fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szkocja – Norwegia Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

W nadchodzącym meczu między Szkocją a Norwegią, które odbędzie się 19 listopada na stadionie Hampden Park w Glasgow, przewidujemy emocjonującą rywalizację dwóch drużyn. Obie reprezentacje będą walczyć o zwycięstwo, aby zwiększyć swoje szanse na awans do Mistrzostw Europy. Poniżej przeprowadzimy analizę obu zespołów, przyjrzymy się statystykom oraz podzielimy się naszymi typami bukmacherskimi.

Analiza drużyn

Reprezentacja Szkocji

Reprezentacja Szkocji ma za sobą słabszy okres, co potwierdzają ostatnie wyniki. Ich forma w ostatnich tygodniach była niestabilna, jednak w meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy uzyskali trzy zwycięstwa, trzy remisy i jedną porażkę. Ich najbardziej niebezpiecznym graczem jest Scott McTominay, który strzelił 7 goli w 7 meczach. Szkocja ma na swoim koncie łącznie 14 goli, ale również straciła 5 bramek. Drużyna ma tendencję do zabawy w ofensywie, jednak ich obrona jest wciąż delikatna.

Reprezentacja Norwegii

Norwegia prezentuje się znacznie lepiej niż Szkocja w ostatnich występach. Drużyna odniosła trzy zwycięstwa i jedną porażkę w fazie eliminacyjnej, a ich forma jest stabilna. Erling Haaland jest liderem norweskiego zespołu, zdobywając 6 bramek w 5 meczach. Norwegia ma na swoim koncie 11 goli, ale również straciła 9 bramek. Ich atak jest ich wielką siłą, ale muszą poprawić swój bilans defensywny przed tym meczem.

Statystyki przedmeczowe

Podczas analizy statystyk obu drużyn przedstawiamy opisowe informacje, które mogą wpłynąć na wynik meczu. Warto zwrócić uwagę na:

  • Szkocja zdobyła 14 goli, podczas gdy Norwegia ma na koncie 11 bramek.
  • Szkocja straciła 5 bramek, a Norwegia 9.
  • Średnia celnych strzałów na mecz wynosi odpowiednio 3.4 dla Szkocji i 5.1 dla Norwegii.
  • Szkocja wykonuje średnio 4.1 rzutów rożnych, podczas gdy Norwegia wykonuje 4.9.

Szkocja – Norwegia: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując obie drużyny, przewidujemy otwarty i ofensywny mecz. Obie drużyny mają swoje mocne strony i będą dążyć do zdobycia goli. Oczekujemy emocjonującej rywalizacji, w której obie strony będą miały swoje szanse.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, biorąc pod uwagę lepszą formę Norwegii.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę słabszą formę Szkocji.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i Strategie Zakładów

  • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
  • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
  • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Przed nami emocjonujący mecz między Szkocją a Norwegią. Oba zespoły mają swoje mocne strony i będą dążyć do zwycięstwa. Statystyki wskazują na ofensywny styl gry obu drużyn, co przemawia za emocjonującą rywalizacją. Nasze typy bukmacherskie obejmują remis, ale obie drużyny mają szansę na zwycięstwo. Warto zwrócić uwagę na kursy dostępne na platformie ETOTO, które oferują interesujące możliwości zakładów. Trzymajmy kciuki za nasze drużyny i cieszmy się grą!