fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stevenage – Lincoln Typy, Kursy, Zakłady 18.11.2023

W Kolejce 18 League One, w piątek, 18 listopada, będziemy świadkami starcia, w którym Stevenage zmierzy się z Lincoln City. Obie drużyny będą dążyć do zdobycia cennych punktów, które będą miały wpływ na ich pozycję w tabeli. Stevenage, zajmując piąte miejsce w lidze, będzie miało przewagę gospodarza, ale Lincoln City również jest zdecydowanym rywalem. Analizując statystyki, promocje bukmacherskie i typy zakładów, przygotowaliśmy dla Was wszechstronny przewodnik, który pomoże określić potencjalny wynik tego meczu.

Analiza drużyn

Stevenage

Stevenage w obecnej kampanii prezentuje dobrą formę, a ich ostatnie wyniki są naprawdę imponujące. Pod wodzą trenera Reid Jamie, drużyna odniosła osiem zwycięstw, remisując cztery razy i przegrywając pięć spotkań. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Reid Jamie, który zdobył już 10 goli w 16 meczach. Oprócz tego, Forster-Caskey Jake jest liderem podań, mając na swoim koncie jedną asystę w jednym występie. Watakujące umiejętności i dobrze zorganizowana drużyna zapewniły Stevenage miejsce w pierwszej piątce ligowej tabeli.

Lincoln City

Lincoln City również wykazuje stabilną formę w obecnej kampanii League One. W 16 meczach zdobyli dziewięćdziesiąt punktów, po sześciu zwycięstwach, pięciu porażkach i pięciu remisach. Ich najlepszym strzelcem jest Adelakun Hakeeb, który zdobył trzy gole w dziesięciu występach. Wśród asystentów w drużynie wybija się Mandroiu Daniel, posiadający trzy asysty w jednym występie. Lincoln City ma solidną pozycję w tabeli i będzie dążyć do zdobycia punktów w tym spotkaniu.

Statystyki przedmeczowe

Głębsza analiza statystyk może dostarczyć cennych informacji na temat potencjalnego przebiegu meczu. W kontekście liczby strzałów celnych, Stevenage wyróżnia się, wykonując 3.7 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Lincoln City ma średnio 2.9 celnych strzałów. Jednak Lincoln City bardziej skutecznie blokuje strzały przeciwnika, osiągając średnio 2.3 blokowane strzały na mecz w porównaniu do 1.9 blokowanych strzałów przez Stevenage.

W posiadaniu piłki, Lincoln City ma przewagę z wynikiem 46.8% w porównaniu do 41.9% Stevenage. Obie drużyny prezentują dobrą dyscyplinę, otrzymując niewiele żółtych kartek (Lincoln City: 1.9, Stevenage: 2.4) i niemal nie wyrzucając żadnych czerwonych kartek. Wszystkie te statystyki wskazują na to, że spotkanie będzie zacięte i pełne rywalizacji.

Stevenage – Lincoln: typy bukmacherskie

W oparciu o analizę statystyk i aktualne kursy ETOTO, mamy kilka typów zakładów, które mogą przynosząc korzyści dla graczy.

Prognozowany przebieg meczu

Obie drużyny prezentują dobrą formę, dlatego można spodziewać się zaciętego i wyrównanego spotkania. Obydwie drużyny będą dążyć do zdobycia punktów, co może wpłynąć na liczbę goli w meczu. Możemy się spodziewać, że będzie to spotkanie pełne emocji i rywalizacji.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Według ETOTO, kurs dla Stevenage wynosi 1.70.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę dobrą formę Lincoln City. Kurs dla tej opcji wynosi 3.20.

Prognozy i strategie zakładów

  • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Kurs dla 1X wynosi 1.18.
  • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Można obstawiać, że Jamie Reid zdobędzie gola w meczu. Kurs wynosi 2.50.
  • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Można obstawiać, że Lincoln City wygra z przewagą dwóch bramek. Kurs wynosi 1.14.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Stevenage a Lincoln City obiecuje być mocną rywalizacją, która zadecyduje o kolejności w lidze. Analiza statystyk oraz promocji bukmacherskich ETOTO daje do zrozumienia, że obie drużyny mają swoje atuty. Stevenage prezentuje dobrą formę i może wykorzystać to jako zaletę gospodarzy. Z drugiej strony, Lincoln City jest zdeterminowane, aby osiągnąć dobry wynik i poprawić swoją pozycję w tabeli. Wybór strategii zakładów i typów bukmacherskich zależy od indywidualnych preferencji graczy, ale warto wziąć pod uwagę kursy ETOTO, który może zwiększyć szanse na wygraną. Biorąc wszystko to pod uwagę, spodziewajmy się emocjonującego wieczoru pełnego sportowych emocji i niezwykłych wyników.