fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sierra Leone – Wyspy Świętego Tomasza Typy 22.03

Zakłady bukmacherskie bonusy

Sierra Leone – Sao Tome and Principe 22.03

Typowanie meczów to nie tylko obstawianie spotkań najpopularniejszych lig, ale też wyszukiwanie ciekawych okazji poza nimi. Przykładem może być aktualnie rozgrywany Puchar Narodów Afryki, gdzie w 12 grupach toczą się właśnie kwalifikacje. My przyjrzymy się dziś bliżej zaplanowanemu na 22 marca spotkaniu Sierra Leone – Wyspy Świętego Tomasza i Książęca. Zapraszamy na analizę przedmeczową i nasze typy bukmacherskie!

Informacje o meczu

  • Data i godzina spotkania: 12.03.2023 19:00
  • Typ rozgrywek: kwalifikacje do Pucharu Narodów Afryki (grupa A)
  • Wygra Sierra Leone: 1.07
  • Remis: 8.00
  • Wygrają Wyspy Świętego Tomasza: 26

Mecz Sierra Leone – Wyspy Świętego Tomasza i Książęca rozpocznie się 22 marca o godzinie 19:00. Będzie to dla obu drużyn już trzecie spotkanie rozgrywane w grupie A, gdzie poza nimi znajduje się jeszcze Nigeria i Gwinea Bissau.

Kto ma największe szanse na wyjście z grupy? Aktualnie liderem pozostaje Nigeria, co raczej nie powinno nikogo dziwić. Przy zdobytych sześciu punktach i bilansie bramkowym 12:1 Nigeryjczycy mogą być pewni awansu. Drugim kandydatem jest Gwinea, która ma na koncie cztery punkty.

Sierra Leone – forma reprezentacji

Sierra Leone wyjdzie na murawę w roli faworyta, ale warto zauważyć, że ostatnie mecze wcale nie należały do wyjątkowo udanych. Zeszłoroczną serię rozgrywek w grupie A reprezentacja z zachodniej Afryki zakończyła z tylko jednym punktem. Najpierw była porażka 2:1 z Nigerią, a następnie remis 2:2 z Gwineą. Mimo to gospodarze są dużo bardziej doświadczonym zespołem, w którym gra między innymi Steven Caulker – były obrońca Tottenhamu. 

Reprezentacja Wyspy Świętego Tomasza – ostatnie mecze

Goście z pewnością wciąż mają w pamięci ostatni mecz w ramach eliminacji do Pucharu Narodów Afryki. Dziewięć miesięcy temu grali z Nigerią i przegrali aż 0:10! Co więcej, wcześniejsze spotkanie z Gwineą także zakończyło się porażką – wtedy było już „tylko” 5:1. Czy w meczu z Sierra Leone uda im się zrehabilitować za tamte wyniki? Niestety nic na to nie wskazuje. Reprezentacja Wysp zajmuje w rankingu FIFA 186. miejsce, a ich rywale notowani są o 70 pozycji wyżej.

Kursy bukmacherskie na mecz Sierra Leone – Wyspy Świętego Tomasza

Jakie kursy bukmacherskie na mecz Sierra Leone – Wyspy Świętego Tomasza przygotowali oddsmakerzy? Zwycięstwo Sierra Leone wyceniono w ETOTO na 1.07, co możemy przeliczyć na ponad 90% prawdopodobieństwa. Kurs na wygraną gości to aktualnie 26.00, a to oznacza mniej niż 5% szans. Jak obstawiać mecze, gdy kurs na faworyta jest tak niski? Poniżej znajdziesz gotowe rozwiązanie!

Sierra Leone – Wyspy Świętego Tomasza: typy bukmacherskie

Od ostatniego wspólnego meczu obu reprezentacji minęło ponad 10 lat. Wtedy górą był zespół z Sierra Leone, który przed własną publicznością wygrał 4:2. Jak typujemy wynik najbliższego spotkania? Oczywiście w roli faworyta widzimy drużynę gospodarzy, ale kurs 1.07 nadaje się wyłącznie na długą taśmę. Zamiast tego polecamy zakład bukmacherski z handicapem -1. Odejmując jedną bramkę reprezentacji Sierra Leone i obstawiając jej zwycięstwo, kurs wzrasta do 1.35. 

  • Nasz typ: Wygra Sierra Leone z handicapem 0:1 (1.35)

Warto też podkreślić, że mecze obu drużyn najczęściej kończą się ze zdobyczami bramkowymi po obu stronach boiskach. Kurs BTTS ze wskazaniem na „tak” to aż 2.17, co w naszej ocenie jest naprawdę ciekawą propozycją.

  • Typ z wysokim kursem: Obie drużyny strzelą bramkę (2.17)