fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Werder Brema – Union Berlin Typy, Kursy, Zakłady 28.10.2023

Dziś zapraszam Was na analizę jednego z najciekawszych meczów w kolejce 9 Bundesligi. Werder Brema zmierzy się z Union Berlin na Weserstadionie w Bremie. Obie drużyny prezentują słabą formę, ale z pewnością będą dążyć do zwycięstwa i poprawy swojej pozycji w tabeli. Przed nami emocjonujący pojedynek, który z pewnością dostarczy nam wiele goli i emocji na boisku.

Analiza drużyn

Werder Brema

Drużyna Werderu Brema ma za sobą trudne ostatnie tygodnie. Zajmują aktualnie 14. miejsce w tabeli, a ich forma jest słaba. W poprzednim meczu przegrali z Borussią Dortmund 1:0. Mimo tego, mają na swoim koncie 2 zwycięstwa i 6 remisów, co daje im nadzieję na poprawę wyników. Najlepszym strzelcem zespołu jest Niclas Fullkrug, który zdobył już 2 gole. Warto jednak zauważyć, że Werder Brema ma także problemy w defensywie, tracąc aż 18 goli w 8 meczach.

Union Berlin

Union Berlin, reprezentant stolicy Niemiec, również ma słabą formę. Zajmują 15. miejsce w tabeli, ale wciąż nie doznali porażki. Na swoim koncie mają 2 zwycięstwa i 6 remisów, co świadczy o ich zdolnościach do utrzymania się w lidze. Zawodnikiem, na którego warto zwrócić uwagę, jest Kevin Behrens, który jest najlepszym strzelcem drużyny z 4 golami. W defensywie Union Berlin również ma pewne problemy, tracąc 17 goli w dotychczasowych meczach.

Statystyki

Analizując statystyki obu drużyn, możemy zauważyć, że Werder Brema zdobył 12 goli do tej pory, podczas gdy Union Berlin ma na swoim koncie 11 trafień. W obronie Werder Brema ma jednak większe problemy, tracąc 18 goli, podczas gdy Union Berlin tracił ich 17. Warto również zwrócić uwagę na precyzję strzałów – Werder Brema ma średnio 3,4 celne strzały na mecz, a Union Berlin 4,3. Obrona obu drużyn potrafi zablokować strzały rywali, co świadczy o ich determinacji na boisku.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Mecz pomiędzy Werderem Bremą a Union Berlin zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny mają pewne problemy w defensywie, co daje nadzieję na wiele bramek. Przewiduję, że obie drużyny zdobędą gole, a przebieg meczu będzie wyrównany.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy statystyk i formy obu drużyn, najbardziej prawdopodobne wyniki meczu to remis (kurs 1.88) lub minimalne zwycięstwo jednej z drużyn. Jeśli chodzi o konkretną prognozę, obstawiam remis 1:1 (kurs 6.50).

Prognozy i Strategie Zakładów

W przypadku niepewności co do wyniku meczu, warto rozważyć zakład podwójnej szansy. W tym przypadku, możliwości w ETOTO są następujące: 1X – kurs 1.49, 12 – kurs 1.32, X2 – kurs 1.49. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie są pewne ostatecznego rezultatu.

Jeśli interesują nas zakłady na strzelców, warto zwrócić uwagę na Sheraldo Beckera z Union Berlin. Moje typy to Becker zdobywający minimum 1 gola (kurs 3.85) lub minimum 2 gole (kurs 24.00).

Jeżeli zależy nam na zakładach dotyczących celnych strzałów, warto skupić się na Niklasie Starku z Werderu Brema. Mój typ to Stark z minimum 1 celny strzał (kurs 5.75) lub minimum 2 celne strzały (kurs 29.00).

Jak Grać?

W przypadku zagrania na Werder Bremę, kursy bukmacherskie na zwycięstwo wynoszą 2.65. Jeżeli obstawiasz remis, kurs wynosi 3.49, a na zwycięstwo Unionu Berlin 2.66. Z pewnością warto rozważyć postawienie zakładu na liczbę goli w meczu. Jeżeli spodziewamy się wielu bramek, warto postawić zakład na powyżej 2, gdzie kurs wynosi 5.27.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Werderem Bremą a Union Berlin zapowiada się emocjonująco. Oba zespoły mają słabą formę, ale z pewnością będą chciały udowodnić swoje umiejętności na boisku. Moje typy bukmacherskie to remis 1:1 (kurs 6.50) oraz zakład na Sheraldo Beckera z minimum 1 golem (kurs 3.85). Warto skorzystać z oferty bukmachera ETOTO, który oferuje różnego rodzaju promocje dla nowych i stałych graczy. Niezależnie od wyniku meczu, zapowiada się wiele emocji i ciekawych akcji. Czekamy na spotkanie z niecierpliwością!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.