fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Toulouse – Metz Typy, Kursy, Zakłady 01.10.2023

Kolejne emocje czekają na nas w rozgrywkach Ligue 1, gdzie Toulouse zmierzy się z Metz. Pojedynek obu drużyn obiecuje być niezwykle interesujący, a kibice mogą z niecierpliwością czekać na rezultat tego spotkania. Zarówno Toulouse, jak i Metz mają swoje mocne strony i będą dążyć do zdobycia cennych punktów. Przedstawimy analizę obu drużyn oraz typy bukmacherskie, aby pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej zakładów na te zawody.

Analiza drużyn

Toulouse

Toulouse zajmuje 16. miejsce w tabeli, co oznacza, że mają jeszcze wiele do udowodnienia w tej kampanii. W ich dotychczasowych meczach, Toulouse zdołało zdobyć tylko 1 zwycięstwo, przegrywając 3 razy i remisując 2 razy. Ich forma jest na razie słaba, ale mają możliwość odwrócenia sytuacji w nadchodzącym spotkaniu.

Najlepszym strzelcem zespołu Toulouse jest Aboukhlal Zakaria, który zdobył 3 gole w 5 meczach. To napastnik, na którego warto zwrócić uwagę i który może przynieść swojej drużynie cenne bramki. Jeśli chodzi o asysty, liderem jest Gelabert Cesar, który zanotował jedną asystę w 3 meczach.

Metz

Metz plasuje się na 12. miejscu w tabeli i również będzie walczyć o lepszą pozycję. Do tej pory, Metz odniósł 2 zwycięstwa, 2 porażki i zremisował 2 razy. Ich forma jest stabilna, co może wskazywać na pewność i solidność tego zespołu.

W drużynie Metz to Sabaly Cheikh Tidiane jest najlepszym strzelcem, który zdobył 2 gole w 7 meczach. Jest to doświadczony zawodnik, który może odgrywać kluczową rolę w ataku swojego zespołu. Jeśli chodzi o asysty, to Udol Matthieu jest liderem, zanotowując 2 asysty w 4 meczach.

Statystyki

Przyglądając się statystykom obu drużyn, możemy wyciągnąć kilka ciekawych wniosków. Toulouse strzelała dotychczas łącznie 6 goli, podczas gdy Metz zdobyło ich 7. Jeśli chodzi o gole stracone, Toulouse musiało obejść się bez 8 bramek, podczas gdy Metz straciło 10. Sugeruje to, że Toulouse ma nieco większe problemy w defensywie.

Statystyki strzałów wskazują, że Toulouse oddaje średnio 3.5 celnych strzałów na bramkę przeciwnika, podczas gdy Metz ma nieco lepszy wynik – 3.7 celnych strzałów na mecz. Natomiast jeśli chodzi o rzuty rożne, Toulouse przewyższa Metz, wykonując średnio 3 rzuty rożne na mecz, podczas gdy Metz wykonuje 2.7.

Warto również zwrócić uwagę na posiadanie piłki, gdzie Toulouse ma przewagę nad Metz. Toulouse utrzymuje średnio 44.5% posiadania piłki, podczas gdy Metz ma 36.7%.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Przyglądając się statystykom, prognozujemy wyrównane i zacięte spotkanie. Obie drużyny będą walczyć o zdobycie punktów, dlatego prawdopodobnie zobaczymy wiele akcji i ciekawych momentów.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Analizując formę obu drużyn, najbardziej prawdopodobnym wynikiem może być remis (1.57) lub minimalne zwycięstwo Toulouse (2.19). Biorąc pod uwagę, że Toulouse jest gospodarzem tego meczu, mogą mieć nieco większe szanse na zwycięstwo.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto rozważyć podwójną szansę, co oznacza zakład na Toulouse lub remis (1X: 1.33). Można również zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki, szczególnie na Aboukhlala Zakarię z Toulouse lub Sabaly Cheikha Tidiane z Metz.

Handicap Azjatycki (Asian Handicap) może być ciekawą opcją, szczególnie jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie lepsza od drugiej. Opcja handicap azjatycki pozwoli ci obstawiać nie tylko wynik meczu, ale również różnicę bramek.

Jak Grać?

Jeśli jesteś początkującym graczem, zalecamy obstawienie podwójnej szansy (1X, 12, X2), co zwiększy twoje szanse na wygraną. Jeśli masz większą wiedzę o poszczególnych graczach, warto rozważyć zakłady na strzelców bramek. Handicap azjatycki może być również dobrym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie lepsza.

Podsumowanie

Mecz Toulouse – Metz w ramach Ligue 1 obiecuje być emocjonujący i nawiązać do wcześniejszych występów obu drużyn w tej kampanii. Toulouse ma lepsze wyniki w ataku, ale traci więcej bramek niż Metz. Zarówno Toulouse, jak i Metz mają swoje mocne strony, ale także obszary, w których muszą poprawić swoją grę. Prognozujemy wyrównane spotkanie, z dużą ilością akcji i ciekawych momentów.

Jeśli chodzi o typy bukmacherskie, warto wziąć pod uwagę podwójną szansę, zakłady na strzelca bramki oraz handicap azjatycki. Wszystko zależy od twojej strategii i preferencji. Ostateczny wybór jest w twoich rękach!

Na stronie ETOTO dostępne są atrakcyjne kursy bukmacherskie na to spotkanie. Warto skorzystać z promocji tego bukmachera, który oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, otrzymując dodatkowe środki na swoje konto. Nie przegap okazji, aby emocje jeszcze bardziej podgrzały ten mecz!

[ETOTO](https://www.etoto.pl/) to renomowany bukmacher, który oferuje szeroki wybór zakładów na różne dyscypliny sportowe. Zarejestruj się już dziś i ciesz się emocjami, jakie niesie za sobą świat zakładów sportowych!