fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Słowacja – Islandia Typy, Kursy, Zakłady 16.11.2023

Zapraszamy na kolejny ekscytujący artykuł na temat zbliżającego się meczu piłki nożnej między Słowacją i Islandią, który odbędzie się 16 listopada. Nasza analiza skupia się oczywiście na najbardziej prawdopodobnych wynikach i strategiach zakładów. Podobnie jak poprzednio, wszystkie kursy pochodzą od naszego zaufanego bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Reprezentacja Słowacji

Słowacja wykazała stabilną formę w ostatnich meczach, wygrywając z Luksemburgiem 0:1. Zawodnik z największą ilością asyst, Pekarík Peter jest także osobą do zwrócenia uwagi na tym meczu.

Reprezentacja Islandii

Podobnie jak Słowacja, Islandia również prezentuje stabilną formę, zakładając na podstawie ostatniego meczu z Liechtenstein, który zakończył się wynikiem 4:0 na korzyść Islandii. Ich najlepszy strzelec, Aron Gunnarsson, zdobył absolutnie oszałamiającą liczbę trzech goli w ostatnich trzech meczach.

Statystyki przedmeczowe

Nie możemy pominąć istotnej części zakładów sportowych, jaką są statystyki. Islandia ma na swoim koncie więcej goli i strzałów celnych w porównaniu do Słowacji. Słowacja jednak może pochwalić się większą ilością zablokowanych strzałów i rzutów rożnych.

Słowacja – Islandia: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Jeśli spojrzymy na statystyki i formę obu drużyn, przewiduje się, że będzie to bardzo emocjonujący mecz pełen zamiarów zdobycia bramek.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Kursy na ETOTO pokazują, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest wygrana Słowacji. Kurs na Słowację wynosi 1.75, na remis 3.59, a na Islandię 4.78.

Prognozy i strategie zakładów

Słowacja wydaje się być faworytem, ale warto pamiętać, że Islandia ma solidny skład z silnym strzelcem. Dobrym pomysłem może być zakład na ilość goli – mamy stronę, która strzela więcej, ale też pozwala na więcej goli.

Jak typować mecz Słowacja – Islandia ?

Możemy zasugerować kilka metod zakładów:

  • Podwójna Szansa: W tym przypadku, wybierzemy 1X, co oznacza, że zakład wygrywa, gdy Słowacja wygrywa lub remisuje mecz.
  • Zakłady na Strzelców: Również dobrym pomysłem może być obstawienie na strzelca bramki. Możemy wybierać spośród graczy takich jak Aron Gunnarsson czy Mak Róbert.
  • Handicap Azjatycki: Może być interesujące dla osób, które uważają, że Słowacja jest silniejsza.

Podsumowanie

Pomimo nieco lepszych statystyk Islandii, Słowacja zdecydowanie jest faworytem na ETOTO. Niezależnie od wyniku, czeka nas niewątpliwie interesujący mecz. Wszyscy kibice już teraz trzymają kciuki za swoje drużyny, a my z niecierpliwością oczekujemy na dalsze rozgrywki w Mistrzostwach Europy. Do zobaczenia na meczu!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.