fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stuttgart – Dortmund Typy, Kursy, Zakłady 11.11.2023

Witajcie kibice piłki nożnej! Dzisiaj pragniemy przybliżyć Wam emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Stuttgart i Dortmund. Stadion Mercedes-Benz Arena w Stuttgarcie będzie miejscem tego ekscytującego widowiska. Obydwie drużyny występują w niemieckiej Bundeslidze, a spotkanie to odbędzie się w ramach 11 kolejki rozgrywek.

Analiza drużyn

VfB Stuttgart

Drużyna Stuttgart prezentuje się świetnie w obecnym sezonie Bundesligi. Zajmuje aktualnie 3. miejsce w tabeli i może pochwalić się mocną postawą zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. W 10 rozegranych meczach ich bilans to 7 zwycięstw i 3 remisy. Stuttgart jest również drużyną, która najlepiej radzi sobie w strzelaniu bramek, zdobywając aż 27 goli. Warto wspomnieć o Guirassim Sehrou, który jest najlepszym strzelcem drużyny z 14 trafieniami w 8 meczach.

Borussia Dortmund

Przeciwnikiem Stuttgart będzie renomowany zespół Dortmund. Aktualnie plasuje się na 4. pozycji w Bundeslidze. Ich bilans to 6 zwycięstw, 3 porażki i 1 remis w 10 spotkaniach. Mimo że drużyna ma nieco niższą liczbę goli zdobytych niż Stuttgart (20 goli), to potrafią skutecznie zatrzymać przeciwników, tracąc 15 bramek. Julian Brandt jest czołowym strzelcem zespołu, mając na swoim koncie 4 trafienia.

Statystyki Przedmeczowe Stuttgart – Borussia

Podsumowując wyniki dotychczasowych spotkań drużyn Stuttgart i Dortmund:

 • Dortmund rozegrał 10 meczów, z czego 6 zakończyło się dla nich zwycięstwem, 3 porażką i 1 remisem.
 • Stuttgart natomiast również rozegrał 10 spotkań, wygrywając 7 razy i remisując 3 razy, nie ponosząc dotychczas żadnej porażki.
 • W dotychczasowych meczach Stuttgart zdobył aż 27 bramek, podczas gdy Dortmund 20.
 • Stuttgart w defensywie również zaprezentował się bardzo dobrze, tracąc tylko 13 goli, w porównaniu do 15 straconych przez Dortmund.
 • Jeśli chodzi o statystyki celnych strzałów, Stuttgart plasuje się na poziomie 6.1, podczas gdy Dortmund na 4.6.
 • W kategorii strzałów niecelnych, drużyna Stuttgart zgłasza 5.7, a Dortmund 5.3.

VfB Stuttgart – Borussia Dortmund: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na aktualną formę obu drużyn, można przypuszczać, że mecz będzie wyrównany i pełen emocji. Zarówno Stuttgart, jak i Dortmund prezentują wysoką skuteczność w ataku, co sugeruje, że będzie dużo goli w tym spotkaniu.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Wynik tego meczu jest trudny do przewidzenia, ale analizując obu rywali, można stwierdzić, że najbardziej prawdopodobne wyniki to:

 • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Stuttgart, grając u siebie, odniesie zwycięstwo lub zremisuje ten mecz.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – Warto również rozważyć obstawienie, że Dortmund, pomimo gorszej pozycji w tabeli, utrzyma się w meczu i nie przegra.
 • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z wieloma bramkami.

Prognozy i Strategie Zakładów

Aby pomóc Wam podczas zakładów na ten mecz, chcielibyśmy przedstawić kilka przydatnych strategii:

 • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Daje to większe bezpieczeństwo, ponieważ zakład jest wygrany, jeśli drużyna, na którą obstawiasz, nie przegra.
 • Zakłady na Strzelców – Jeśli dobrze znasz formę poszczególnych zawodników, warto zastanowić się nad obstawieniem strzelca bramki w tym meczu.
 • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Pozwala to zarówno na obstawienie zwycięstwa silniejszej drużyny, jak i zabezpieczenia się na ewentualne remisy lub minimalne porażki.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz pomiędzy Stuttgart i Dortmund zapowiada się naprawdę emocjonująco. Stuttgart, zajmujący wysokie miejsce w tabeli, będzie próbował utrzymać swoją niepokonaną passę, podczas gdy Dortmund będzie dążył do odrobienia strat i zbliżenia się do czołówki. Znając statystyki obu zespołów oraz ich aktualną formę, możemy przewidzieć wyrównany i emocjonujący mecz.

Bukmacher ETOTO oferuje atrakcyjne kursy na ten pojedynek. Możecie obstawiać takie opcje jak:

 • 1X2, gdzie kurs na zwycięstwo Stuttgart wynosi 2.60, remis 3.80, a zwycięstwo Dortmund 2.55.
 • Podwójna szansa, z kursem 1.53 na 1X, 1.29 na 12 i 1.51 na X2.
 • Wytypowanie strzelca gola wraz z wynikiem meczu, gdzie kurs na Nmechę, Felixa i zwycięstwo Stuttgart wynosi 34.25, Nmechę, Felixa i remis 31.19, a Nmechę, Felixa i zwycięstwo Dortmund 11.34.

Jeśli zastanawiacie się, jak grać na ETOTO, warto skorzystać z takich opcji jak Podwójna Szansa, Zakłady na Strzelców lub Handicap Azjatycki. Oferują one większe możliwości wygranej i pozwalają na mocniejsze zabezpieczenie swoich zakładów.

Nie zapomnijcie sprawdzić aktualnych promocji oferowanych przez ETOTO. Warto skorzystać z bonusów powitalnych oraz innych sezonowych promocji, które mogą zwiększyć Wasze szanse na wygraną.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.