fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

UFC 285 Typy Bukmacherskie, Karta Walk 04.03.2023

UFC Typy Bukmacherskie

UFC 285 typy bukmacherskie

Już w nocy z soboty na niedzielę (4-5 marca) odbędzie się kolejna odsłona najlepszej gali MMA na świecie – UFC 285. Kursy bukmacherskie zachęcają do obstawiania nie tylko walki wieczoru, ale i pozostałych pojedynków z karty.

 

Fanów sportów walki w Polsce jednak najbardziej interesuje występ Mateusza Gamrota, czyli popularnego „Gamera”, który tym razem spotka się w klatce z Jalinem Turnerem. Na kogo postawić? Z myślą o najwyższych wygranych, przygotowaliśmy analizę karty walk oraz typy bukmacherskie na UFC 285. Zapraszamy!

Kiedy walczy Gamrot? UFC 285 – data i transmisja

 • Data: noc z 4 na 05.03.2023
 • Godzina rozpoczęcia gali: 4:00
 • Transmisja: Polsat Sport
 • Miejsce: T-Mobile Arenie w Las Vegas, USA
 • Kurs bukmacherski na Gamrota: 1.50

UFC 285: Karta walk

Każda kolejna gala UFC to ważne wydarzenie dla fanów MMA z całego świata. Zestawienia zawodników z imponującymi rekordami są obietnicą niezapomnianych emocji i widowiska na najwyższym poziomie. Kto walczy na UFC 285? Karta walk przedstawia się następująco:

 

Walka wieczoru UFC 285

 • 265 lbs: Jon Jones (26-1-0) – Ciryl Gane (11-1-0) 

 

UFC 285: Karta główna

 • 125 lbs: Valentina Shevchenko (23-3) – Alexa Grasso (13-3)
 • 170 lbs: Geoff Neal (15-4) – Shavkat Rakhmonov (16-0)
 • 155 lbs: Jalin Turner (25-1) – Mateusz Gamrot (23-1)
 • 185 lbs: Bo Nickal (3-0) – Jamie Pickett (13-8)

 

UFC 285: Karta wstępna 

 • 135 lbs: Cody Garbrandt (12-5) – Trevin Jones (13-9)
 • 185 lbs: Derek Brunson (23-8) – Dricus Du Plessis (18-2)
 • 125 lbs: Viviane Araujo (11-4) – Amanda Ribas (10-3)
 • 185 lbs: Marc-Andre Barriault (14-6) – Julian Marquez (9-3)

 

UFC 285: Karta przedwstępna

 • 170 lbs: Ian Garry (10-0) – Song Kenan (18-6)
 • 135 lbs: Mana Martinez (10-3) – Cameron Saaiman (7-0)
 • 115 lbs: Jessica Penne (14-6) – Tabatha Ricci (7-1)
 • 135 lbs: Farid Basharat (9-0) – Da’Mon Blackshear (12-4-1)
 • 155 lbs: Kamuela Kirk (12-5) – Esteban Ribovics (11-0)

Jak obstawiać UFC 285?

Zakłady bukmacherskie na walki MMA cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, a przyczynia się do tego nie tylko UFC, ale i KSW, czy nawet gale typu FAME MMA. Warto jednak pamiętać o tym, że poprawne typowanie wymaga odpowiedniego przygotowania. Przed postawieniem kuponu musisz poznać formułę danej walki, zasady obowiązujące w oktagonie, a także zorientować się w aktualnej formie każdego z zawodników.

 

Więcej o tym, jak typować, aby zgarniać wysokie wygrane z MMA, przeczytasz w naszym poradniku – UFC Zakłady Bukmacherskie.

UFC 285: Kursy bukmacherskie

Od czego zacząć analizę, która ma zapewnić wysokie wygrane z kuponów wysyłanych na UFC 285? Kursy bukmacherskie będą pierwszą z podpowiedzi, jaką musisz wziąć pod uwagę. Pamiętam o tym, że im kurs niższy, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia.

 

[tabela_z_kursami] ?

UFC 285: Typu bukmacherskie

W karcie walk na UFC 285 znajdziesz pełen przekrój pojedynków – od walk damskich, przez wyróżniającą się niesamowitą dynamiką wagę lekką, aż po walkę wieczoru. Jak zatem obstawiać gale UFC 285? Podejścia są dwa – możesz wysłać jeden duży kupon AKO typując tak zwanych „pewniaków” lub skupić się na 3-4 walkach i postawić na nie więcej gotówki. Przed podjęciem decyzji sprawdź nasze propozycje na zbliżającą się galę.

