fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tanzania – Maroko Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

Witajcie, miłośnicy sportowych emocji! Dzisiejszy artykuł poświęcamy jednemu z najważniejszych spotkań eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej. Tanzania i Maroko zmierzą się w bezpośrednim starciu, które może zaważyć na ich losach w tych rozgrywkach. Przyjrzyjmy się bliżej obydwu drużynom, statystykom, a także podpowiemy jakie typy bukmacherskie mogą być najbardziej atrakcyjne. Oczywiście, nasze porady względem zakładów dotyczą oferty bukmachera „ETOTO”.

Analiza drużyn

Tanzania

Reprezentacja Tanzanii prezentuje się w tych eliminacjach dość solidnie. Podopieczni trenera Johna Bisswasa zdobyli jak dotąd 6 punktów na 3 rozegrane spotkania. Ich najważniejszym zwycięstwem było ostatnie starcie z Nigrem, w którym wygrali 1:0. Wynik ten pokazuje, że Tanzania ma problemy w ofensywie, ale jednocześnie potrafi się bronić. Warto zaznaczyć, że gole zdobywane przez drużynę z Tanzanii są zrównoważone w obu połowach meczu, co może być czynnikiem determinującym w starciu z Marokiem.

Maroko

Ekipa Maroka, prowadzona przez trenera Vahida Halilhodžicia, jest jednym z faworytów tych eliminacji. Marokańczycy wygrali wszystkie 3 dotychczasowe spotkania, zdobywając 9 punktów i nie tracąc przy tym ani jednego gola. Ich ostatnie starcie z Liberią zakończyło się wysokim zwycięstwem 3:0. Maroko to drużyna o silnej linii defensywnej i znakomitym ataku. Ich statystyki wskazują na równy rozkład goli zarówno w pierwszych jak i drugich połowach meczu. To powinno sprawić, że rywalizacja z Tanzanią będzie jeszcze bardziej interesująca.

Statystyki przedmeczowe

Analizując statystyki obydwu drużyn, można dostrzec pewne ciekawostki. W pierwszych połowach meczów, Tanzania zdobywa przeciętnie 0.2 gola, podczas gdy Maroko 0.3. W drugich połowach, obraz się nieco zmienia – Tanzania ma średnią 0.6 gola, natomiast Maroko 0.5 gola. Można zauważyć również, że tanzanijska drużyna częściej traci gole w pierwszej połowie meczu (0.3) niż jej dzisiejszy rywal (0.2). Różnica w bramkach między obiema drużynami wynosi odpowiednio -0.1 i +0.1 dla Tanzanii i Maroka.

Tanzania – Maroko: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk i formy obydwu drużyn, można oczekiwać wyrównanego spotkania. Tanzania ma problemy z ofensywą, ale potrafi się bronić, podczas gdy Maroko prezentuje równą i skuteczną grę zarówno w ataku, jak i w defensywie. Oznacza to, że możemy spodziewać się niskiego poziomu goli i wyrównanej rywalizacji na boisku.

Kursy bukmacherskie

Jeśli chodzi o najbardziej prawdopodobne wyniki tego meczu, warto rozważyć kilka opcji. Pierwsza z nich to zwycięstwo Maroka (kurs 1.60). Drużyna Marokańczyków jest faworytem tego spotkania i ma większe szanse na wygraną. Drugą opcją jest remis (kurs 4.10), który może być korzystny dla typerów, którzy wierzą w możliwość wyrównanego spotkania. Trzecią opcją to zwycięstwo Tanzanii (kurs 6.00), które choć mniej prawdopodobne, może być niespodzianką tej rywalizacji.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o proponowane strategie zakładów, warto rozważyć kilka opcji na podstawie dostępnych kursów na ETOTO. Jeśli nie jesteście pewni wyniku tego meczu, warto rozważyć zakład typu „podwójna szansa”. Wybierając opcję „1X” (kurs 2.24), postawicie na zwycięstwo Tanzanii lub remis, zwracając uwagę na ich solidną formę. Innym ciekawym zakładem może być typ na strzelcę bramki. Maroko ma silny atak i graczy, którzy potrafią zdobywać gole, więc zakład na bramkę w ich wykonaniu może być atrakcyjną opcją.

Jak typować mecz Tanzania – Maroko?

Jeśli jesteście nowicjuszami w zakładach bukmacherskich, istnieją kilka opcji, które mogą być dla Was interesujące. Opcja „podwójna szansa” (1X, 12, X2) pozwoli Wam obstawić dwie możliwości wyniku i zwiększyć swoje szanse na wygraną. Jeśli interesują Was konkretne statystyki, warto rozważyć zakłady na strzelców, gdzie wybieracie konkretnego zawodnika, który zdobędzie gola. Handicap azjatycki może być również ciekawą opcją dla bardziej doświadczonych graczy, którzy wierzą w przewagę jednej z drużyn.

Podsumowanie

Bez wątpienia czeka nas ciekawy mecz eliminacyjny między Tanzanią a Marokiem. Obie drużyny prezentują stabilną formę, choć Maroko jest uważane za faworyta tej rywalizacji. Analizując statystyki i kursy oferowane przez bukmachera ETOTO, możemy stwierdzić, że jest spora szansa na wyrównane spotkanie z niskim poziomem goli. Pamiętajcie, że zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem, dlatego powinniście obstawiać odpowiedzialnie.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.