fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stal Mielec – Górnik Zabrze Typy, Kursy, Zakłady 12.11.2023

Zarówno Stal Mielec jak i Górnik Zabrze wchodzą w decydującą fazę sezonu w Ekstraklasie, chcąc zakończyć rundę jesienią z jak najlepszym wynikiem. Mamy przed sobą mecz dwóch ciekawych drużyn i wiele wskazuje na to, że emocji na stadionie w Mielcu nie zabraknie. Ale czy da się przewidzieć wynik? Absolutnie! I pomoże nam w tym analiza dostępna na stronie ETOTO.

Analiza drużyn

Stal Mielec

Stal Mielec, aktualnie na 13 pozycji w tabeli Ekstraklasy, walczy o utrzymanie w lidze. Własne, stabilne formy nie próżnują, jak pokazuje ich ostatnie zwycięstwo 4:2 z Garbarnią.  Shkurin Ilia jest jednym z czołowych graczy drużyny, zdobywając 4 gole w 14 meczach, a swoją grę potrafi również wesprzeć, dodając 5 asyst do statystyk swojego zespołu.

Górnik Zabrze

Górnik nieco wyżej w tabeli na 8 miejscu, mimo formy ocenianej jako słabej, pokazuje zacięcie do walki, co potwierdza ostatnie zwycięstwo 1:0 z Cracovią. Jego głównym atutem jest Yokota Daisuke, który zdobył 5 goli w 14 meczach.

Statystyki Przedmeczowe: Stal Mielec – Górnik Zabrze

Przeanalizujmy statystyki, które są kluczowe dla zrozumienia tego starcia. Stal Mielec strzela średnio 1.3 gola na mecz, przyznając rywalom średnio 1.5 gola. Blisko połowa (7 na 14) spotkań Stal Mielec kończyła się remisem.

Mimo niższej pozycję w tabeli, Stal Mielec ma więcej zwycięstw i mniej porażek od Górnika Zabrze. Warto zauważyć, że Górnik strzela mniej goli na mecz (średnio 1.1) ale także mniej stracił (średnio 1.14), co świadczy o defensywnej stylu gry. Goście tracą mniej kartek na mecz (2.1 żółte kartki i 0.1 czerwone kartki przeciwko 1.9 żółtych dla gospodarzy).

Prościej mówiąc, oczekujemy, że Stal Mielec na własnym boisku będzie próbowała przejąć inicjatywę w grze, podczas gdy defensywnie nastawiona Górnika będzie chciała wykorzystać błędy rywala.

Stal Mielec – Górnik Zabrze: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Z uwagi na styl gier obu drużyn, spodziewamy się meczu, w którym Stal Mielec podejmie próbę przejęcia inicjatywy, a Górnik będzie starał się to wykorzystać.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Patrząc na kursy oferowane przez ETOTO, można wywnioskować, że wynik spotkania jest otwarty. Kurs na zwycięstwo Stali Mielec wynosi 2.87 a Górnika Zabrze 2.54, a na remis 3.36, co pokazuje, że bukmacherzy nie widzą wyraźnego faworyta.

Prognozy i Strategie Zakładów

Oba zespoły są do siebie podobne pod wieloma względami, dlatego też warto zwrócić uwagę na strategię „podwójnej szansy” z opcją 1X, czyli na wygraną gospodarzy lub remis z kursem wynoszącym 1.53.

Jak Typować Mecz Stal Mielec – Górnik Zabrze?

Z uwagi na fakt, że oba zespoły mają swoich niezawodnych strzelców, rozważ zakład na strzelca bramki (Shkurin w Stal Mielec i Yokota w Górniku). W przypadku, gdy typujesz mecz z dominacją jednej z drużyn, dobrą strategią jest skorzystanie z opcji Handicap Azjatycki.

Podsumowanie

W świetle powyższych statystyk, formy obu drużyn i bieżącej sytuacji w tabeli, spotkanie Stal Mielec – Górnik Zabrze zapowiada się na emocjonujące starcie. Dzięki analizie ETOTO możemy podejść do tego meczu z pełną świadomością i skorzystać z interesujących promocji. ETOTO nie tylko oferuje konkurencyjne kursy, ale także atrakcyjne bonusy dla swoich graczy, zwiększając jeszcze bardziej atrakcyjność tego spotkania. Czy tak też będzie w rzeczywistości? Dowiemy się już niedługo, jednak bez względu na to, na jakie opcje postawisz, pamiętaj – obstawiaj odpowiedzialnie!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.