fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Typy bukmacherskie na Mundial 2022 – MŚ 2022 Typy

Mistrzostwa Świata 2022 już są w ofercie legalnego bukmachera ETOTO! Kursy na Mundial w ofercie bukmachera przygotowane na długo przed pierwszym spotkaniem Mistrzostwa świata w 2022 roku. Zastanawiasz się może, kto jest faworytem bukmacherów oraz jakie kursy oferuje ETOTO na zwycięstwo Francji lub Argentyny? Wszystkie te informacje piszemy tutaj.

 

MŚ 2022 Kursy bukmacherskie

W ETOTO faworytem do zwycięstwa jest reprezentacja Brazylii, a kurs bukmacherzy ustalili na 5.0. Jest to stosunkowo niski kurs, biorąc pod uwagę, jak wiele niewiadomych jest na tym etapie. Rywalizacja wśród najlepszych zespołów globu jest naprawdę wyrównana i o końcowym triumfie może zadecydować dyspozycja dnia lub kontuzje kluczowych zawodników.

Dlatego też bardzo ważne będzie podejście sztabów szkoleniowych do przebiegu turnieju, który nietypowo odbywa się na przełomie listopada i grudnia. Niektórzy zawodnicy będą potrzebowali odciążenia w meczach grupowych, biorąc pod uwagę to, że jesteśmy w samym środku piłkarskiego sezonu i wielu z nich ma już rozegranych ponad dwadzieścia spotkań klubowych.

Pełna oferta kursów bukmacherskich oraz kursy na zwycięzcę turnieju znajdziesz na stronie bukmachera ETOTO – MŚ 2022 KATAR zakłady bukmacherskie.

Typy Mistrzostwa Świata 2022 Katar

Szeroka oferta zakładów bukmacherskich w ETOTO zachęca do typowania wyników MŚ 2022. Typy na MŚ w Katarze są już dostępne na stronie bukmachera etoto.pl. Z dnia na dzień zbliżamy się do wielkiej imprezy sportowej i oferty kursowe będą się tylko powiększać. Bukmacher zacznie udostępniać coraz więcej opcji zakładów, które typerzy będą mogli wykorzystać w swoich kuponach.

Gdzie obstawiać typy na mundial 2022?

ETOTO przygotowało specjalną ofertę zakładów na Mundial 2022 i bez wątpienia powinieneś z niej skorzytać. Gracze na stronie bukmachera otrzymają szeroką ofertę, atrakcyjne bonusy bukmacherskie na mistrzostwa świata oraz możliwość potrojenia pierwszego depozytu. Więcej o promocjach i regulaminie promocji możesz przeczytać na stronie bukmachera w zakładce promocje.

Kolejną zaletą ETOTO jest wysokość kursów na dane spotkania. Bez wątpienia w ETOTO znajdziesz jedne z wyższych kursów na spotkania reprezentacji Polski oraz inne mecze podczas trwania Mistrzostwa Świata.

Typy bukmacherskie na Mundial 2022 – faworyci bukmacherów

Bukmacherzy przewidują, że największe szanse na zwycięstwo w turnieju mają między innymi Brazylijczycy, Francuzi czy Niemcy. Takie typowania nie są zaskakujące, ponieważ są to drużyny, które bardzo często w historii rozgrywek zdobywały puchar. Warto jest też zwrócić uwagę na inne reprezentacje grające o najwyższą stawkę w Katarze :

  • Anglia
  • Urugwaj
  • Hiszpania
  • Belgia
  • Holandia

Bez większych rozważań widać, że największe szanse na wygranie mundialu bukmacherzy dają drużyną z Europy oraz Ameryki Południowej. Należy jednak pamiętać o tym, że ten mundial będzie zdecydowanie inny od poprzednich i mogą pojawić się niespodzianki. Klimatyzowane stadiony czy zdecydowanie inny klimat niż ten, w którym przebywają na co dzień zawodnicy z Europy.

Typy na mundial w ETOTO – bonusy bukmacherskie

ETOTO Zakłady bukmacherskie oferuje już w tym momencie wiele bonusów bukmacherskich na mundial 2022. Zakładając konto pamiętaj o bonusie powitalnym z kodem ETOTO400.

Każdy nowy gracz z tym kodem otrzymuje :

  • Potrojenie pierwszego depozytu do 200%
  • Bonus bez obrotu
  • Freebet w aplikacji 70zł