fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sudan – Kongo Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

Dziś przed nami spotkanie pomiędzy Sudanem a DR Kongo w ramach rozgrywek kwalifikacji do Mistrzostw Świata FIFA 2023. Obydwie drużyny będą starały się zdobyć cenne punkty w tabeli, aby awansować do kolejnej fazy. Przyjrzyjmy się bliżej obu zespołom, ich statystykom, typom bukmacherskim oraz strategiom zakładów.

Analiza drużyn

Sudan – reprezentacja w piłce nożnej

Sudan nie prezentuje ostatnio najlepszej formy. Ich ostatni mecz zakończył się remisem 1:1 z Togo. Pomimo tego, że zdobyli punkt, ich gra nie była przekonująca. W tabeli kwalifikacji zajmują obecnie trzecie miejsce w grupie B. Warto jednak zauważyć, że mają na swoim koncie zwycięstwo nad DR Kongo, co pokazuje, że są zdolni do wygrania tego meczu.

Demokratyczna Republika Konga

DR Kongo natomiast prezentuje stabilną formę. W ostatnim meczu pokonali Mauretanię 2:0, co dodatkowo zwiększyło ich pewność siebie. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli kwalifikacji, mając na koncie zwycięstwo i porażkę. Ich defensywa była szczególnie skuteczna, trzymając czyste konto w poprzedniej rundzie. Są zdecydowanymi faworytami tego meczu.

Statystyki przedmeczowe

Statystyki podpowiadają, że możemy się spodziewać interesującego meczu. W pierwszej połowie obie drużyny mają wysokie wartości w kategorii „Goale Zdobycie”. Sudan ma wynik 0.3, a DR Kongo 0.5. Jeśli chodzi o gole dopuszczone, Sudan ma wartość 0.9, podczas gdy DR Kongo 0.2. Przewaga DR Kongo jest widoczna w pierwszej połowie, gdzie różnica goli wynosi +0.3. Druga połowa może być bardziej wyrównana, z wartościami 0.2 dla Sudanu i 0.6 dla DR Kongo. Obydwie drużyny były skuteczne w obronie, dopuszczając tylko niewielką ilość goli.

Sudan – Kongo: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując statystyki i formę obu drużyn, można oczekiwać wyrównanego meczu, w którym obie strony będą starały się zdobyć zwycięstwo. DR Kongo ma jednak przewagę i powinno im się udać wygrać ten mecz.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Zgodnie z kursami bukmacherskimi przedstawionymi przez ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest wygrana DR Kongo. Jeśli jesteś zwolennikiem ryzyka, warto rozważyć obstawienie remisu, który daje całkiem wysoki zwrot.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu, warto rozważyć opcję zakładu podwójnej szansy na Sudan lub remis. Kursy na te zakłady są atrakcyjne i dają możliwość zminimalizowania ryzyka utraty stawki.

Jak typować mecz Sudan – Kongo?

Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Mogą to być interesujące zakłady, które dodatkowo dodadzą emocji podczas oglądania meczu. Handicap azjatycki może być również dobrym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

Ważny mecz w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata FIFA 2023 przed nami. Obie drużyny mają szansę na zdobycie cennych punktów, ale DR Kongo jest faworytem tego spotkania. Fani sportowych zakładów mogą znaleźć wiele atrakcyjnych kursów bukmacherskich na ETOTO, które mogą przynieść im korzystne wygrane. Warto śledzić rozwój sytuacji na boisku i zdecydować, jakie typy zakładów najlepiej pasują do naszej strategii. Zachęcamy do odpowiedzialnej gry i nie przekraczania własnych możliwości.