fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szwajcaria – Kamerun (24.11) MŚ 2022 – Typy bukmacherskie

Pierwsze spotkanie Nieposkromionych Lwów na MŚ po przerwie spowodowanej nieobecnością na turnieju w 2018 roku. Szwajcaria w bardzo dobrej formie z Breelem Embolo strzelającym bramki w prawie każdym spotkaniu. Kto zwycięży, jakie są kursy i analiza ekspertów na to spotkanie?

Szwajcaria – Kamerun Kursy bukmacherskie

 

Szwajcaria - Kamerun Kursy bukmacherskie
Data i godzina spotkania 24.11
Wygrana Szwajcarii 1.77
Remis 3.60
Wygrana Kamerunu 5.00

 

Szwajcaria – Kamerun Typy bukmacherskie

  • Szwajcaria wygrała swoje ostatnie trzy mecze, pokonując Hiszpanię, Portugalię i Czechy.
  • Kamerun przegrał swoje ostatnie siedem meczów w Mistrzostwach Świata.
  • Breel Embolo zdobył siedem międzynarodowych bramek od początku 2021 roku, w tym dwie w ostatnich trzech występach.
  • Szwajcaria może i przegrała mecz towarzyski z Ghaną w zeszłym tygodniu, ale ma duże doświadczenie w Pucharze Świata i powinna dobrze zacząć w Katarze.

W czterech z ostatnich pięciu występów na Mistrzostwach Świata udało im się przejść przez fazę grupową, a przed porażką z Ghaną wygrali trzy kolejne mecze i pokonali w tym czasie takie drużyny jak Portugalia i Hiszpania.

NASZ TYP: Szwajcaria wygra +2.5 gola

Szwajcaria – Kamerun Analiza

Jedno jest pewne Kamerun Songa będzie walczył. Historia Pucharu Świata w Kamerunie jest mniej bogata niż w Szwajcarii, ale to nie spowoduje załamania woli walki – Nieposkromione Lwy dotarły do fazy pucharowej tylko raz na siedem występów, co miało miejsce w 1990 roku za czasów Rogera Mila.

Drużyna Rigoberta Songa również nie ma za sobą najlepszych przygotowań, nie wygrywając żadnego z ostatnich czterech spotkań i nie posiadając w składzie prawdziwych gwiazd, z wyjątkiem kwartetu napastników: Karla Toko Ekambi, Erica Choupo-Motinga, Bryana Mbeumo i Vincenta Aboubabakara. Kamerun przegapił Mistrzostwa Świata w 2018 roku, ale w poprzednich dwóch edycjach, w 2014 i 2010 roku, przegrał wszystkie trzy mecze grupowe i zmierzy się ze Szwajcarią, która jest w dobrej formie.

Stawiamy Szwajcarię jako faworytów do zwycięstwa, a biorąc pod uwagę, że Kamerun nie zdobył bramki w swoich trzech porażkach od sierpnia, przewidywania co do prawidłowego wyniku 2-0 są również korzystne.

POLECANE

 Banner