fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Villarreal – Athletic Bilbao Typy, Kursy, Zakłady 05.11.2023

W nadchodzącym meczu między Villarreal a Athletic Bilbao spodziewamy się emocjonującego widowiska na Estadio de la Ceramica. Obie drużyny będą walczyć o cenne punkty w ramach 12. kolejki LaLiga. Analiza formy, statystyki oraz kursy ETOTO wskazują na ciekawe momenty oraz możliwości zakładów. Przygotowaliśmy dla Was najbardziej prawdopodobne wyniki oraz strategie obstawiania, abyście mogli skorzystać na tej pasjonującej rywalizacji. Czytajcie dalej, aby uzyskać kompleksową prognozę tego meczu.

Analiza drużyn

Villarreal

Drużyna z Villarreal ma stabilną formę i znajduje się na 12. miejscu w tabeli. W 11 rozegranych meczach zdobyli 3 zwycięstwa, odnieśli 3 porażki oraz zremisowali 5 razy. Ich najlepszym strzelcem jest Gerard Moreno, który w 9 meczach zdobył 6 goli. Alex Baena z kolei wyróżnia się największą liczbą asyst – 4. Drużyna Villarreal ma dobre statystyki pod względem strzałów celnych (4.2 na mecz) oraz posiadania piłki (53.3%). Ich defensywa jednak nie jest najlepsza, dopuszczając do siatki 18 goli. W ostatnim meczu zwyciężyli 5:0 z Chiclaną, co pokazuje, że są w dobrej formie przed starciem z Athletic Bilbao.

Athletic Bilbao

W przeciwieństwie do Villarreal, Athletic Bilbao ma słabszą formę, jednak w tabeli zajmuje o jedno miejsce wyższe – 6. Mecz drużyny Athletic Bilbao przyniósł 5 zwycięstw, 3 porażki oraz 3 remisy. Gorka Guruzeta jest najlepszym strzelcem zespołu, zdobywając 4 gole w 11 meczach. Oscar De Marcos natomiast ma najwięcej asyst (4). Bilbao ma nieco lepsze statystyki strzałów celnych (4.9 na mecz) i posiadania piłki (51.4%) niż ich rywale. W ostatnim meczu zwyciężyli 2:1 z UE Rubi, co pokazuje, że pomimo słabszej formy, są zdolni do wygranej.

Statystyki

Podsumowując dotychczasowe występy obu drużyn, Villarreal i Athletic Bilbao miały różne losy. Bilbao zdobyło więcej goli (18) niż Villarreal (15), ale również ich defensywa była bardziej przepuszczająca – 12 goli w porównaniu do 18 goli Villarrealu. Oba zespoły miały podobne statystyki pod względem strzałów celnych i niecelnych, jednak Villarreal miał więcej blokowanych strzałów. Również liczba rzutów rożnych była podobna dla obu drużyn. Przewaga w posiadaniu piłki jest minimalna dla Villarrealu (53.3% w porównaniu do 51.4% dla Athletic Bilbao). Również dyscyplina drużyn była na podobnym poziomie, z minimalnym wyróżnieniem w ilości kartek żółtych i czerwonych dla drużyny Villarreal.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk, formy drużyn oraz kursów ETOTO, przewidujemy wyrównane spotkanie, z kilkoma bramkami. Obie drużyny mają swoje atuty oraz słabości, co może przynieść wiele nieprzewidywalnych momentów. Jednakże Villarreal wydaje się być w nieco lepszej formie, a ich skuteczność w ataku daje im przewagę.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

1. Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, biorąc pod uwagę formę Villarreal.
2. Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Athletic Bilbao.
3. Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Daje ona większe bezpieczeństwo, pozwalając na obstawienie dwóch możliwych wyników. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Handicap azjatycki może być dobrym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Villarreal a Athletic Bilbao zapowiada się jako konkurencyjne starcie dwóch drużyn z różnymi celami. Villarreal prezentuje się lepiej i ma kilka kluczowych atutów, które mogą przynieść im przewagę. Niezależnie od wyniku, oba zespoły mają potencjał na zgarnięcie trzech punktów. Gracze, którzy zdecydują się skorzystać z kursów ETOTO, mogą liczyć na niezapomniane emocje i szansę na atrakcyjne wygrane. Zachęcamy do korzystania z zakładów bukmacherskich na ETOTO i czerpania przyjemności z najnowszej kolekcji meczów LaLiga.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.