fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Valencia – Granada Typy, Kursy, Zakłady 05.11.2023

Kolejne emocjonujące spotkanie w ramach hiszpańskiej LaLiga zbliża się wielkimi krokami! W sobotę, 5 listopada, na stadionie Mestalla w Walencji, drużyna Valencia podejmie ekipę Granady. To będzie starcie dwóch zespołów, które zdecydowanie chcą udowodnić swoją siłę i zdobyć cenne punkty. Obie drużyny mają na swoim koncie kilka zwycięstw, ale również nie uniknęły porażek. Która ekipa okaże się lepsza? Przekonajmy się, analizując obie drużyny, ich statystyki, typy bukmacherskie oraz promocje oferowane przez ETOTO.

Analiza drużyn

Valencia

Valencia sezon rozpoczęła w nieco niestabilnym stylu, jednak ostatnio drużyna prezentuje się coraz lepiej. Zajmuje obecnie 10. pozycję w tabeli LaLiga, osiągając 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. Pod wodzą trenera udało im się już strzelić 14 goli, ale niestety także przepuścili 13 bramek. Największą bronią drużyny Waleriańczyków jest Duro Hugo, który zdobył już 5 goli w 11 meczach. Ponadto, pomocnik Perez Fran zanotował 3 asysty, co czyni go ważnym graczem w zespole.

Granada

Drużyna Granady musi jeszcze popracować nad skutecznością, ponieważ ich liczba goli strzelonych wynosi tylko 17, podczas gdy ich bramka została przepuszczona aż 28 razy. Pomimo tego niezbyt korzystnego bilansu, Granada zdołała wygrać jeden mecz, zremisować 7 razy i przegrać 3 razy. W ataku dużym wsparciem dla całego zespołu okazał się Zaragoza Martinez Bryan, który do tej pory strzelił 5 goli. Obszar defensywny zespołu wspiera Villar Gonzalo, notując 3 asysty w 10 meczach.

Statystyki

Patrząc na zestawienie statystyk obu drużyn przed tym spotkaniem, można zauważyć kilka ciekawych czynników. Oto niektóre z nich:

– Ilość meczy Granada: 11
– Pozycja w tabeli Granada: 19
– Zwycięstwa Granada: 1
– Porażki Granada: 3
– Remisy Granada: 7
– Ilość meczy Valencia: 11
– Pozycja w tabeli Valencia: 10
– Zwycięstwa Valencia: 4
– Porażki Valencia: 3
– Remisy Valencia: 4
– Najlepszy strzelec Valencia: Duro Hugo – 5 goli w 11 meczach
– Najlepszy strzelec Granada: Zaragoza Martinez Bryan – 5 goli w 11 meczach
– Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie Valencia: Perez Fran – 3 asysty w 11 meczach
– Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie Granada: Villar Gonzalo – 3 asysty w 10 meczach
– Suma goli strzelonych przez Valencia: 14
– Suma goli strzelonych przez Granada: 17
– Suma goli straconych przez Valencia: 13
– Suma goli straconych przez Granada: 28

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu drużyn oraz ich dotychczasowe występy, można oczekiwać zaciętego spotkania. Valencia, grająca u siebie na stadionie Mestalla, również ma sporą przewagę nad przeciwnikiem. Granada jednak nie zamierza się poddawać i może sprawić niespodziankę. Warto zauważyć, że formacja obronna Granady słabo radzi sobie ze zatrzymywaniem rywali.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

1. Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
2. Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Club Brugge.
3. Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego pojedynku, warto zastanowić się nad zakładem podwójnej szansy (1X, 12, X2). Jest to opcja, która daje większe bezpieczeństwo i większe szanse na wygraną. Jeśli masz pewność co do formy poszczególnych graczy, warto rozważyć postawienie zakładu na strzelca bramki. Handicap Azjatycki może również dostarczyć interesujących opcji, zwłaszcza jeśli jedna z drużyn jest znacznie silniejsza.

Jak Grać?

Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Spotkanie pomiędzy Valencią a Granadą w ramach LaLiga zapowiada się bardzo emocjonująco. Obie drużyny osiągają dobre wyniki i będą dążyć do zdobycia pełnej puli punktów. Valencia może liczyć na swoją doskonałą formę i wsparcie swoich najlepszych strzelców, takich jak Duro Hugo. Jednak Grańczyńcy nie odpuszczają i są gotowi na wyzwanie. Przed tym spotkaniem zbrojeni w informacje i typy bukmacherskie, możemy z niecierpliwością oczekiwać na wynik tego fascynującego widowiska. Nie zapomnij skorzystać z atrakcyjnych promocji oferowanych przez ETOTO, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.