątpienia faworytem, mając na swoim koncie lepszą formę i znacznie lepsze statystyki. Jednak nie można lekceważyć drużyny San Marino, która będzie walczyć o jak najlepszy wynik. Ostateczne decyzje dotyczące zakładów zależą od Ciebie, ale zwróć uwagę na „betting odds”. ETOTO oferuje konkurencyjne kursy na ten mecz, co daje możliwość zwiększenia potencjalnych wygranych. Pamiętaj, aby grać z umiarem i korzystać z różnych strategii zakładów, aby maksymalnie wykorzystać swoje szanse.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.