fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tomasz Hajto kontra Zbigniew Bartman w Clout MMA 1

Gala zapowiada się niezwykle emocjonująco, a najbardziej oczekiwanym starciem jest pojedynek dwóch byłych polskich sportowców – Tomasza Hajto i Zbigniewa Bartmana. Obydwaj zawodnicy podejmą wyzwanie walki w freak event, który odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku w Warszawie, na Torwarze. Mecz będzie rozpoczynał się o godzinie 19:00.

Historia i umiejętności zawodników

Tomasz Hajto to znany były piłkarz, który na boisku słynął z agresywnego stylu gry i świetnej defensywy. Teraz postanowił przetestować swoje siły w zupełnie innej dyscyplinie – mieszanych sztukach walki (MMA). Hajto z pewnością wniesie na ring swoje sportowe doświadczenie i charakterystyczny hart ducha, który go wyróżniał podczas kariery piłkarskiej.

Zbigniew Bartman, z kolei, to był reprezentant Polski w siatkówce. Jego umiejętności na boisku wzbudzały uznanie, a teraz pragnie zaprezentować swoje umiejętności walki w ringu MMA. Bartman podkreśla, że walka z innymi byłymi profesjonalnymi sportowcami budzi zupełnie inne emocje niż pojedynki z celebrytami, co czyni tę galę jeszcze bardziej interesującą.

Zapowiedź walki i innych pojedynków

Obaj zawodnicy zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nich spoczywa, wchodząc do świata freak fights. Zbigniew Bartman wyraża nadzieję na dłuższy udział w tej dyscyplinie sportu. Nie ukrywa też, że chce stawić czoła wyzwaniom, które niesie ze sobą walka w MMA.

Gala Clout MMA 1 zapowiada się nie tylko dzięki starciu Hajto kontra Bartman. Organizatorzy przygotowali interesujący i urozmaicony fight card, który obejmuje łącznie 12 walk. Na liście pojedynków znajdują się takie nazwiska jak Andrzej Fonfara, Marcin Najman, Denis Labryga oraz wielu innych doświadczonych zawodników, których celem jest zaistnienie federacji Clout MMA na rynku sportów walki.

Informacje o biletach

Gala Clout MMA 1 odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku w Warszawie, w hali Torwarze. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. Bilety są dostępne w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 79 PLN. Obejrzenie walki dwóch byłych reprezentantów Polski w swoich sportach z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla fanów sportów walki oraz tych, którzy wspierają Tomasza Hajto i Zbigniewa Bartmana z czasów ich sportowych triumfów.

Podsumowanie

Gala Clout MMA 1 przyciąga uwagę fanów sportów walki, a starcie dwóch byłych polskich sportowców – Tomasza Hajto i Zbigniewa Bartmana – zapowiada się jako wyjątkowe i pełne emocji wydarzenie. Obydwaj zawodnicy mają za sobą bogatą karierę w swoich sportach, co czyni tę walkę szczególnie interesującą dla polskiej publiczności. Miejmy nadzieję, że obaj sportowcy dostarczą nam niezapomnianych chwil i niezwykle widowiskowego widowiska na gali Clout MMA 1.

POLECANE

Banner