fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Torino – Sassuolo Typy, Kursy, Zakłady 06.11.2023

Przedstawiamy analizę meczu Torino – Sassuolo

Rozgrywki: Serie A

Stadion: Stadio Olimpico Grande Torino

Miejsce wydarzenia: Turyn, ITA

Runda: Kolejka 11

Już w najbliższą sobotę, 6 listopada, na Stadio Olimpico Grande Torino odbędzie się spotkanie drużyn Torino i Sassuolo. Przyjrzyjmy się bliżej obu zespołom, sprawdźmy najważniejsze statystyki oraz przedstawmy typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza drużyn

Torino

Torino w ostatnich meczach prezentuje dobrą formę. Zdobyli trzy zwycięstwa, zremisowali cztery razy i trzykrotnie przegrali. Obecnie zajmują 13. miejsce w tabeli Serie A. Kluczowym zawodnikiem jest Radonjić Nemanja, który ma na swoim koncie trzy gole w siedmiu meczach. Warto zauważyć, że zespół Torino ma problemy w defensywie, tracąc już 12 goli w dziesięciu meczach.

Sassuolo

Drużyna Sassuolo prezentuje stabilną formę. Mają trzy zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki. Obecnie zajmują 15. miejsce w tabeli. Ich najlepszym strzelcem jest Berardi Domenico, który zdobył pięć goli w ośmiu meczach. Wiele wskazuje na to, że drużyna Sassuolo ma znacznie lepszą defensywę od Torino, tracąc 17 goli w porównaniu do 12.

Statystyki

Przeanalizujmy teraz kilka istotnych statystyk dotyczących obu drużyn. Torino w dziesięciu meczach strzeliło zaledwie siedem goli, podczas gdy Sassuolo jest bardziej skuteczne, zdobywając 13 bramek. Warto również zauważyć, że Torino ma lepsze wskaźniki trafności strzałów, oddając 2,6 celnych strzałów na mecz w porównaniu do 4,6 u Sassuolo. Jednak drużyna Sassuolo wykonuje więcej rzutów rożnych (6,0) i ma nieco wyższą posiadanie piłki (46,3% w porównaniu do 50,8%). Żółte kartki również różnią się nieco, z Torino mając 2,0, a Sassuolo – 1,4.

Typy bukmacherskie na mecz Torino – Sassuolo

Prognozowany przebieg meczu:

Analizując obie drużyny, można przewidzieć, że będzie to wyrównane starcie. Oba zespoły mają swoje mocne strony, ale również pewne problemy. Spodziewamy się, że nie zobaczymy wielu bramek, ale emocje będą rosły w miarę upływu czasu.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:

  • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Kurs na ten wynik wynosi 2.19 na ETOTO.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Club Brugge. Kurs na ten wynik wynosi 3.40 na ETOTO.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Kurs na ten wynik wynosi 1.85 na ETOTO.

Prognozy i Strategie Zakładów:

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Zakłady na strzelców również są dobrą opcją, jeśli znasz formę poszczególnych zawodników. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować Torino – Sassuolo?

  • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Kurs na ten typ wynosi 1.33 na ETOTO.
  • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Kurs na ten typ wynosi 2.10 na ETOTO.
  • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Kurs na ten typ wynosi 3.45 na ETOTO.

Podsumowanie

Mecz Torino – Sassuolo zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny mają swoje mocne strony, ale również pewne problemy. Analiza statystyk wskazuje, że możemy spodziewać się wyrównanego starcia, choć drużyna Sassuolo wydaje się być nieco lepiej przygotowana. Na ETOTO dostępne są różne promocje dla nowych i stałych graczy, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Biorąc pod uwagę „betting odds” na ETOTO, warto rozważyć złożenie zakładów na Klub 2 +0.50 (AH) oraz powyżej 2.5 Gola. Pamiętaj jednak, że zakłady sportowe zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem, dlatego graj odpowiedzialnie.