fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szwecja – Estonia Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

Dzisiejsze Mistrzostwa Europy przynoszą nam starcie między reprezentacjami Szwecji i Estonii. Obydwie drużyny zmierzą się na Friends Arena w Solnie, w ramach kolejki 10. To spotkanie będzie miało duże znaczenie dla obu zespołów, które walczą o miejsce w kolejnej rundzie kwalifikacji. W tym artykule przyjrzymy się bliżej obu drużynom, przeanalizujemy ich formę i przedstawimy typy bukmacherskie na ten mecz.

Analiza drużyn

Reprezentacja Szwecji

Reprezentacja Szwecji ma za sobą udane eliminacje do Mistrzostw Europy, wygrywając sześć z siedmiu meczów i remisując jeden. Zespół zdobył imponującą liczbę 11 goli, a jego obrońcy tylko 11 razy wpuszczeni do siatki. Najlepszym strzelcem drużyny jest Gyokeres Viktor, który zapisał na swoim koncie 3 bramki. Warto również zwrócić uwagę na Kulusevskiego Dejana, który pomógł drużynie asystami w kluczowych momentach. Szwedzi prezentują stabilną formę i są faworytem tego pojedynku.

Reprezentacja Estonii

Natomiast reprezentacja Estonii ma trudności w tych eliminacjach, z zaledwie jednym remisem na koncie. Zawodnicy zdobyli tylko 2 gole, tracąc równocześnie aż 20 bramek. Sappinen Rauno jest najlepszym strzelcem zespołu, mając na swoim koncie 2 trafienia. Jednak drużyna boryka się z problemami w defensywie, co będzie poważnym wyzwaniem w starciu z silną szwedzką ofensywą. Ich forma w ostatnich meczach była słaba, co stawia ich w roli zdecydowanego outsidera tego meczu.

Statystyki przedmeczowe

Patrząc na statystyki obu drużyn, można dostrzec wyraźną różnicę między nimi. Szwecja strzela średnio 1,57 gola na mecz, podczas gdy Estonia zdobywa jedynie 0,29 gola na mecz. Również w obronie Szwedzi prezentują się znacznie lepiej, tracąc średnio 1,57 gola na mecz w porównaniu do aż 2,86 gola Estonii. Szwedzi mają również przewagę w posiadaniu piłki, kontrolując grę na poziomie 51%, podczas gdy Estonianie mają jedynie 38% posiadania. Jednak zarówno Szwecja, jak i Estonia są równo skazywane na przewinienia, z żółtymi kartkami na poziomie 1,4 i 1,9 odpowiednio.

Szwecja – Estonia: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Mecz między Szwecją i Estonią może być jednostronnym pojedynkiem, biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia obu drużyn. Szwedzi prezentują dużo lepszą formę i powinni dominować w tym spotkaniu. Estosi natomiast będą musieli stawić czoła przeciwnikowi, który jest świetny zarówno w ataku, jak i w obronie.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Według kursów bukmacherskich ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu jest zwycięstwo Szwecji, z kursem 1.14. Remis jest oceniany na 7.00, co może być atrakcyjną opcją dla graczy, a zwycięstwo Estonii jest najmniej prawdopodobnym scenariuszem, z kursem aż 21.00.

Prognozy i strategie zakładów

Podwójna Szansa (1X) jest bezpiecznym typem dla graczy, którzy nie są pewni wyniku tego meczu. ETOTO oferuje kurs 1.02 na taką opcję. Można również zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Gyokeres Viktor z Szwecji jest czołowym strzelcem drużyny i może być dobrym wyborem. Handicap azjatycki to kolejna opcja, jeśli uważasz, że Szwecja jest znacznie silniejsza od Estonii.

Podsumowanie

Mecz między Szwecją a Estonią będzie prawdziwym starciem Davida i Goliat. Szwedzi, prezentując stabilną formę i ofensywną grę, są zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Estonia natomiast musi stawić czoła przeciwnikowi, mając nadzieję na niespodziankę. Przedstawione typy bukmacherskie uwzględniające kursy od ETOTO mogą pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej zakładów na ten mecz. Czy Szwecja utrzyma swoją dominację czy Estonia zaskoczy? Przekonamy się już niedługo na Friends Arena!