fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Węgry – Czarnogóra Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

W najbliższych dniach czeka nas emocjonujące starcie w ramach Mistrzostw Europy, Kwalifikacje, Grupa G, gdzie na boisku Puskas Arena w Budapeszcie zmierzą się reprezentacje Węgier i Czarnogóry. Oba zespoły będą dążyć do zdobycia ważnych punktów, które pozwolą im przybliżyć się do awansu. Przed nami kolejny wyrównany pojedynek, który gwarantuje nam mnóstwo sportowych emocji. Przeanalizujmy teraz obie drużyny i sprawdźmy, jakie są szanse na zwycięstwo w tym starciu.

Analiza drużyn

Reprezentacja Węgier

Reprezentacja Węgier prezentuje się obecnie bardzo stabilnie, co potwierdzają wyniki ich ostatnich meczów. Węgrzy zajmują 3. miejsce w tabeli grupy G, mając na swoim koncie 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Ich popularność wzrosła zwłaszcza po remisowym starciu z Bułgarią, które odbyło się 16 listopada 2023 roku. Węgrzy pokazali wówczas, że potrafią stawić czoła silnym rywalom i sięgnąć po korzystny wynik. Warto zwrócić uwagę na Vargę Barnabasa, który jest najlepszym strzelcem Węgier, zdobywając 4 bramki w 6 meczach.

Czarnogóra – reprezentacja

Z kolei reprezentacja Czarnogóry również znajduje się w dobrej formie i z pewnością nie zamierza łatwo oddać punktów rywalom. Aktualnie Czarnogórcy zajmują 7. miejsce w tabeli grupy G, ale mają na swoim koncie 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Ostatnie ich spotkanie z Litwą, które odbyło się 16 listopada 2023 roku, zakończyło się ich zwycięstwem 2:0. Warto zwrócić uwagę na Stevana Joveticia, który jest najlepszym strzelcem Czarnogóry, zdobywając 3 bramki w 7 meczach.

Statystyki przedmeczowe

Przedstawione statystyki dotyczą rozgrywek Mistrzostw Europy, Kwalifikacje, Grupa G. Na podstawie dotychczasowych meczów możemy wyciągnąć kilka ciekawych wniosków:

 • Węgry zdobyły 13 goli, podczas gdy Czarnogóra 8 goli. Oznacza to, że Węgrzy mają efektywniejsze ataki niż ich rywale.
 • Jeśli chodzi o defensywę, to Węgry pozwoliły na 6 goli, podczas gdy Czarnogóra na 8 goli. Możemy zauważyć, że Węgrzy mają lepsze osłony w swojej linii defensywnej.
 • Obie drużyny prezentują podobny poziom celnych strzałów, ale Węgry mają więcej strzałów niecelnych i zablokowanych.
 • Węgrzy mają większą przewagę pod względem posiadania piłki, co może wpływać na ich kontrolę nad meczem.
 • Zarówno Węgrzy, jak i Czarnogóra otrzymały podobną liczbę żółtych kartek.

Węgry – Czarnogóra: typy bukmacherskie

Po dokładnej analizie statystyk, formy drużyn i potencjału zawodników, możemy przyjrzeć się możliwym typom bukmacherskim na ten mecz.

Prognozowany przebieg meczu

Wynik tego meczu może okazać się bardzo zależny od dyspozycji drużyn w danym momencie. Biorąc jednak pod uwagę ich aktualną formę, można spodziewać się wyrównanej rywalizacji.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Bukmacher ETOTO oferuje dla tego wyniku kurs 1.52.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Czarnogóry. Bukmacher ETOTO oferuje dla tego wyniku kurs 6.50.
 • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Bukmacher ETOTO oferuje dla tego typu kurs 1.95.

Prognozy i ztrategie zakładów

Zakładając, że obie drużyny są w dobrej formie, mogą pojawić się różne strategie zakładów. Kilka interesujących opcji to:

 • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 1.11 dla 1X.
 • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Możemy skupić uwagę na Vargi Barnabasie z Węgier lub Joveticiu Stevanie z Czarnogóry, jako na zawodnikach najbardziej prawdopodobnych do zdobycia bramek.
 • Zakłady na Liczbę Kartek – W meczach, gdzie emocje często biorą górę, zakłady na liczbę kartek mogą być interesującą opcją. Można oczekiwać, że w intensywnym spotkaniu obie drużyny będą walczyć z determinacją, co może skutkować większą liczbą fauli i kartek.
 • Zakłady na Posiadanie Piłki – Mając na uwadze, że Węgry mają przewagę w posiadaniu piłki, zakłady na ten aspekt meczu mogą być opłacalne. Można obstawiać, czy Węgry utrzymają swoją dominację w posiadaniu piłki przez większą część meczu.
 • Zakłady na Pierwszego Strzelca Bramki – Opcja ta może być atrakcyjna, biorąc pod uwagę, że zarówno Varga Barnabas, jak i Stevan Jovetic wykazują się skutecznością w zdobywaniu bramek.

Podsumowując, kluczowe będzie śledzenie aktualnej formy obu zespołów oraz uwzględnienie wszelkich czynników, które mogą wpłynąć na wynik meczu, takich jak kondycja fizyczna zawodników, warunki pogodowe, a także motywacja drużyn do wygranej. Zakłady bukmacherskie wymagają nie tylko znajomości statystyk, ale również intuicji i zdolności do analizy potencjalnych scenariuszy rozwoju wydarzeń na boisku.

 

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.