fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice Typy, Kursy, Zakłady 10.11.2023

W najbliższym czasie w ramach rozgrywek Ekstraklasy odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami Warta Poznań i Puszcza Niepołomice. To spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, ponieważ obie drużyny mają swoje cele i ambicje w tym sezonie. Przyjrzyjmy się bliżej analizie obu zespołów, statystykom oraz typom bukmacherskim, by mieć lepsze rozeznanie przed tym meczem.

Analiza drużyn

Warta Poznań

Drużyna Warta Poznań zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli, z czterema zwycięstwami, pięcioma porażkami i pięcioma remisami. Ich ostatni mecz zakończył się zwycięstwem 1:0 przeciwko drużynie Widzew. Warta Poznań może polegać na swoim napastniku, Kajetanie Szmycie, który został najlepszym strzelcem drużyny z pięcioma golami w czternastu meczach. Dodatkowo Filip Borowski jest zawodnikiem z największą liczbą asyst w zespole, mając jedną asystę na koncie.

Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice zajmuje aktualnie 16. miejsce w tabeli, z dwoma zwycięstwami, czterema porażkami i ośmioma remisami. Ich forma w ostatnich spotkaniach nie jest najlepsza, co może stanowić problem przed tym meczem. Ich ostatnia porażka 2:0 z drużyną Pogoń Szczecin pokazała słabość drużyny. Na czele strzelców drużyny stoi Łukasz Sołowiej, który zdobył pięć goli w dwunastu meczach. Mateusz Cholewiak natomiast zanotował dwie asysty, co czyni go liderem pod względem liczby asyst w drużynie.

Statystyki Przedmeczowe Warta Poznań – Puszcza Niepołomice

Przedstawione statystyki ukazują różnice między obiema drużynami w kontekście rozgrywek Ekstraklasy.

 • Ilość meczów: Niepołomice: 14; Pozycja w tabeli: Niepołomice: 16;
 • Zwycięstwa: Niepołomice: 2; Porażki: Niepołomice: 4; Remisy: Niepołomice: 8;Ilość meczów: Warta Poznan: 14; Pozycja w tabeli: Warta Poznan: 10;
 • Zwycięstwa: Warta Poznan: 4; Porażki: Warta Poznan: 5; Remisy: Warta Poznan: 5;
 • Najlepszy strzelec WARTA POZNAN: Szmyt Kajetan; Gole: 5;
 • Najlepszy strzelec NIEPOŁOMICE: Sołowiej Łukasz; Gole: 5;
 • Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie WARTA POZNAN: Borowski Filip; Asysty: 1;
 • Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie NIEPOŁOMICE: Cholewiak Mateusz; Asysty: 2.

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując oba zespoły, można przewidzieć konkurencyjny mecz z dużą liczbą akcji i możliwością różnych wyników. Oba zespoły mają swoje mocne strony, ale także słabości, co czyni ten mecz trudnym do przewidzenia.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – To jest opcja, którą wielu typujących uważa za najbardziej prawdopodobną.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa popularność, biorąc pod uwagę formę drużyny Puszcza Niepołomice.
 • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami.

Kursy bukmacherskie na mecz Warta Poznań – Puszcza Niepołomice:

 • Wygra Warta Poznań: 1.80
 • Remis: 3.55
 • Wygra Puszcza Niepołomice: 4.93

Podsumowanie

Najbliższe spotkanie w ramach rozgrywek Ekstraklasy pomiędzy Wartą Poznań a Puszcza Niepołomice zapowiada się jako interesujący pojedynek. Warta Poznań, plasująca się na środku tabeli, wydaje się być w lepszej formie, co daje jej przewagę w tym meczu. Kluczową rolę w ich zespole odgrywa Kajetan Szmyt, ich najlepszy strzelec, oraz Filip Borowski, lider asyst drużyny. Z drugiej strony, Puszcza Niepołomice, zajmująca niższe miejsce w tabeli, zmaga się z brakiem konsekwencji w swoich wynikach, ale jej zawodnicy, tacy jak Łukasz Sołowiej i Mateusz Cholewiak, mają potencjał, aby zmienić bieg gry.

W zakładach bukmacherskich, najbardziej prawdopodobne wydaje się zwycięstwo Warty Poznań, choć nie można wykluczyć możliwości dobrej gry Puszczy Niepołomice i osiągnięcia przez nich korzystnego wyniku. Zakłady z handicapem na Puszcza Niepołomice oraz zakłady na powyżej 2.5 gola mogą być atrakcyjnymi opcjami dla typerów, biorąc pod uwagę potencjał obu drużyn. To spotkanie, pełne emocji i niespodzianek, dostarczy kibicom wielu interesujących momentów i może okazać się kluczowe dla dalszych losów obu zespołów w lidze.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.