fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tottenham – Chelsea Typy, Kursy, Zakłady 06.11.2023

W tym weekendzie możemy spodziewać się prawdziwej gratki dla fanów piłki nożnej, ponieważ zespół Tottenham Hotspur zmierzy się z Chelsea London. To jedno z najbardziej emocjonujących spotkań Premier League, które zawsze gwarantuje widowiskową i intensywną rywalizację na najwyższym poziomie. Obie drużyny są mocne i mają silne ambicje, więc możemy spodziewać się niezwykle wyrównanego widowiska. Przeanalizujmy teraz obie drużyny, sprawdźmy statystyki, a także typy bukmacherskie na ten mecz.

Analiza drużyn

Tottenham

Tottenham Hotspur to drużyna, która w ostatnich latach notuje imponujące wyniki. Aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli Premier League i walczy o mistrzostwo. Zespół ten odnosił wiele zwycięstw, w tym aż osiem razy wygrał na dziesięć rozegranych meczów. W drużynie wyróżnia się Son Heung Min, który strzelił osiem goli w dziesięciu meczach, co czyni go najlepszym strzelcem zespołu. Ponadto, James Maddison jest liderem podań, mając na swoim koncie pięć asyst w dziesięciu meczach. Tottenham ma również imponujące statystyki obronne, tracąc zaledwie dziewięć bramek.

Chelsea

Chelsea London znajduje się obecnie w dobrej formie, a jej pozycja w tabeli jest na przyzwoitym dwunastym miejscu. Zespół ten odnotował trzy zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki w dziesięciu meczach. Jeżeli chodzi o strzeleckie talenty, to Sterling Raheem jest najlepszym strzelcem Chelsea, ale zaledwie trzy gole w dziesięciu meczach. W drużynie wyróżnia się również Gusto Malo, który zanotował dwie asysty w siedmiu meczach. Chelsea ma jednak problemy w defensywie, tracąc jedenaście bramek.

Statystyki: Tottenham – Chelsea

Patrząc na statystyki obu drużyn, można zauważyć, że Tottenham ma przewagę nie tylko pod względem wyników i pozycji w tabeli, ale także jeżeli chodzi o zdobyte bramki. Tottenham strzelił imponujące 22 gole, podczas gdy Chelsea tylko 13. Obrona Tottenhamu również prezentuje się lepiej, tracąc jedynie 9 bramek w porównaniu do 11 bramek Chelsea. Jeżeli chodzi o strzały celne, Tottenham ma przewagę, oddając 5.9 strzału na bramkę, podczas gdy Chelsea oddaje 4.2.

Tottenham – Chelsea: typy bukmacherskie

Na ETOTO znajdziemy wiele ciekawych kursów bukmacherskich na ten mecz. Oto niektóre z najciekawszych typów:

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu drużyn, można się spodziewać dynamicznego i zaciętego spotkania. Obydwie drużyny mają silnych napastników i defensorów, co przewiduje wyrównany mecz z obiema drużynami zdolnymi do zdobycia bramki.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, która wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, biorąc pod uwagę lepsze wyniki Tottenhamu w ostatnich meczach.
– Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Chelsea i możliwość remisu.
– Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami. Tottenham i Chelsea mają silne ataki.

Prognozy i Strategie Zakładów

– Jeżeli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
– Jeżeli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
– Jeżeli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Tottenham – Chelsea?

Na ETOTO możemy znaleźć wiele różnych rodzajów zakładów, które mogą zwiększyć nasze szanse na wygraną:
– Podwójna Szansa – Jeżeli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
– Zakłady na Strzelców – Jeżeli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
– Handicap Azjatycki – Jeżeli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Tottenhamem a Chelsea London zapowiada się niezwykle emocjonująco. Oba zespoły mają swoje mocne strony i ambicje, więc możemy się spodziewać wyrównanej rywalizacji na najwyższym poziomie. Analizując statystyki, można zauważyć przewagę Tottenhamu, zarówno pod względem wyników, jak i zdobytych bramek. Jednak Chelsea ma swoje atuty i nie można jej lekceważyć. Na ETOTO znajdziemy wiele ciekawych kursów bukmacherskich, które pozwalają wybrać spośród różnych zakładów. Bez względu na wynik, możemy się spodziewać świetnego widowiska na boisku Tottenham Hotspur Stadium w Londynie.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.