fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice: Typy bukmacherskie na mecz sobota, 23 września godz. 15:00

Przed meczem Śląsk Wrocław – Piast Gliwice: Analiza drużyn, statystyki i typy bukmacherskie

Wstęp

Nadchodzi emocjonujące spotkanie w ramach Ekstraklasy pomiędzy drużynami Śląsk Wrocław i Piast Gliwice. Mecz odbędzie się w sobotę, 23 września o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Obie drużyny są świadome znaczenia tego starcia i będą dążyć do osiągnięcia pozytywnego wyniku. Przeanalizujmy obie drużyny, omówimy najważniejsze statystyki i zaprezentujemy typy bukmacherskie – tym razem skoncentrujemy się na profesjonalnej platformie ETOTO.

Analiza drużyn

Śląsk Wrocław

W obecnych rozgrywkach Śląsk Wrocław prezentuje się bardzo dobrze i zajmuje pierwszą pozycję w tabeli. Drużyna wygrała pięć z ośmiu dotychczasowych meczów, poniosła tylko jedną porażkę i zremisowała dwa spotkania. Zdobyte przez nich 15 goli przewyższa liczbę straconych bramek (9). Bez wątpienia w ekipie Śląska największą bronią jest Exposito Erik, który już ośmiokrotnie wpisał się na listę strzelców. Dodatkowo, pomocnik Samiec-Talar Piotr zanotował dwie asysty, co wpływa na jeszcze większą dynamikę ofensywy drużyny.

Piast Gliwice

Dla drużyny Piast Gliwice obecne rozgrywki nie przebiegają tak dobrze jakby tego oczekiwali. Zajmują aktualnie 12. miejsce w tabeli, wygrywając tylko jedno spotkanie, remisując jedno i przegrywając sześć razy. Liczba zdobytych i straconych bramek wynosi odpowiednio 6 – co jest z dużym niedoborem, jeśli weźmiemy pod uwagę, że różnica ta wynosi 0. Dziczek Patryk jest bez wątpienia jednym z kluczowych zawodników Piasta, jednak jest zdecydowanie potrzebny większy wkład strzelecki, by ekipa z Gliwic mogła przekuwać swoje szanse na gole i cieszyć się z pozytywnych wyników.

Statystyki

Analizując statystyki obu drużyn, można zauważyć różnicę w formie oraz skuteczności drużyn:

 • Forma zespołu Śląsk Wrocław: słaba.
 • Forma zespołu Piast Gliwice: słaba.
 • Najlepszy strzelec drużyny Śląsk Wrocław w obecnych rozgrywkach: Exposito Erik – 8 goli w 8 meczach.
 • Najlepszy strzelec drużyny Piast Gliwice w obecnych rozgrywkach: Dziczek Patryk – 3 gole w 8 meczach.
 • Total Goals Scored w obecnych rozgrywkach – Śląsk Wrocław: 15.
 • Total Goals Scored w obecnych rozgrywkach – Piast Gliwice: 6.
 • Total Goals Allowed w obecnych rozgrywkach – Śląsk Wrocław: 9.
 • Total Goals Allowed w obecnych rozgrywkach – Piast Gliwice: 6.
 • B. POSSESSION % w obecnych rozgrywkach – Śląsk Wrocław: 41.3%.
 • B. POSSESSION % w obecnych rozgrywkach – Piast Gliwice: 48.7%.

Na podstawie tych statystyk możemy stwierdzić, że Śląsk Wrocław ma przewagę jeśli chodzi o skuteczność strzelecką oraz kontrolę piłki. Natomiast Piast Gliwice powinien skoncentrować się na poprawie swojej formy oraz skuteczności ofensywnej, jeśli chce zdobyć pozytywny wynik przeciwko liderowi tabeli.

Typy Bukmacherskie

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Typ ten jest uważany za najbardziej prawdopodobny, biorąc pod uwagę formę drużyny Śląsk Wrocław oraz słabszą formę Piasta Gliwice.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – Kolejna popularna opcja, biorąc pod uwagę obecną formę Club Brugge.
 • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodz
Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.