fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Togo – Senegal Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

Dzisiaj przyglądamy się emocjonującemu meczowi eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA pomiędzy drużynami Togo i Senegal. Obie drużyny będą walczyć o cenne punkty, aby umocnić swoje pozycje w tabeli. Przedstawimy analizę obu zespołów, przyjrzymy się statystykom oraz zaprezentujemy typy bukmacherskie. Jeśli interesujesz się obstawianiem zakładów na piłkę nożną, to ten artykuł jest dla Ciebie!

Analiza drużyn

Togo – reprezentacja

Drużyna Togo jest w dobrej formie, co pokazuje jej stabilność w ostatnich meczach. Ich najnowsze starcie zakończyło się remisem 1:1 z Sudanem. Zespół ma jednak duże wyzwanie przed sobą, ponieważ zajmuje ostatnie miejsce w grupie eliminacyjnej. Mimo to, nie należy ich lekceważyć, ponieważ są znani ze swojej determinacji i ambicji.

Reprezentacja Senegalu

Senegal przystępuje do tego spotkania będąc w solidnej formie. Ich najnowszy mecz zakończył się imponującym zwycięstwem 4:0 nad Południowym Sudanem. Zajmują aktualnie pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej i są uważani za jednego z faworytów do awansu na Mistrzostwa Świata FIFA. Ich silny skład, doświadczenie i zakorzenione umiejętności sprawiają, że są groźnym przeciwnikiem dla każdej drużyny.

Statystyki przedmeczowe

Przed przewidywaniem wyniku tego spotkania, warto przyjrzeć się niektórym istotnym statystykom. Liczba meczów między tymi drużynami wynosi 0:1 na korzyść Senegalu. W tabeli eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA drużyna Togo zajmuje ostatnie, 0. miejsce, natomiast Senegal jest liderem grupy B.

Kiedy przyjrzymy się statystykom dotyczącym zdobytych i utraconych goli, dostajemy ciekawe spojrzenie na umiejętności ofensywne i defensywne obu zespołów. W pierwszej połowie meczów, Togo zdobywa przeciętnie 0,6 gola, podczas gdy Senegal zdobywa przeciętnie 1,2 gola. W drugiej połowie meczów, Togo zdobywa przeciętnie 0,8 gola, a Senegal 0,6 gola. Jeśli chodzi ogoły dopuszczone, Togo w pierwszej połowie traci przeciętnie 0,6 gola, a Senegal tylko 0,1 gola. W drugiej połowie, ta liczba wynosi odpowiednio 0,4 dla Togo i 0,5 dla Senegalu. Na podstawie tych danych możemy stwierdzić, że Senegal ma przewagę w ataku, podczas gdy Togo jest nieco bardziej podatne na utratę goli.

Togo – Senegal: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Oczekuje się, że ten mecz będzie niezwykle wyrównany. Togo będzie dążyć do odrobienia strat i zdobycia punktów, natomiast Senegal będzie dążyć do potwierdzenia swojej pozycji lidera grupy. Biorąc pod uwagę formę obu zespołów, możemy się spodziewać emocjonującego i wyrównanego spotkania.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie kursów bukmacherskich ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem meczu jest zwycięstwo Senegalu, co jest poparte kursami 1.47 dla tej drużyny. Jeśli jednak szukasz bardziej ryzykownej opcji, warto rozważyć zakład na zwycięstwo Togo z kursem 6.75.

Prognozy i strategie zakładów

Dla tych, którzy nie są pewni wyniku meczu, warto zwrócić uwagę na opcję podwójnej szansy (1X, 12, X2). ETOTO oferuje kursy odpowiednio 2.55 dla Togo-remis i 1.11 dla remis-Senegal. Jeśli wierzysz w umiejętności strzeleckie poszczególnych zawodników, można rozważyć zakład na najlepszego strzelca meczu. Handicap azjatycki to również ciekawa strategia obstawiania zakładów – dla tego spotkania ETOTO oferuje kurs 1.13 dla Togo +2:0.

Jak typować mecz Togo – Senegal?

Jeśli jesteś nowym graczem i chcesz dowiedzieć się, jak obstawiać mecze na ETOTO, to proste strategie są dostępne. Jedną z nich jest opcja podwójnej szansy, która jest bezpieczną opcją dla tych, którzy nie są pewni wyniku. Warto również zastosować taktykę obstawiania zakładów na najlepszego strzelca meczu lub skorzystać z handicapu azjatyckiego, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

Mecz Togo kontra Senegal obiecuje być niezwykle emocjonujący. Obie drużyny prezentują dobrą formę, ale Senegal ma przewagę jako lider grupy eliminacyjnej. Mimo to, Togo będzie walczyć o swoje szanse na zwycięstwo. Na podstawie naszych analiz, typy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Senegalu, ale nie można lekceważyć możliwości Togo. Pamiętaj, że zawsze zawsze warto upewnić się jakie są obecne „betting odds” bukmachera ETOTO przed złożeniem zakładu. Życzymy emocjonującego meczu i powodzenia w zakładach na ten pojedynek!