fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Senegal – Sudan Południowy Typy, Kursy, Zakłady 18.11.2023

W najbliższym czasie odbędzie się spotkanie między reprezentacjami Senegalu i Sudanu Południowego w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA. Obie drużyny mają przed sobą ważne zadanie, które polega na zdobyciu trzech punktów. Przedstawimy analizę obu drużyn, statystyki, typy bukmacherskie, oraz strategie zakładów. Zastanówmy się, jak powinno wyglądać nasze obstawienie, aby zwiększyć szanse na wygraną.

Analiza drużyn

Reprezentacja Senegalu

Reprezentacja Senegalu ma stabilną formę. W ostatnim meczu, który odbył się 16 października 2023 roku, Senegal pokonał Kamerun 1:0. W składzie Senegalu znajdują się liczni utalentowani zawodnicy, którzy potrafią zdobywać bramki. Statystyki pokazują, że w pierwszej połowie Senegal zdobywa średnio 1.0 gola, a w drugiej połowie 0.5 gola. Obrona Senegalu również prezentuje się dobrze, dopuszczając średnio 0.1 gola w pierwszej połowie i 0.5 gola w drugiej połowie. Warto zwrócić uwagę na różnicę goli w pierwszej połowie, która wynosi +0.9.

Sudan Południowy – reprezentacja

Forma reprezentacji Sudanu Południowego jest słaba. Ostatni mecz, który odbył się 12 września 2023 roku, zakończył się zwycięstwem Sudanu Płd. nad Kenią wynikiem 1:0. Drużyna ta ma trudności ze zdobywaniem bramek, średnio zdobywając 0.3 gola w pierwszej połowie i 0.3 gola w drugiej połowie. Obrona Sudanu Południowego jest nieszczelna, dopuszczając średnio 0.6 gola w pierwszej połowie i 1.1 gola w drugiej połowie. Różnica goli w pierwszej połowie wynosi -0.3.

Statystyki przedmeczowe

W analizie meczu między Senegalem i Sudanem Południowym możemy zwrócić uwagę na kilka kluczowych statystyk. W pierwszej części meczu, Senegal zdobywa średnio 1.0 gola, a Sudan Południowy 0.3 gola. Obrona Senegalu jest lepsza, dopuszczając średnio 0.1 gola, podczas gdy Sudan Płd. dopuszcza 0.6 gola. Różnica goli między tymi drużynami w pierwszej połowie wynosi +0.9 na korzyść Senegalu. W drugiej połowie, Senegal zdobywa średnio 0.5 gola, a Sudan Południowy 0.3 gola. Obrona Senegalu dopuszcza 0.5 gola, podczas gdy Sudan Płd. 1.1 gola.

Senegal – Sudan Południowy: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie dotychczasowych rezultatów i formy drużyn możemy przewidzieć, że Senegal jest faworytem tego meczu. Ich skuteczność w zdobywaniu bramek w pierwszej połowie oraz dobra obrona mogą zapewnić im przewagę nad Sudanem Południowym.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  1. Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot): Jako że Senegal jest w lepszej formie i ma lepsze statystyki, wygrana tej drużyny jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem.
  2. Klub 2 +0.50 (AH): Warto wziąć pod uwagę ten typ zakładu, biorąc pod uwagę słabszą formę Sudanu Południowego.
  3. Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że można spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Jeżeli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Senegal – Sudan Południowy?

Planując obstawienie meczu między Senegalem a Sudanem Południowym warto wziąć pod uwagę dostępne kursy na ETOTO. Zakłady bukmacherskie ETOTO mają kilka interesujących opcji zakładów. Jeśli zdecydujesz się na zakład typu „1X2”, kurs na zwycięstwo Senegalu wynosi 1.04, na remis 13.13, a na zwycięstwo Sudanu Południowego aż 48.91. Jeżeli jednak chciałbyś zwiększyć swoje szanse na wygraną, możesz zdecydować się na zakład podwójnej szansy, gdzie kurs na 1X wynosi 1.01, na 12 1.02, a na X2 9.80. Warto również wziąć pod uwagę możliwość obstawienia sumy goli. Kurs na poniżej 0.5 goli wynosi 30.00, a na powyżej 0.5 goli 1.01.

Podsumowanie

Mecz między Senegalem a Sudanem Południowym zapowiada się interesująco. Senegal, który prezentuje stabilną formę i ma lepsze statystyki, jest faworytem tego spotkania. Typowanie zakładów na ETOTO może okazać się opłacalne, dlatego warto wziąć pod uwagę dostępne kursy. Pamiętaj jednak, że obstawianie zakładów zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego graj odpowiedzialnie. Życzymy powodzenia!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.