fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Walia – Chorwacja Typy, Kursy, Zakłady 15.10.2023

W kolejce ósmej eliminacji Mistrzostw Europy w grupie D zobaczymy starcie pomiędzy Walią a Chorwacją. Mecz odbędzie się w Cardiff City Stadium w Cardiff w dniu 15 października. Obie drużyny są dobrze znane z widowiskowych spotkań i wyrównanej rywalizacji. Przedstawimy analizę obu drużyn, statystyki, a także przedstawimy ciekawe typy bukmacherskie, abyście mieli pomysł jak obstawić ten mecz na platformie ETOTO.

Analiza drużyn

Walia

Walia znajduje się na obecnie drugim miejscu w grupie D eliminacji Mistrzostw Europy. Drużyna zdołała wygrać dwa z pięciu rozegranych meczów, a dwa zakończyły się remisem. Ich zdolność do strzelania bramek jest przeciętna, z 6 celnych strzałów w dotychczasowych spotkaniach. Jednak ich defensywa pozostawia wiele do życzenia, ponieważ pozwolili na stracenie 7 goli. W ostatnim meczu z Gibraltarem, Walia pokazała swoją siłę, wygrywając 4:0. Ich największym strzelcem jest Ramsey Aaron, który już zdobył 1 bramkę w 5 meczach.

Chorwacja

Chorwacja jest liderem grupy D eliminacji Mistrzostw Europy. Drużyna zdołała wygrać dwa z trzech rozegranych meczów, a jeden zakończył się porażką. Ich atak jest bardzo skuteczny, zdobyli aż 9 goli w tych spotkaniach, a ich obrona tylko 2 razy pozwoliła przeciwnikowi strzelić. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Kramarić Andrej, który zdobył 3 bramki w 4 meczach. Chorwaci są z pewnością drużyną godną uwagi w tym turnieju.

Statystyki

W tej sekcji omówimy najważniejsze statystyki drużyn WALIA i CHORWACJA, które odnoszą się do rozgrywek eliminacji Mistrzostw Europy w grupie D.

W przeglądzie dotychczasowych meczów:
– WALIA rozegrała 5 meczów, z czego wygrała 2, przegrała 1 i zremisowała 2.
– CHORWACJA rozegrała 4 mecze, z czego wygrała 2, przegrała 1 i zremisowała 1.

Warto zauważyć, że WALIA ma pewną przewagę w ilości strzelonych bramek. Ich skuteczność wynosi 6 goli w porównaniu do 9 zdobytych przez CHORWACJĘ. Jednak defensywnie CHORWACJA jest znacznie silniejsza, ponieważ pozwoliła stracić tylko 2 gole, podczas gdy WALIA zezwoliła na 7 strat. Widzimy tu kontrast pomiędzy ofensywną siłą WALII, a defensywną siłą CHORWACJI.

Inne statystyki wskazują, że CHORWACJA ma większą precyzję strzałów celnych, wynoszącą 7.0, w porównaniu do 3.6 WALII. Obie drużyny są jednak wyrównane pod względem liczby strzałów niecelnych, z 5.0 dla WALII i 5.4 dla CHORWACJI. Również CHORWACJA ma więcej strzałów zablokowanych (3.4) w porównaniu do WALII (1.2).

CHORWACJA ma również znaczną przewagę w rzutach rożnych, osiągając średnio 6 na mecz, podczas gdy WALIA wykonuje ich średnio 3.4.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Ze względu na mocne ataki obu drużyn, można się spodziewać, że tempo meczu będzie dość wysokie. Obie strony będą starały się zdobyć bramki, aby zdobyć cenne punkty w eliminacjach.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy statystyk i dotychczasowej formy obu drużyn, najbardziej prawdopodobne wyniki to:
– 1:3 dla CHORWACJI – kurs: 3.81
– 2:2 – kurs: 7.40

Prognozy i Strategie Zakładów

Podwójna Szansa może być interesującą opcją, jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu. Bukmacher na platformie ETOTO oferuje kursy 1X: 1.78, 12: 1.32, X2: 1.26, co oznacza, że możesz obstawiać na wygraną jednej z drużyn lub remis.

Zakłady na strzelców to sposób na wykorzystanie wiedzy o formie poszczególnych graczy. Ramsey Aaron z WALII i Kramarić Andrej z CHORWACJI są obecnie najlepszymi strzelcami swoich drużyn. Możesz obstawić, który z nich zdobędzie bramkę w tym meczu.

Jeśli uważasz, że CHORWACJA jest znacznie mocniejsza od WALII, handicap azjatycki może być ciekawą strategią. Skorzystaj z kursów Bukmachera ETOTO na handicap azjatycki.

Jak Grać?

Podwójna Szansa może być dobrym wyborem, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Możesz obstawiać 1X, 12 lub X2 zgodnie z własnymi przewidywaniami.

Zakłady na strzelców mogą być również opłacalne. Obserwowanie formy i wyników poszczególnych graczy może pomóc w dokonaniu trafnego wyboru.

Handicap azjatycki jest popularny w zakładach sportowych. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie mocniejsza, możesz zdecydować się na zakład na handicap, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Walią a Chorwacją obiecuje emocjonującą rywalizację. Obie drużyny mają swoje mocne strony i będą dążyć do zdobycia cennych punktów w eliminacjach Mistrzostw Europy. Na podstawie dostępnych danych i analizy statystyk, możemy wnioskować, że Chorwacja jest faworytem tego meczu. Jednakże, zakłady sportowe są zawsze pełne niespodzianek, dlatego należy zachować ostrożność przy obstawianiu. Skorzystaj z platformy ETOTO, która oferuje różne zakłady i bonusy dla graczy. Wybierz odpowiednie typy bukmacherskie na podstawie dostępnych opcji i baw się dobrze podczas oglądania tego meczu!