fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vasco da Gama – Fortaleza Typy, Kursy, Zakłady 19.10.2023

Dzisiejszym tematem naszego artykułu będzie przewidywany mecz pomiędzy Vasco da Gama a Fortalezą. Oba zespoły spotkają się na stadionie São Januario w Rio de Janeiro, Brazylii. Mecz odbędzie się 19 października w ramach rozgrywek Brasileiro Serie A. Patrząc na tabelę, możemy zauważyć, że Fortaleza zajmuje 6. miejsce, podczas gdy Vasco da Gama plasuje się na 17. pozycji. Czy ta różnica w pozycjach przekaże się na wynik meczu? Zapraszamy do dalszej analizy.

Analiza drużyn

Vasco da Gama

Vasco da Gama ma za sobą dość skomplikowany sezon. W 26 meczach zanotowali 7 zwycięstw, 6 porażek i 13 remisów. Choć ich wyniki nie są najbardziej imponujące, to ostatnie spotkanie z Sao Paulo, które zakończyło się wynikiem 0:0, pokazało, że drużyna wciąż ma stabilność. Vegetti Pfaffen Pablo Ezequiel okazał się najlepszym strzelcem zespołu, zdobywając 7 goli w 10 meczach. Zauważyliśmy również, że Rossi jest liderem w liczbie asyst, będąc odpowiedzialnym za 3 ze 4 asyst w drużynie Vasco da Gama. W analizie statystyk widzimy, że drużyna ma lekko większą ilość strzałów celnych w porównaniu do Fortalezy, co może okazać się mocnym punktem w tym meczu. Niemniej jednak, mają także większą ilość goli straconych.

Fortaleza

Fortaleza prezentuje się lepiej w tym sezonie, zajmując 6. miejsce w tabeli. W 26 meczach odnieśli 12 zwycięstw, do czego dołożyli 6 porażek i 8 remisów. Ich ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:2 nad drużyną America MG, co dodatkowo podniosło morale zespołu. Lucero Juan okazał się najlepszym strzelcem zespołu, również zdobywając 7 goli w 20 meczach. Pochettino Tomas jest liderem w liczbie asyst, udzielając 3 asyst w 26 meczach. Fortaleza ma większą ilość strzałów celnych w porównaniu do Vasco da Gama, co może okazać się kluczowe w zdobyciu goli. Ponadto, mają również mniej goli straconych niż przeciwnik.

Statystyki

Przechodząc do analizy statystyk, zauważamy, że obie drużyny miały podobną liczbę meczów – po 26 dla każdej z nich. Vasco da Gama ma na swoim koncie 27 goli strzelonych, podczas gdy Fortaleza uzyskało 33 gole. W przypadku goli straconych, Vasco da Gama ma większą liczbę – 38, podczas gdy Fortaleza ma ich 26. Warto również zauważyć, że Fortaleza ma więcej celnych strzałów niż Vasco da Gama – odpowiednio 5.3 i 3.5. Jednak zarówno Vasco da Gama, jak i Fortaleza mają podobną liczbę rzutów rożnych, których kolejno 5.6 i 5.1. W posiadaniu piłki Fortaleza ma nieznaczne przewagi, osiągając 50% posiadania w porównaniu do 47.6% Vasco da Gama. W kategorii kartek żółtych i czerwonych, obie drużyny mają podobne rezultaty, otrzymując odpowiednio średnio 2.8 i 2.7 żółtych kartek oraz 0.1 i 0 czerwonych kartek.

Typy Bukmacherskie

Przejdźmy teraz do typów bukmacherskich na ten mecz, bazując na dostępnych kursach bukmacherskich ETOTO.

Prognozowany przebieg meczu

Analiza statystyk wskazuje, że obie drużyny mają swoje mocne strony. Vasco da Gama ma lepszą skuteczność strzelecką, podczas gdy Fortaleza ma mniejszą ilość goli straconych. Biorąc pod uwagę dobrą formę obu drużyn, można oczekiwać, że mecz będzie wyrównany. Istnieje duże prawdopodobieństwo remisu. Jednak zważając na lepszą pozycję w tabeli i większą ilość zwycięstw, Fortaleza ma tutaj lekką przewagę.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy statystyk i znając formę obu zespołów, możemy przewidzieć kilka możliwych wyników:
1. Remis 1:1 – kurs: 5.50
2. Zwycięstwo Fortalezy 2:1 – kurs: 9.00
3. Zwycięstwo Vasco da Gama 1:0 – kurs: 8.50

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto rozważyć kilka opcji:

Podwójna Szansa

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Według kursów bukmacherskich ETOTO, zakład na remis lub zwycięstwo Fortalezy (X2) jest najbardziej prawdopodobny, co daje kurs 1.62.

Zakłady na Strzelców

Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Biorąc pod uwagę dotychczasowe występy, Vegetti Pfaffen Pablo Ezequiel z Vasco da Gama i Lucero Juan z Fortalezy są wartościowymi kandydatami do tego typu zakładu. Obaj zawodnicy mają na swoim koncie 7 goli w tym sezonie.

Handicap Azjatycki

Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. W przypadku tego meczu, Fortaleza ma przewagę zarówno pod względem pozycji w tabeli, jak i goli strzelonych. Dlatego handicap azjatycki na zwycięstwo Fortalezy (-0) ma wartość kursu 2.26.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Vasco da Gama a Fortalezą zapowiada się interesująco. Obie drużyny mają swoje mocne strony i są w dobrej kondycji. Patrząc na statystyki, można przewidzieć wyrównany pojedynek, z prawdopodobnym remisem. Jednak Fortaleza, zajmując wyższą pozycję w tabeli i mając większą ilość zwycięstw, ma lekką przewagę. Strategie zakładów można dostosować do preferencji, ale warto rozważyć zakłady podwójnej szansy na remis lub zwycięstwo Fortalezy (X2), zakłady na strzelców bramki oraz handicap azjatycki na zwycięst