fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Typuj Naszą – odkryj specjalną promocję ETOTO na polskie ligi!

Polskie ligi wystartowały już na dobre, a wraz z nimi powróciła nasza promocja. Dzięki promocji „Typuj Naszą” możesz cieszyć się wygraną, a kupony stawiać zachowując spokój ducha, bo w przypadku niepowodzenia otrzymasz od nas Freebet 50zł.

Jakie są zasady promocji „Typuj Naszą”?

Zasady tej promocji nie są skomplikowane. Krótko je tutaj opiszemy, żebyś nie musiał marnować czasu na czytanie regulaminu, a wiedział jak otrzymać Freebet 50 zł. Jedyne o czym musisz pamiętać, to zapisanie się do tej promocji. Z promocji możesz skorzystać co tydzień, więc pamiętaj żeby co tydzień się do niej zapisać.

Jak powinien wyglądać kupon?

Kupon, który stawiasz może być dowolnym zakładem akumulowanym (przedmeczowy lub live), czyli składającym się z minimum 2 zdarzeń za stawkę 100 zł. Możesz stawiać co chcesz, tylko musisz postawić zdarzenie z polskiej ligi, od Ekstraklasy do IV ligi włącznie, o minimalnym kursie 1,02. W ETOTO mamy jedną z najbogatszych ofert na rynku legalnie działających zakładów bukmacherskich w Polsce, więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem takich zdarzeń. Kupon musi zostać postawiony i rozliczony od poniedziałku do niedzieli tego samego tygodnia.

Jak odebrać Freebet?

Jeśli nie dopisze Ci szczęście, to na stronie wyświetli się okno pop-up, w którym będziesz mógł odebrać Freebet 50 zł. Dzięki niemu kolejny zakład postawisz bez dodatkowych kosztów. Wygrana, której nie musisz obracać, zostanie pomniejszona o jego stawkę. Zapoznaj się z naszymi pozostałymi promocjami!

Promocja była aktywna do 31.12.2019