fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sevilla – Almeria: Typy bukmacherskie na mecz wtorek, 26 września godz. 19:00

W najbliższy wtorek, 26 września, zobaczymy starcie dwóch drużyn w ramach rozgrywek LaLiga. W Sewilli, na stadionie Ramon Sanchez Pizjuan, Sevilla będzie podejmować Almerię. To będzie niewątpliwie emocjonujące spotkanie, a fani piłki nożnej mogą liczyć na wiele goli. Przedstawiamy analizę obu drużyn, statystyki oraz typy bukmacherskie, które pomogą Ci dokonać trafionego wyboru stawki.

Analiza drużyn

Sevilla

Sevilla miała do tej pory dość trudny sezon, zajmując 17. miejsce w tabeli. Zdobyli jedno zwycięstwo, ponieśli jedną porażkę i zremisowali trzy razy. Ich najlepszym strzelcem jest Gudelj Nemanja, który zdobył jednego gola w czterech meczach. Warto również zwrócić uwagę na Suso, który odnotował jedną asystę. Co więcej, Sevilla ma na swoim koncie sześć strzelonych bramek, ale ich defensywa również dostawała dużo goli, aż osiem. Ich statystyki strzałów celnych, niecelnych oraz rzutów rożnych są na przeciętnym poziomie.

Almeria

Almeria, z kolei, plasuje się na 20. pozycji w tabeli. W sześciu meczach nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, remisując cztery razy i dwukrotnie przegrywając. W drużynie Almerii wyróżnia się Arribas Sergio, który strzelił cztery gole w sześciu meczach. Robertone Lucas zaliczył dwie asysty. Mimo to, ich defensywa pozostawia wiele do życzenia, tracąc już 13 goli. Jednak mają na swoim koncie siedem zdobytych bramek, co daje nam nadzieję na emocjonujące starcie z wieloma golami.

Statystyki

Przyjrzyjmy się teraz kilku ważnym statystykom obu drużyn:

– Strzały celne: Sevilla – 4.2, Almeria – 6.0
– Strzały niecelne: Sevilla – 7.0, Almeria – 5.7
– Strzały zablokowane: Sevilla – 3.0, Almeria – 2.0
– Rzuty rożne: Sevilla – 5.8, Almeria – 5.7
– Posiadanie piłki: Sevilla – 52.8%, Almeria – 50.8%
– Żółte kartki: Sevilla – 2.6, Almeria – 2.3
– Czerwone kartki: Sevilla – 0.2, Almeria – brak

Te statystyki wskazują, że Almeria ma przewagę w skuteczności strzałów, ale Sevilla dominuje w liczbie rzutów rożnych i posiadaniu piłki. Oba zespoły mają jednak podobny poziom dyscypliny, co jest godne uwagi.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na statystyki i formę obu drużyn, można oczekiwać wyrównanej rywalizacji. Sevilla będzie starać się wykorzystać swoje atuty, aby przejąć kontrolę nad meczem, ale Almeria z pewnością nie będzie łatwym przeciwnikiem. Przewidujemy, że będzie to mecz pełen emocji, ale z mniejszą ilością goli.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Sevilla 1-0 Almeria: Kurs – 7.50
– Remis 1-1: Kurs – 6.00
– Sevilla 2-1 Almeria: Kurs – 8.00

Prognozy i Strategie Zakładów

– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. ETOTO oferuje kurs 1.24 na opcję 12.
– Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Almeria ma w swoich szeregach skutecznego napastnika, Arribas Sergio, który ma na swoim koncie cztery gole. Kurs na to, że strzeli gola, wynosi 2.00.
– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. ETOTO oferuje kurs 1.95 na Almerię z handicapem +1.5.

Jak Grać?

Najważniejsze to zawsze grać odpowiedzialnie i z rozwagą. Przy wyborze stawki warto dobrze przeanalizować zakłady i przemyśleć swoje typy.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Sevillą a Almerią przyniesie z pewnością mnóstwo emocji. Obie drużyny mają swoje mocne strony i na pewno będą dążyć do zwycięstwa. Sevilla, jako gospodarz, będzie chciała wykorzystać fakt, że gra u siebie, ale Almeria ma swoje zasady i nie odda łatwo. Przewidujemy wyrównane starcie z mniejszą ilością goli. Teraz poz

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.