fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sassuolo – Salernitana Typy, Kursy, Zakłady 10.11.2023

W tym kolejnym weekendowym starciu w ramach Serie A mamy okazję śledzić pojedynek pomiędzy Sassuolo a Salernitaną. Obydwie drużyny z pewnością będą chciały zdobyć trzy punkty, ale jakie są ich szanse na zwycięstwo? Przedstawimy wam analizę drużyn oraz najważniejsze statystyki, a także kilka typów bukmacherskich, które mogą was zainteresować przed tym spotkaniem.

Analiza drużyn

Sassuolo

Sassuolo aktualnie zajmuje 15. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, 6 remisów i 2 porażki. Ich forma w ostatnich meczach była stabilna, a ostatnio przed własną publicznością pokonali Torino 2:1. Najlepszym strzelcem zespołu jest Berardi Domenico, który zdobył 5 goli. Warto również zauważyć, że Toljan Jeremy jest liderem w liczbie asyst – ma ich na koncie 4. Drużyna Sassuolo ma na swoim koncie 14 zdobytych goli i 19 straconych, co daje średnią 1.27 gola na mecz. W statystykach posiadania piłki mają średnią wynoszącą 46.6%, a także mają na koncie 1.4 żółtej kartki na mecz.

Salernitana

Przeciwnikiem Sassuolo będzie Salernitana, która aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Ich bilans to 7 remisów, 4 porażki i 0 zwycięstw. W ostatnim meczu przegrali z Napoli 0:2. Salernitana ma na swoim koncie tylko 6 zdobytych bramek, co czyni ich jednym z najsłabszych ataków w lidze. Dia Boulaye jest najlepszym strzelcem drużyny, zdobywając 3 gole. Warto zwrócić uwagę na Candreva Antonio, który ma 2 asysty na koncie. Salernitana ma też problem z bronią, stracili 22 bramki, co oznacza średnio 2 bramki na mecz. W posiadaniu piłki są nieco lepsi niż Sassuolo – ich średnia wynosi 48.6%. Mają także nieco więcej żółtych kartek na koncie – 2.6 na mecz.

Statystyki Przedmeczowe Sassuolo – Salernitana

Patrząc na statystyki drużyn, Sassuolo ma przewagę w zakresie strzelonych bramek i posiadania piłki. Salernitana ma trudności z atakiem i obroną. Obie drużyny mają podobną liczbę remisów, co może sugerować, że w tym meczu również wynik może zakończyć się remisem.

Sassuolo – Salernitana: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując dotychczasowe występy i statystyki obu drużyn, można przewidzieć dość wyrównane spotkanie. Salernitana będzie dążyć do zdobycia pierwszego zwycięstwa w sezonie, a Sassuolo będzie chciało kontynuować dobrą passę.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy danych liczbowych i formy obu drużyn, najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania może być zwycięstwo Sassuolo (remis zwracany). Według bukmachera ETOTO kurs na takie zdarzenie wynosi 1.70.

Prognozy i Strategie Zakładów

Dla tych, którzy nie są pewni wyniku, opcja podwójnej szansy (1X) może być dobrą alternatywą. Jeśli natomiast jesteście zorientowani w formie poszczególnych zawodników, warto rozważyć obstawienie strzelca bramki. Berardi Domenico jest jednym z czołowych strzelców Sassuolo i kurs na jego bramkę wynosi 2.50.

Jak Typować Mecz Sassuolo – Salernitana?

W przypadku posiadania pewnego typu wyniku lub sytuacji, gdzie nie jesteście pewni kto wygra, zakłady handicapowe mogą być ciekawą opcją. Przykładowo, jeśli uważacie, że Sassuolo będzie zdecydowanie lepsze od Salernitany, zakład handicap azjatycki na Sassuolo -1.0 może być warty uwagi.

Podsumowanie

Najbliższe spotkanie w Serie A między Sassuolo a Salernitaną zapowiada się jako interesujące starcie. Sassuolo, plasując się w środkowej części tabeli, wydaje się być w lepszej formie, zwłaszcza w kontekście skuteczności strzeleckiej i stabilności gry. Ich kluczowi gracze, tacy jak Berardi Domenico i Jeremy Toljan, mają znaczący wpływ na wyniki drużyny. Z kolei Salernitana, znajdująca się na ostatnim miejscu, zmaga się z problemami zarówno w ataku, jak i obronie, co czyni ich pozycję w meczu mniej korzystną.

W zakresie typów bukmacherskich, najbardziej prawdopodobne wydaje się być zwycięstwo Sassuolo, choć nie można wykluczyć możliwości remisu, biorąc pod uwagę podobną liczbę remisów obu drużyn. Opcja podwójnej szansy może być atrakcyjną alternatywą dla tych, którzy chcą zminimalizować ryzyko. Zakłady na strzelca bramki, takie jak na Berardi Domenico, również mogą okazać się interesujące. Zakłady handicapowe mogą być atrakcyjne dla tych, którzy spodziewają się zdecydowanej przewagi jednej z drużyn.

To spotkanie, choć na papierze wydaje się faworyzować Sassuolo, może dostarczyć niespodzianek, biorąc pod uwagę chęć Salernitany do poprawy swojej pozycji w lidze. Obie drużyny mają swoje mocne strony i słabości, co czyni to spotkanie trudnym do jednoznacznego przewidzenia.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.