fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Serbia U21 – Anglia U21 Typy, Kursy, Zakłady 18.11.2023

W najbliższy piątek, 18 listopada, na boisku U21 EURO Kwalifikacje Grupa F odbędzie się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Serbia U21 i Anglia U21. Obie drużyny są wymagające i utalentowane, co sugeruje, że będziemy mieli do czynienia z zaciętym pojedynkiem. Przyjrzyjmy się więc bliżej tym dwóm drużynom i przeanalizujmy ich formę, statystyki oraz przedstawimy kilka typów bukmacherskich, które mogą Cię zainteresować.

Analiza drużyn

Serbia U21

Serbia U21 prezentuje stabilną formę w najnowszych rozgrywkach. W ostatnim meczu, który odbył się 16 października 2023 roku, Serbia U21 przegrała z Irlandią Północną 1:2, ale wcześniej odnotowała kilka zwycięstw, co dowodzi, że mają potencjał i determinację.
Warto zauważyć, że drużyna ma dobrą zdolność strzelecką i jest w stanie trafić do siatki przeciwnika. W pierwszej połowie meczów zwykle zdobywają średnio 0,9 gola, a w drugiej połowie 0,4 gola. Jeśli chodzi o gole dopuszczone, w pierwszej połowie przeciwnicy zdobywają średnio 0,7 gola, a w drugiej połowie 1,2 gola. Różnica bramek w pierwszej połowie wynosi +0,2, co świadczy o ich umiejętnościach defensywnych.

Anglia U21

Anglia U21 prezentuje dobrą formę w tych rozgrywkach. Ostatni mecz, który odbył się również 16 października 2023 roku, zakończył się zwycięstwem Anglii U21 nad Ukrainą 3:2. Ich zdolność do strzelania bramek jest imponująca, a już samo spojrzenie na statystyki mówi nam, że są zdeterminowani, aby trafić do siatki. W pierwszej połowie meczów zdobywają średnio 1,0 gola, a w drugiej połowie 1,6 gola. Co więcej, ich obrona jest również solidna, tylko 0,4 gola tracą w pierwszej połowie meczów, a w drugiej tylko 0,2 gola. Różnica bramek w pierwszej połowie wynosi +0,6, co świadczy o ich doskonałej postawie defensywnej.

Statystyki przedmeczowe

Liczby nie kłamią i to właśnie one mogą zapewnić nam lepsze zrozumienie formy drużyn i być pomocne przy wyborze odpowiednich zakładów. W przypadku tego meczu, statystyki pokazują, że obie drużyny mają zdolność do strzelania goli, ale Anglia U21 zdaje się być nieco lepiej wyposażona w tej kategorii. Dodatkowo, ich umiejętności obronne są imponujące, ponieważ bronią praktycznie bezbłędnie.

Serbia U21 – Anglia U21: typy bukmacherskie

W oparciu o analizę formy, statystyk i betting odds od ETOTO, mamy kilka rekomendacji typów bukmacherskich dla Ciebie.

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn i ich zdolność do strzelania goli, możemy oczekiwać zaciętego pojedynku. W pierwszej połowie możemy spodziewać się kilku bramek, a w drugiej połowie Anglia U21 może odskoczyć punktami. Niemniej jednak, Serbia U21 również będzie szukać okazji do strzelenia gola i grać na swoim poziomie.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie analizy statystyk, formy i kursy bukmacherskie, najbardziej prawdopodobnymi wynikami tego meczu są:

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Anglii U21.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, zawsze możesz skorzystać z opcji podwójnej szansy (1X, 12, X2), która daje Ci większe szanse na wygraną. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. W przypadku tego meczu, może się to okazać atrakcyjną opcją, biorąc pod uwagę zdolności obu drużyn do zdobywania goli. Inną strategią, którą możesz wykorzystać, jest handicap azjatycki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn będzie znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz pomiędzy Serbia U21 a Anglia U21 zapowiada się niezwykle interesująco. Obie drużyny prezentują dobrą formę i mają zdolność do zdobywania goli. Na podstawie analizy statystyk i formy drużyn, nasze typy bukmacherskie to Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany), Klub 2 +0.50 (AH) oraz Powyżej 2.5 Gola. Pamiętaj, że kursy dostępne na ETOTO na ten mecz to: Serbia U21: 7.00, X: 4.80, Anglia U21: 1.37. Wykorzystaj swoje zrozumienie gry i zagraj odpowiednio, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Powodzenia!