fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szwajcaria – Kosowo Typy, Kursy, Zakłady 18.11.2023

W najbliższym meczu eliminacji Mistrzostw Europy drużyna Szwajcarii zmierzy się z zespołem Kosowa. Przedstawiamy analizę obu drużyn, ich aktualną formę, statystyki oraz typy bukmacherskie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą prognozą i strategiami zakładów, które mogą pomóc w podjęciu decyzji typów bukmacherskich. Przedstawiamy również najnowsze kursy dostępne na stronie ETOTO, wiodącej firmy bukmacherskiej.

Analiza drużyn

Reprezentacja Szwajcarii

Drużyna Szwajcarii prezentuje się obecnie bardzo stabilnie. Ich ostatni mecz zakończył się remisem 1-1 z Izraelem. Szwajcaria zajmuje 2. miejsce w tabeli eliminacji Mistrzostw Europy, Grupa I.

Najlepszym strzelcem Szwajcarii jest Amdouni Zeki, który zdobył 6 goli w 8 meczach. Ponadto, Fernandes Edimilson jest liderem podań w drużynie, z 1 asystą w zaledwie 1 meczu. Ich atak jest efektywny, zdobywając dotychczas 21 goli, natomiast obrona nieco słabsza, tracąc 9 goli. Szwajcaria utrzymuje przewagę posiadania piłki na poziomie 68,0%.

Kosowo – reprezentacja

Drużyna Kosowa również prezentuje stabilną formę. W ich ostatnim meczu pokonali Izrael 1-0. Pomimo tej wygranej, Kosowo zajmuje 8. miejsce w tabeli eliminacji Mistrzostw Europy, Grupa I.

Najlepszym strzelcem Kosowa jest Rashica Milot, który zdobył 3 gole w 7 meczach. Vojvoda Mergim jest liderem podań w drużynie, z 3 asystami. Kosowo zdobyło dotychczas 9 goli, tracąc 8. Ich przewaga posiadania piłki wynosi 47,5%.

Statystyki przedmeczowe

Dokładnie analizując statystyki obu drużyn, możemy zauważyć, że Szwajcaria ma znaczną przewagę w liczbie strzałów celnych, niecelnych i zablokowanych. Mają również więcej rzutów rożnych i mniejszą ilość żółtych kartek. Kosowo natomiast wyróżnia się większą liczbą czerwonych kartek.

Szwajcaria – Kosowo: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

W oczekiwaniu na nadchodzące spotkanie, przewidujemy zacięty pojedynek między Szwajcarią a Kosowem, w którym obie drużyny będą dążyły do zdobycia trzech punktów.

Najbardziej prawdopodobne wyniki:

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Kosowa.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów:

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Jeśli jednak znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Szwajcaria – Kosowo?

Bukmacher ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz różnego rodzaju promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

Podsumowanie

W nadchodzącym meczu między Szwajcarią a Kosowem możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji. Szwajcaria, będąca na drugim miejscu w grupie, ma pewną przewagę, ale Kosowo również prezentuje się solidnie. Nasze typy bukmacherskie wskazują na prawdopodobieństwo zwycięstwa jednej z drużyn, z możliwością wielu goli. Na ETOTO możemy znaleźć różne promocje bukmacherskie, które mogą zwiększyć naszą szansę na wygraną. Zachęcamy do zarejestrowania się na tej stronie i skorzystania z aktualnych kursów. Baw się dobrze i miej szczęście w zakładach!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.