fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ukraina – Włochy Typy, Kursy, Zakłady 20.11.2023

Ukraina – Włochy: eliminacje EURO 2024

W nadchodzącym meczu Mistrzostw Europy, Kwalifikacje, Grupa C, Ukraina zmierzy się z Włochami. Obie drużyny zaliczają się do czołowych ekip w swojej grupie, co stawia to spotkanie w roli jednego z najbardziej oczekiwanych starć w tym etapie rozgrywek. Przed nami widowisko, które obiecuje wiele emocji i spektakularnych akcji. Przeanalizujmy bliżej oba zespoły, ich formę, statystyki oraz przedstawimy typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza drużyn

Reprezentacja Ukrainy

Reprezentacja Ukrainy prezentuje się stabilnie w tych eliminacjach. Zajmują obecnie 4. miejsce w tabeli, mając na koncie 4 zwycięstwa, 2 remisy i tylko 1 porażkę. Mecz ostatniej kolejki, w którym pokonali Maltę 3:1, tylko potwierdził dobrą formę tej drużyny. Ich atutem jest solidna obrona, która nie pozwoliła przeciwnikom na zdobycie większej ilości goli. Warto wspomnieć o Cyhankowie Wiktorze, który jest najlepszym strzelcem Ukrainy z dwoma golami na koncie.

Reprezentacja Włoch

Włochy to zespół, który również prezentuje stabilność w tych eliminacjach. Plasują się na 1. miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 4 zwycięstwa i tylko 1 porażkę. W poprzednim meczu, Włosi pewnie pokonali Macedonię Północną 5:2, zapewniając sobie kolejne cenne trzy punkty. Ich najgroźniejszym strzelcem jest Frattesi Davide, który już pięć razy umieścił piłkę w siatce rywali.

Statystyki przedmeczowe

Statystyki obu drużyn w tych eliminacjach są na ogół bardzo wyrównane. Ukraina zdobyła łącznie 11 goli, a Włochy aż 16. Jeśli chodzi o liczbę bramek straconych, to Ukraina ma ich na swoim koncie 8, podczas gdy Włochy – 9. Statystyki strzałów celnych są również bardzo zbliżone, z przewagą Włochów, którzy oddają średnio 4.7 celnych strzałów na mecz, w porównaniu do 3.3 strzałów Ukrainy. Włosi mają także większą kontrolę nad piłką, utrzymując jej posiadanie w 59.4% przypadków, podczas gdy Ukraina tylko w 48.1%. Warto również zauważyć, że Włosi częściej wykonują rzuty rożne, średnio 6.4 na mecz, podczas gdy Ukraina tylko 3.9.

Ukraina – Włochy: typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując dotychczasowe występy obu drużyn oraz ich statystyki, można oczekiwać wyrównanej i emocjonującej rywalizacji. Na pewno obejrzymy wiele ciekawych akcji i bramek. Obie drużyny są w dobrej formie i prezentują się coraz lepiej, więc możemy spodziewać się zaciętej walki o zwycięstwo.

Kursy bukmacherskie na mecz Ukraina – Włochy

Zwycięstwo Ukrainy jest opcją, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Jeśli chodzi o kursy oferowane przez bukmachera ETOTO, na zwycięstwo Ukrainy można uzyskać kurs 3.90. Kolejnym popularnym typem jest handicap +0.50 (AH) dla Włoch, którego kurs wynosi 1.91. Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami, warto więc zwrócić uwagę na opcję powyżej 2.5 gola, dla której kurs wynosi 1.75.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Dzięki temu typowi, zakład jest wygrany, jeśli wybrana drużyna wygra lub zremisuje. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Bukmacher ETOTO oferuje atrakcyjne kursy na takie zakłady. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Ukraina – Włochy?

Zakłady na mecz Ukraina – Włochy są dostępne na platformie bukmacherskiej ETOTO. Jest to popularny bukmacher online, który oferuje szeroki wybór zakładów na wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. Możesz grać na żywo, obstawiać przedmeczowe zakłady i korzystać z różnych promocji, które znacząco zwiększają Twoje szanse na wygraną.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz Ukraina – Włochy w ramach Mistrzostw Europy, Kwalifikacji, Grupy C wydaje się być jednym z najbardziej emocjonujących wydarzeń w tych rozgrywkach. Obie drużyny prezentują dobrą formę, a ich statystyki są bardzo zbliżone. Możemy się spodziewać widowiska z wieloma bramkami i zaciętą walką o zwycięstwo. Bukmacher ETOTO oferuje różne promocje, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Gorące typy bukmacherskie na ten mecz to zwycięstwo Ukrainy, handicap +0.50 (AH) dla Włochów oraz opcja powyżej 2.5 gola. Mecz ten zapowiada się niezwykle interesująco i warto śledzić jego przebieg na platformie bukmachera ETOTO.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.