fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Slavia Praga – AS Roma Typy, Kursy, Zakłady 09.11.2023

W najbliższy wtorek dostaniemy szansę obserwacji emocjonującego starcia w ramach UEFA Ligi Europy. Slavia Praga stanie naprzeciwko AS Roma na ich własnym terenie. Obie drużyny zmierzą się na Sinobo Stadium w Pradze, Czechach. Mecz grupowy zapowiada się niezwykle ciekawie i przyciągnie uwagę zarówno fanów piłki nożnej, jak i entuzjastów zakładów bukmacherskich. Przedstawmy zatem analizę obu drużyn, statystyki, typy bukmacherskie oraz promocje oferowane przez ETOTO.

Analiza drużyn

Slavia Praga

Slavia Praga prezentuje obecnie dobrą formę. Zespół zajął drugie miejsce w tabeli grupy G UEFA Ligi Europy. W trzech dotychczasowych meczach wygrali dwa razy, zremisowali raz i nie ponieśli jeszcze porażki. Ich najlepszym strzelcem jest Chytil Mojmir, który ma na koncie już dwie bramki. Na domowym boisku Slavia Praga ma średnio 52% posiadania piłki, a ich precyzyjne strzały na bramkę przeciwnika sięgają 4,3.

AS Roma

AS Roma prezentuje stabilną formę i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli grupy G UEFA Ligi Europy. Do tej pory drużyna wygrała wszystkie trzy spotkania, nie ponosząc jeszcze porażki. Lukaku Romelu jest ich najskuteczniejszym strzelcem, zanotowując trzy gole. W meczach wyjazdowych Roma utrzymuje średnią posiadania piłki na poziomie 55,7% i wykonuje średnio 5,7 celnych strzałów na bramkę przeciwnika.

Statystyki przed Meczem Slavia Praga – Roma

Analizując statystyki obu drużyn, można zauważyć, że zarówno Slavia Praga, jak i AS Roma prezentują równie dobrą grę. Obydwie drużyny zdobyły po 8 goli do tej pory, ale Slavia Praga pozwoliła na 2 stracone bramki, podczas gdy Roma tylko na 1. Skuteczność Slavii Praga w strzałach na bramkę wynosi 43%, a Roma osiąga 57%. Slavia Praga miała 7,7 rzutów rożnych na mecz, podczas gdy Roma tylko 2, co może wskazywać na ich mocne strony w grze ofensywnej.

Slavia Praga – AS Roma: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Spotkanie między Slavią Pragą a AS Romą zapowiada się bardzo wyrównane, ze względu na dobrą formę obu drużyn. Zarówno Slavia Praga, jak i AS Roma będą chciały zdobyć trzy punkty i umocnić swoją pozycję w tabeli grupy G UEFA Ligi Europy. Przewidujemy, że będzie to raczej ofensywny mecz, z obiema drużynami walczącymi o zwycięstwo.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Najbardziej prawdopodobne wyniki, które warto wziąć pod uwagę podczas obstawiania tego meczu, to:

  • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany): bukmacher ETOTO oferuje kursy 2.97 dla Slavii Pragi, co oznacza, że stawiający otrzymają ładny zwrot przy zwycięstwie tej drużyny.
  • Klub 2 +0.50 (AH): bukmacher ETOTO daje kurs 2.50 dla zwycięstwa AS Romie z dodatkowym golebiem, co może być atrakcyjną opcją biorąc pod uwagę formę tej drużyny.
  • Powyżej 2.5 Gola: jeśli analizujemy statystyki obu drużyn sugeruje, że można się spodziewać meczu z kilkoma bramkami. Bukmacher ETOTO oferuje kursy w wysokości 1.74 dla takiego scenariusza.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o strategie obstawiania, na które warto zwrócić uwagę, to:

  • Podwójna Szansa: jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Bukmacher ETOTO oferuje kursy odpowiednio: 1X – 1.54, 12 – 1.35, X2 – 1.41.
  • Zakłady na Strzelców: jeśli dobrze znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad obstawianiem na strzelca bramki. Bukmacher ETOTO oferuje różne kursy dla każdego zawodnika.
  • Handicap Azjatycki: jeśli jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrą strategią bukmacherską. Przykładowo, bukmacher ETOTO oferuje kursy na handicap -1.5 dla Slavii Pragi (kurs 6.26) oraz na handicap +1.5 dla AS Romie (kurs 1.11).

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Slavią Pragą a AS Romą w UEFA Lidze Europy przyciąga uwagę fanów piłki nożnej i entuzjastów obstawiania. Obie drużyny prezentują dobrą formę i mają na koncie zwycięstwa w dotychczasowych meczach grupowych. Kluczowymi statystykami, na które warto zwrócić uwagę, są ilość goli zdobytych i straconych, efektywność strzałów oraz posiadanie piłki. Na podstawie tych danych można dokonać trafnych typów bukmacherskich. Bukmacher ETOTO oferuje atrakcyjne kursy i promocje dla tego meczu. Bez względu na wynik, na pewno będziemy świadkami ekscytującej rywalizacji na Sinobo Stadium w Pradze.