fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Weekendogranie – sprawdź promocję weekendową w ETOTO!

Możesz pozwolić sobie na grę tylko w weekendy, lub taka gra sprawia Ci największą radość? Bardzo dobrze trafiłeś. Krótko opowiemy Ci o naszej promocji „Weekendogranie”, żebyś nie musiał czytać długich i nudnych regulaminów, a wiedział jak zgarnąć dodatkowe 40 zł co weekend, niezależnie od wyniku kuponu.

Jakie warunki muszę spełnić?

Pierwszy warunek, jaki musisz spełnić, żeby skorzystać z promocji „Weekendogranie” to posiadanie aktywnego konta u legalnego bukmachera ETOTO. Kolejny warunek wynika z Twojej aktywności, a mianowicie musisz dokonać co najmniej dwóch wpłat na konto ETOTO. Przed postawieniem kuponu zapisz się do tej promocji. Pamiętaj, że zapisać należy się zawsze przed skorzystaniem z tej promocji, czyli co weekend.

Jaki kupon kwalifikuje się do promocji „Weekendogranie”?

Musisz postawić trzy kupony od piątku do niedzieli. Minimalna stawka kuponu to 50 zł, która pochodzi ze środków własnych, a nie bonusowych. Bonus możesz zgarnąć właśnie teraz. Możesz postawić kupon pojedynczy, albo akumulowany. Minimalny kurs kuponu to 1,50. Przy zakładzie wielokrotnym pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs wyższy niż 1,20. Oznacza to, że jak stawiasz 3 zdarzenia, albo nawet 10, to każde z nich też musi mieć minimalny kurs 1,20. Końcowy wynik kuponu jest naprawdę nieważny, możesz cieszyć się wygraną i dodatkowym bonusem, albo odkuć się dzięki środkom bonusowym.

Jak odebrać bonus?

Jeżeli kupony zostaną rozliczone do niedzieli to do 20 minut powinno wyskoczyć okno pop-up, w którym możesz odebrać bonus o wartości 40 zł i tak co weekend. Póki weekend trwa możesz obrócić bonus, żeby go wypłacić, ale nie musisz się spieszyć, bo masz na to 30 dni. Zapoznaj się z naszymi pozostałymi promocjami!

Promocja była aktywna do 31.12.2019