fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Serbia – Bułgaria Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

W najbliższym czasie w ramach rozgrywek Mistrzostw Europy odbędzie się kolejne interesujące starcie. Tym razem na boisku zmierzą się drużyny Serbii i Bułgarii. To spotkanie tych reprezentacji zapowiada się niezwykle emocjonująco, a zakłady bukmacherskie dają nam wiele możliwości do wyboru. Przyjrzyjmy się dokładnie tym drużynom, analizując ich statystyki, formę oraz wyniki dotychczasowych meczów.

Analiza drużyn

Reprezentacja Serbii

Reprezentacja Serbii w ostatnich spotkaniach nie prezentuje się najlepiej. Ich forma jest obecnie słaba, a ostatni mecz z Belgią zakończył się porażką 0:1. Mimo to, Serbia ma wielu utalentowanych zawodników, między innymi czołowego strzelca Aleksandra Mitrovića, który już zdobył pięć bramek w sześciu meczach. Pod względem statystyk dotyczących goli zdobytych i straconych, Serbia ma korzystniejszą pozycję niż Bułgaria. Ogólna liczba goli dla Serbii to 13, podczas gdy Bułgaria strzeliła jedynie pięć bramek. Jednak Serbia musi poprawić swoją skuteczność strzałów, bowiem tylko 3,9% ich strzałów trafia do celu.

Reprezentacja Bułgarii

Podobnie jak Serbia, także Bułgaria ma aktualnie słabą formę. Ostatni mecz przeciwko Węgrom zakończył się remisem 2:2. Bułgaria nie może jednak polegać tylko na swojej obronie, gdyż ich drużyna zdobyła jedynie pięć bramek dotychczas. Mimo to, napastnik Georgi Rusev i pomocnik Kirił Despodov przyczynili się do tych wyników. Zarówno Rusev, jak i Despodov mają po dwie asysty na swoim koncie. Co ciekawe, Bułgaria miała więcej rzutów rożnych niż Serbia, ale obie drużyny mają identyczną skuteczność w tej dziedzinie.

Statystyki przedmeczowe

Wiele statystyk mówi o aktualnej sytuacji i formie drużyn. To kluczowe informacje dla stawiających zakłady, ponieważ pozwalają lepiej ocenić szanse na sukces każdej ze stron. W przypadku tego konkretnego meczu, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych danych.

Serbia ma przewagę w kategoriach takich jak posiadanie piłki (60,3%), ilość żółtych kartek (1,4), oraz ilość goli strzelonych (13). Natomiast Bułgaria wyróżnia się większą ilością rzutów rożnych (5,1) oraz mniejszą ilością goli straconych (12). Wyniki te pokazują, że Serbia ma silniejszą ofensywę, jednakże defensywa Bułgarii jest nieco bardziej solidna.

Serbia – Bułgaria: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę i statystyki obu drużyn, można oczekiwać wyrównanej walki na boisku. Serbia ma przewagę, zwłaszcza jeśli chodzi o zdolność strzelecką, ale Bułgaria może być niebezpieczna i utrzymać remis lub nawet zdobyć zwycięstwo.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Najpopularniejsze typy bukmacherskie dla tego meczu to:

  1. Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, której wielu bukmacherów uważa za najbardziej prawdopodobną, biorąc pod uwagę lepszą formę Serbii.
  2. Klub 2 +0.50 (AZ) – Jest to kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę słabą formę Bułgarii.
  3. Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Jak typować mecz Serbia – Bułgaria?

  • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy może być dla Ciebie. Oznacza to, że wygrywasz zakład, jeśli jeden z dwóch wyników jest poprawny (np. wygrana Serbii lub remis).
  • Zakłady na Strzelców – Dobrze znasz formę poszczególnych graczy? Warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. W tym przypadku Mitrović jest czołowym strzelcem Serbii, więc stawiając na niego, możemy mieć większe szanse na sukces.
  • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Oznacza to, że bukmacher daje jednej drużynie przewagę punktową przed rozpoczęciem meczu.

Podsumowanie

Spotkanie między Serbią a Bułgarią obiecuje być niezwykle ciekawe. Oba zespoły mają swoje mocne strony i wyzwania do pokonania. Analizując formę, statystyki oraz wszystkie możliwości, związane z zakładami bukmacherskimi, warto wziąć pod uwagę wiele czynników przed podjęciem decyzji. Z pewnością jest to mecz, który przyciągnie uwagę fanów piłki nożnej i miłośników zakładów sportowych, a bukmacher ETOTO oferuje wiele różnorodnych opcji zakładów.