fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szybkie Rynki w ETOTO – sprawdź swój refleks!

Lubisz stawiać zakłady LIVE? W ETOTO poszliśmy krok dalej i stworzyliśmy Szybkie Rynki. Jeśli masz przeczucie, co wydarzy się następne w meczu piłki nożnej, czy tenisa, to czytaj dalej. W tym poradniku podpowiemy Ci jak te przeczucie przełożyć na wygraną.

Co to są Szybkie Rynki?

Szybkie Rynki są nowością, rzadko spotykaną wśród legalnie działających zakładów bukmacherskich w Polsce. Pozwalają one obstawić kolejne wydarzenie w trwającym meczu LIVE, żeby zachować jeszcze większą kontrolę i być bliżej gry. Krótko mówiąc są to zakłady „na żywo” nowej, lepszej generacji.

Co mogę postawić?

Możesz postawić zdarzenie w meczu piłki nożnej, które wydarzy się w przeciągu następnej minuty, takie jak: gol, rzut rożny, rzut wolny, rzut od bramki, czy też wyrzut z autu, a to jeszcze nie wszystko. W zakładach na następne 5 minut możesz postawić, czy taki gol, rzut rożny padnie, bądź nie. Jeśli atmosfera w meczu jest gorąca, to możesz też postawić, czy sędzia podyktuje rzut karny.  
W zakładach tenisowych możesz postawić, kto zdobędzie kolejny punkt w gemie. Możesz też postawić online dokładny wynik tego gema i wiele więcej.
Możliwości jest naprawdę sporo, a o dostępności Szybkich Rynków poinformuje Ciebie ikona błyskawicy obok zdarzeń.

Co mogę zyskać dzięki Szybkim Rynkom?

Jeżeli żyjesz każdą kolejną sekundą, minutą spotkania to dzięki tym rewolucyjnym zakładom nie musisz czekać wiele minut na rozliczenie zdarzenia, ponieważ wygrana w mniej niż 60 sekund może trafić na Twoje konto, a przeczucie możesz przełożyć na wygraną.