Walka wieczoru: Jones — Gane

Oczy większości fanów będą zwrócone na najważniejszy pojedynek zbliżającej się gali. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Jones wejdzie do oktagonu w roli faworyta. To doświadczony amerykański wojownik, który wciąż ma sporo do udowodnienia. Natomiast warto podkreślić, że popularny „Bones” nie walczył w UFC od 2020 roku, gdy w tym czasie Gane stoczył pięć walk i cztery z nich wygrał.

 

Jak ułoży się ta walka? Gane jest zauważalnie cięższy od Jonesa i z pewnością będzie chciał to wykorzystać podczas zadawania ciosów z dystansu oraz walki w parterze. Biorąc jednak pod uwagę dynamikę Jonesa, należy spodziewać się regularnego punktowania przez faworyta, co w sytuacji, gdy walka nie zakończy się przed czasem, wpłynie jednoznacznie na decyzję sędziowską.

 

 • Nasz typ: wygra Jon Jones – kurs w ETOTO 1.60
 • Typ z wysokim kursem: Jones wygra poprzez decyzję sędziowską – 3.00

Typy bukmacherskie: Gamrot vs Turner

Od poprzedniej walki Gamrota w UFC nie minęło nawet pół roku, a już 4 marca Gamer będzie miał szansę na to, aby zrehabilitować się w oczach kibiców za ostatnią przegraną z Beneilem Dariushem. Jalin Turner płynie natomiast na fali zwycięstw i nie wyszedł z oktagonu pokonany od 2019 roku.

 

Na kogo stawiać w walce Gamrot – Turner? Kurs bukmacherski na Gamrota (1.50) wyraźnie wskazuje na to, że to właśnie Gamer w oczach analityków sportowych ma znacznie większe szanse na zwycięstwo. Głównej trudności dla Polaka należy jednak upatrywać w imponujących warunkach fizycznych Turnera. Prawie 2 metry zasięgu ramion stanowią niezwykle groźną broń, dlatego też zakładamy, że Gamrot będzie przede wszystkim dążył do walki w parterze.

 

Nasz typ: wygra Mateusz Gamrot – kurs w ETOTO 1.50

Typ z wysokim kursem: Mateusz Gamrot wygra przez KO/TKO/DSQ – 3.75

Typy na UFC 285: Penne — Ricci

Na koniec mamy specjalny typ bukmacherski UFC 285 dla fanów damskiego MMA. Tutaj najciekawszym pojedynkiem będzie z pewnością walka, w której wystąpi Jessica Penne oraz Tabatha Ricci. 

 

Brazylijka Tabatha Ricci o niezwykle uroczym pseudonimie „Baby Shark” jest tutaj zdecydowaną faworytką i potwierdza to kurs bukmacherski 1.34. W naszej ocenie to jeden z „pewniaków” na zbliżającą się galę, a to sprawia, że typ na zwycięstwo Ricci nadaje się idealnie do podbicia kursu całkowitego w kuponie AKO.

 

Nasz typ: wygra Tabatha Ricci – kurs w ETOTO 1.34

UFC 285 typy bukmacherskie: gdzie obstawiać MMA?

Kursy na UFC 285 znajdziesz praktycznie u każdego legalnego bukmachera w Polsce. Na co zatem zwrócić uwagę i jak wybrać najlepszą ofertę?

 

 • W pierwszej kolejności porównaj wysokości samych kursów bukmacherskich, gdyż wpływają na nie zarówno szanse wyliczane przez analityków, jak i same prowizje operatora.
 • Druga kwestia to bonus powitalny. Tutaj jedną z najciekawszych propozycji dla nowych graczy przygotował bukmacher ETOTO. Freebet dla wszystkich nowych użytkowników i to bez warunków obrotowych to promocja niespotykana u konkurencji. Aby go odebrać, wejdź na stronę etoto.pl/kod-bousowy, zarejestruj się i zacznij typować walki na UFC 285!

 

Transmisja UFC 285 – gdzie oglądać walkę Gamrota?

Oglądanie gali UFC na żywo oznacza zawsze zarwanie nocy, ale ilość emocji dostarczanych przez najlepszych na świecie zawodników wynagradza takie poświęcenie z nawiązką. Jeśli chcesz zobaczyć, jak Mateusz Gamrot poradzi sobie w oktagonie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Walki z karty głównej UFC 285 transmitować będzie na żywo Polsat Sport. Początek programu zaplanowano na godzinę 4:00 w nocy z soboty na niedzielę.

POLECANE

Banner