fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Toronto Raptors – Milwaukee Bucks Typy, Kursy, Zakłady 02.11.2023

Wstęp

Kolejna odsłona rywalizacji w sezonie zasadniczym NBA przed nami. Środkowe miejsce na parkiecie toruńskiej Scotiabank Arena zajmą drużyny Toronto Raptors i Milwaukee Bucks. Ta parę tworzą gwałtownie rywalizujące ekipy, które zawsze dostarczają kibicom emocji. Od lat rywalizacja między tymi zespołami to prawdziwa uczta dla miłośników sportu. A jakie niespodzianki dla fanów bukmacherki przygotował tym razem ETOTO? Sprawdźmy!

Analiza drużyn

Toronto Raptors

Jako drużyna gospodarzy, Raptors z pewnością liczą na wsparcie swoich wiernych kibiców. Ich dotychczasowa forma pozostawia jednak wiele do życzenia. Z czterech rozegranych meczów, zwyciężyli tylko raz, tracąc przy tym 3. Podczas tych spotkań wysuwa się na czoło Scottie Barnes, zarówno w punktach (średnio 20.8 na mecz), jak i zbiórkach (9.5 na mecz).

Milwaukee Bucks

Goście z Milwaukee odnoszą się do spotkań z większą skutecznością. Wygrali dwa z trzech swoich ostatnich meczów. Jest to głównie dzięki imponującej grze Giannis Antetokounmpo, lidera drużyny w punktach (27.3 na mecz) i zbiórkach (10.0 na mecz). Khris Middleton z kolei udziela najwięcej asyst (średnio 4.5 na mecz), przyczyniając się do skuteczności zespołu.

Statystyki

Statystyki obu drużyn stale oscylują wokół ich średnich wartości. Na ten moment Raptors mają przewagę w zbiórkach (47.0 na mecz do 41.7 Bucks), asystach (24.8 do 22.0) oraz blokach (5.5 do 4.0). Niemniej jednak, uwaga na Bucks, którzy przechylają szalę zwycięstwa na swoją stronę, mając przewagę w skradzionych piłkach (9.0 na mecz do 7.3 Raptors).

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Jak pokazują kursy ETOTO, faworytem tego starcia są goście z Milwaukee (1.46 do 2.75 na gospodarzy). Starcie zapowiada się na zacięte i na pewno nie zabraknie emocji.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Obstawiając zwycięzcę meczu z uwzględnieniem dogrywki, mamy kursy jak następuje: zwycięstwo Bucks 1.46, zwycięstwo Raptors 2.75. Natomiast, remis jest mniej prawdopodobny, z kursami 14.00.

Prognozy i Strategie Zakładów

Propozycja dla graczy lubiących ryzyko – suma 'trójek’ zawodnika O.G. Anunoby. Za 2 'trójki’ kurs wynosi 1.3, za 3 – 2.13, 5 – 9.00, aż do 28.00 za 7.

Jak Grać?

Ważne dla graczy jest zrozumienie, że w przypadku remisu otrzymają zwrot – kursy wynoszą tu 2.70 dla Raptors i 1.45 dla Bucks.

Podsumowanie

Spotkanie Toronto Raptors i Milwaukee Bucks z pewnością dostarczy widzom wiele emocji. Rywalizacja dwóch świetnych drużyn w obliczu niewielkiej przewagi Bucks zapowiada się na prawdziwą ucztę dla fanów koszykówki. Nie zwlekajmy więc dłużej i obstawmy swoje typy na ETOTO!