fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Słowenia – Kazachstan Typy, Kursy, Zakłady 20.11.2023

Już jutro wieczorem będziemy świadkami emocjonującego starcia na boisku między reprezentacją Słowenii a Kazachstanu. To będzie ważne spotkanie w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Oba zespoły są głodne wygranej i wiedzą, że muszą zaprezentować swoje umiejętności na najwyższym poziomie. Przed nami 90 minut pełnych napięcia, akcji i goli. Teraz pora przyjrzeć się bliżej tym drużynom i przeanalizować statystyki, aby wybrać najlepsze typy bukmacherskie na ten mecz.

Analiza drużyn

Słowenia

Reprezentacja Słowenii do tej pory prezentuje się bardzo solidnie w tych kwalifikacjach. Zajmuje obecnie szóstą pozycję w tabeli, z sześcioma zwycięstwami, trzema remisami i żadną porażką. Ich największym atutem jest ofensywa, która zdobyła już imponującą liczbę 18 goli. W ostatnim meczu przegrali minimalnie 1:2 z Danią, co pokazuje, że są w dobrej formie. Warto zwrócić uwagę na Sesko Benjamina, który jest najlepszym strzelcem zespołu.

Kazachstan

Kazachstan także ma solidną drużynę i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w grupie. Do tej pory zdobyli sześć zwycięstw, trzy remisy i nie ponieśli jeszcze żadnej porażki. Są stabilni w swojej grze i to z pewnością sprawi wiele problemów Słowenii. Mają też w swoim składzie dobrego strzelca – Zaynutdinova Bakhtiyora. Mają na swoim koncie już 15 goli, co pokazuje, że nie szczędzą się w ofensywie.

Statystyki przedmeczowe

Patrząc na statystyki obu drużyn, możemy zauważyć, że grają na podobnym poziomie. Słowenia zdobyła 18 goli, podczas gdy Kazachstan ma na swoim koncie 15 trafień. Jeśli chodzi o ilość strzałów celnych, obie drużyny są bardzo zbliżone, zarówno Słowenia, jak i Kazachstan mają kolejno 4.4 i 4.1 celnych strzałów na mecz. Warto również zwrócić uwagę na dziedzinę obrony, gdzie Słowenia ma lepszy bilans, tracąc zaledwie 8 goli, w porównaniu do 10 straconych przez Kazachstan.

Słowenia – Kazachstan: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na formę obu drużyn, możemy się spodziewać zaciętego i wyrównanego starcia. Obie drużyny są zdeterminowane, aby wygrać ten mecz, co może się przekładać na wiele bramek. Nasz typ na ten mecz to over 2.5 gola, zważając na ofensywną grę obu drużyn.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Ta opcja jest najbardziej prawdopodobna, biorąc pod uwagę dobrą formę Słowenii i fakt, że grają na własnym stadionie.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – Kolejnym typem, który może przynieść spore zyski, jest handicap azjatycki na Korzystniejszą pozycję dla drużyny Kazachstanu.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że będziemy mieli do czynienia z meczem, w którym padną przynajmniej 3 gole. Może to być świetny typ dla graczy szukających większych wygranych.

Strategie zakładów na mecze EURO 2024

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego spotkania, warto skorzystać z opcji podwójnej szansy (1X, 12, X2). Możesz również obstawiać na konkretnych strzelców bramek, biorąc pod uwagę, że Sesko Benjamin z Słowenii i Zaynutdinov Bakhtiyor z Kazachstanu mają na swoim koncie podobną liczbę goli. Innym ciekawym typem jest handicap azjatycki, który może okazać się opłacalny w przypadku, gdy jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

To będzie naprawdę interesujące spotkanie między Słowenią a Kazachstanem. Oba zespoły mają swoje mocne strony i będą chciały udowodnić, że zasługują na awans do Mistrzostw Europy. Nasze typy bukmacherskie to over 2.5 gola, ponieważ oczekujemy ofensywnej gry obu drużyn, oraz Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany), ponieważ Słowenia jest w dobrej formie i gra na swoim stadionie. Niezależnie od wyniku, być może nadejdzie twój czas, aby wygrać spore pieniądze na bukmacherskiej platformie ETOTO.