fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

West Ham – Arsenal Typy, Kursy, Zakłady 01.11.2023

Wstęp

Witajcie, miłośnicy piłki nożnej! Dzisiejszy artykuł poświęcony będzie jednemu z najciekawszych meczów, które odbędą się w nadchodzący weekend. Zapraszamy Was do zapoznania się z analizą drużyn oraz typami bukmacherskimi na starcie między West Hamem a Arsenalem. Ale zanim do tego przejdziemy, wpierw spójrzmy na statystyki obu zespołów.

Analiza drużyn

West Ham

West Ham United w ostatnim meczu Pucharu Ligi Angielskiej zanotował porażkę z Evertonem 0:1. Mimo to trzeba powiedzieć, że forma drużyny jest dobra. Choć nie mają na koncie zbyt wiele meczów, ich najwierniejszym strzelcem jest Tomáš Souček, który zdobył jedną bramkę w jednym meczu. Warto również zauważyć, że Souček jest liderem drużyny pod względem liczby asyst, pomimo że nie zanotował jeszcze żadnego występu w tej kategorii. West Ham ma na swoim koncie 1 gola zdobytego, przy 3 celnych strzałach i 10 rzutach rożnych. Ich posiadanie piłki wyniosło imponujące 74% w ostatnim meczu.

Arsenal

Arsenal również prezentuje dobrą formę, jak sugeruje wynik 5:0 w meczu przeciwko Sheffield. Ich najlepszym strzelcem jest Reiss Nelson, który zdobył jedną bramkę w jednym spotkaniu. Jeśli chodzi o asysty, liderem jest Edward Nketiah, który również zaliczył jedną asystę w jednym meczu. Arsenal strzelił tyle samo bramek co West Ham, jednak zbilansowanie skutecznych strzałów i rzutów rożnych jest w ich wykonaniu większe. Ich posiadanie piłki wyniosło 60% w ostatnim meczu.

Statystyki

W kontekście dzisiejszego meczu, warto podkreślić, że obie drużyny zdobyły po jednym golu. West Ham utrzymał 100% celność w strzałach, podczas gdy Arsenal zaliczył 3 celne strzały. Jeśli chodzi o statystyki żółtych kartek, West Ham ma na koncie jedną, a Arsenal dwie. Warto również wspomnieć, że żadna z drużyn nie otrzymała jeszcze czerwonej kartki w bieżących rozgrywkach.

Typy Bukmacherskie

Przyjrzyjmy się teraz, jakie kursy bukmacherskie oferuje ETOTO na mecz pomiędzy West Hamem a Arsenalem:

Prognozowany przebieg meczu

Analizując statystyki, można przewidzieć wyrównany pojedynek między tymi dwoma zespołami. Oba zespoły prezentują dobrą formę, a ich napastnicy są równie skuteczni. Przewidujemy, że będzie to mecz ofensywny, z dużą liczbą strzałów na bramki.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie dostępnych danych i kursów bukmacherskich ETOTO, możemy przewidzieć kilka najbardziej prawdopodobnych wyników tego meczu.

1. Remis: Kurs: 2.36
2. Wygrana Arsenalu: Kurs: 1.54

Prognozy i Strategie Zakładów

Podwójna Szansa

Jeśli nie jesteś pewny wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Zakład 1X daje nam kurs 1.69, zakład 12′ kurs 1.31, a zakład X2 kurs 1.32.

Zakłady na Strzelców

Jeśli dobrze znasz formę poszczególnych graczy, warto rozważyć zakłady na strzelca bramki. W przypadku West Hamu, warto zwrócić uwagę na Součka, który jest ich najlepszym strzelcem. Arsenal ma w swoich szeregach Reissa Nelsona, który również jest w dobrej formie strzeleckiej.

Handicap Azjatycki

Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. W tym meczu, West Ham dostał handicap 0:1, który ma kurs 2.18, a Arsenal handicap 0:-1, z kursem 2.01.

Podsumowanie

Mecz między West Hamem a Arsenalem zapowiada się na emocjonującą potyczkę. Mimo równowagi sił obu zespołów, kursy bukmacherskie ETOTO sugerują, że Arsenal jest lekko faworytem. Warto jednak pamiętać, że piłka nożna to niezwykle zmienna dyscyplina, więc wynik meczu może zaskakiwać. Wybierz swoje zakłady mądrze i ciesz się emocjami, jakie niesie ze sobą piłka nożna!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.