fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze Typy, Kursy, Zakłady 08.10.2023

Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze: Analiza i Typy Bukmacherskie

Kolejne emocje czekają nas w Ekstraklasie, gdy Śląsk Wrocław zmierzy się z Górnikiem Zabrze. To spotkanie obu drużyn obiecuje wiele, a gracze będą mieć jeden cel – zdobycie trzech punktów. Czy liderujący Śląsk potwierdzi swoją dominację, czy Górnik odegra się za ostatnie słabe występy? Przyjrzyjmy się bliżej tym drużynom przed typowaniem tego spotkania.

Analiza drużyn

Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław, aktualny lider Ekstraklasy, jest w znakomitej formie, wygrywając siedem z ostatnich dziesięciu spotkań. Drużyna ta ma średnio 1,7 punktu na mecz, a ich atak jest niezwykle skuteczny, zdobywając 17 goli do tej pory. Ich największym strzelcem jest Exposito Erik, który zapewnił osiem bramek. Dodatkowo, pomocnik Samiec-Talar Piotr ma na swoim koncie najwięcej asyst – dwie. Śląsk ma również solidną defensywę, tracąc zaledwie dziewięć bramek. Warto zauważyć, że posiadają również wysoki procent posiadania piłki (43,4%) oraz dobrą skuteczność strzałów celnych (4.0 na mecz).

Górnik Zabrze

Niestety dla Górnika Zabrze, drużyna ta ma trudności w obecnych rozgrywkach, zajmując aktualnie piętnaste miejsce w tabeli. Zaledwie dwie wygrane, trzy porażki i pięć remisów nie są dobrymi wynikami. Ich największym problemem jest skuteczność, gdyż do tej pory zdobyli jedynie sześć bramek. Musiolik Sebastian jest głównym strzelcem drużyny, z dwoma golami na koncie. Warto również zauważyć, że Górnik ma także słabą obronę, tracąc 14 goli do tej pory. Dodatkowo, mają wysoką liczbę rzutów rożnych (5.2 na mecz), co może wpłynąć na przebieg spotkania.

Statystyki

Analiza statystyk przed meczem może dostarczyć nam istotnych informacji o drużynach i pomóc nam w typowaniu. Śląsk Wrocław ma przewagę w zakresie pozycji na pierwszym miejscu w tabeli, ze znacznie lepszym bilansem wygranych (7) w porównaniu do jedynie dwóch zwycięstw Górnika Zabrze. Wartość średnia goli zdobytych przez Śląsk wynosi 1.7, podczas gdy Górnik ma średnio zaledwie 0.6 gola na mecz. Z drugiej strony, Górnik ma więcej remisów (5) niż Śląsk (2), co może wskazywać na ich umiejętność utrzymania wyniku.

Ważnym elementem w analizie meczu są również statystyki dotyczące celnych strzałów, rzutów rożnych, posiadania piłki oraz kartek. Śląsk Wrocław ma lepszą skuteczność strzałów celnych (4.0 na mecz) niż Górnik Zabrze (2.5 na mecz). Jednak Górnik ma znacznie więcej rzutów rożnych na mecz (5.2), w porównaniu do Śląska (2.5). Górnik ma również nieco wyższy odsetek posiadania piłki (49.0%) niż liderujący Śląsk (43.4%). Jeśli chodzi o kartki, obie drużyny mają podobne statystyki, otrzymując średnio około dwóch żółtych kartek na mecz.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk, formy drużyn i ich wyników, prognozowany przebieg meczu sugeruje, że Śląsk Wrocław będzie dominować nad Górnikiem Zabrze. Śląsk jest w znakomitej formie, a Górnik ma problemy zarówno z defensywą, jak i ofensywą. Śląsk ma znacznie lepsze wyniki w zakresie zdobytych i traconych bramek, co sugeruje, że mają większe szanse na zwycięstwo.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie kursów bukmacherskich na ETOTO, możemy stwierdzić, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania jest zwycięstwo Śląska Wrocław. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.15. Remis to również możliwa opcja, a kurs na ten wynik to 3.46. Jeśli natomiast szukasz większej wartości, możesz zaryzykować i postawić na zwycięstwo Górnika Zabrze, którego kurs wynosi 3.49.

Prognozy i Strategie Zakładów

Analiza statystyk wskazuje na to, że drużyna Śląska Wrocław ma przewagę nad Górnikiem Zabrze. Jeśli nie jesteś pewny wyniku, opcja podwójnej szansy (1X) może być odpowiednia dla Ciebie, z kursem 1.32. Możesz również postawić na zdolności strzeleckie poszczególnych zawodników, stawiając zakład na największego strzelca meczu. W przypadku Śląska Wrocław jest to Exposito Erik, a kurs na jego trafienie wynosi 1.88.

Jeśli uwzględnisz również statystyki dotyczące rzutów rożnych, warto rozważyć zakład na to, która drużyna będzie miała więcej rzutów rożnych. Kurs na większą liczbę rzutów rożnych dla Śląska Wrocław wynosi 1.60, a dla Górnika Zabrze wynosi 2.20.

Jak Grać?

Jeśli chcesz skorzystać z oferty bukmachera ETOTO, warto zapoznać się z ich promocjami. Obecnie oferują różne bonusy dla nowych i stałych graczy, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Obejrzyj również dostępne betting odds na ETOTO przed składaniem zakładów, aby wybrać najlepsze kursy dla siebie.

Podsumowanie

Nadchodzące spotkanie pomiędzy Śląskiem Wrocław a Górnikiem Zabrze obiecuje wiele emocji. Analiza statystyk wskazuje na przewagę liderującego Śląska, który jest w znakomitej form

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.